Oldal: 1014 / 1746 ElsőElső ... 145149149641004101210131014101510161024106411141514 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 10.131 - 10.140 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #10131
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet VJones eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Rajtam kívül esetleg más is tapasztalta már a mai nap folyamán, hogy az új Stars frissítés telepítése után megbolondult a HM1 hud-ja ZOOM cash asztaloknál? Tegnapig gond nélkül működött, ma viszont csak nagy késéssel frissül, ha egyáltalán megteszi...
    Igen, nekem is pont ez a problémám. ( hm2-t használok ). Nem tudtam rendbe rakni, ujra rakni meg még nem probáltam. Irtam a supportnak, de egyelőre még semmi válasz.

    ps. ha meg tudok valamit beirom ide is.
    The credit belongs to the man in the arena.

  2. #10132
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    HM forumon böngészgettem. Ott is felbukkant ugyanez a probléma. Elvileg dolgoznak rajta. Az egyik fórumozó beírt egy lehetséges megoldást, ami nála működött. Csak angolul van abban meg nem vagyok túl erős. Ha esetleg valaki lefordítaná és kiderülne mit s hogyan kell tenni azt megköszönném.

    "You have to copy ONLY the PokerStars.exe file from the backup folder and NOT ALL files, which are in there.
    You only have to replace the PokerStars.exe file with the one from the backup folder. After having done that, start the software with the replaced file and your ZOOM HUD should work again.

    I would recommend you not to delete the PokerStars.exe, so that you can restore it easily after the bug has been fixed. "

  3. #10133
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet VJones eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HM forumon böngészgettem. Ott is felbukkant ugyanez a probléma. Elvileg dolgoznak rajta. Az egyik fórumozó beírt egy lehetséges megoldást, ami nála működött. Csak angolul van abban meg nem vagyok túl erős. Ha esetleg valaki lefordítaná és kiderülne mit s hogyan kell tenni azt megköszönném.

    "You have to copy ONLY the PokerStars.exe file from the backup folder and NOT ALL files, which are in there.
    You only have to replace the PokerStars.exe file with the one from the backup folder. After having done that, start the software with the replaced file and your ZOOM HUD should work again.

    I would recommend you not to delete the PokerStars.exe, so that you can restore it easily after the bug has been fixed. "
    Ha hazaérek akkor kiprobálom.
    Tömören azt mondja a fórumozó, hogy a backup folderből kimásolva felűl kell írni a pokerstars.exe-t, de csak azt az egy file-t.
    Utoljára módosítva: kisgatyas által: 2013. 07. 25. 16:42
    The credit belongs to the man in the arena.

  4. #10134
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Na kösz a segítséget. Én leteszteltem és működőképesnek bizonyult.

  5. #10135
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet VJones eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na kösz a segítséget. Én leteszteltem és működőképesnek bizonyult.
    Úgy néz ki nálam is müködik.
    The credit belongs to the man in the arena.

  6. #10136
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Hogyan írjátok felül? Ha fut a kliens, akkor nem lehet felülírni, ha pedig nem fut és elvégzem a felülírást, akkor következő indításnál frissít a kliens...

  7. #10137
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Ne a pokerstarsupdate-val indítsd hanem a pokerstars exe-vel

  8. #10138
    Fanatikus tag Guten3213 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Világpolgár
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Sikerült. Köszönöm a segítséget!

  9. #10139
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Miért van az, hogy minden egyes alkalommal, amikor elindítom a klienst, az ÖSSZES játékos megjelölésem eltűnik? Lehet valamit ellene tenni?

    Előre köszönöm a segítséget.

    (Próbáltam keresni a választ, de nem találtam sehol, így ha már kérdezték, akkor előre elnézét kérek.)

  10. #10140
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Ma volt délután egy frissítés ha jól láttam, de ahogy elnézem a zoom hm probléma még mindig nem oldódott meg.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •