Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (63) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Negreanu szerint túlértékelik durrrrt, Galfondot és a Dang fivéreket

  1. #41
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    32BB, 10BB-s kassza. Pont két ilyen beteg ellen easy value push.
    te is HS playa vagy? h ennyire "easy" a push ? :P

  2. #42
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Phil Galfondról ilyet mond ez a nyomoronc , ki nem szarja le a véleményét mit tud felmutati Krisztivel volt egy jó numerája azt enyi.
    Phil Galfond előadásokat szokott tartani a pókerről, és nem az a szereplős fajta, inkább szerény a viselkedése. minden HS reg elismeri, nem értem Negreanu miért pont belé rúg? ez nagy hiba... ha ilyen nyilatkozatokat fog szórni, ki fogja nevetni a világ Negreanu-t.. ha még nem tette
    lumpi likes this.

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    tanuljátok már meg leírni rendesen Blom nevét
    ZoliHUN likes this.

  4. #44
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tanuljátok már meg leírni rendesen Blom nevét
    +egymillió!!!! :-)

  5. #45
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    a legtúlértékeltebb éppen hogy bloom... egyszer volt egy pár hónapja amíg felment nl200ról legmagasabb tétre (tuti sok bad beatet kapott ezen idő alatt) és egy hónapig bohóckodott ott... abból él hogy akkor nagy volt a híre am már a híd alatt lakna... (igen durrrr is az... miután legnagyobb nyerő volt következő évben annyit vesztett kb... vajon az 1milliós tartozását rendezte már az ftp-nek??? ja nem mert úgy is ők szponzorálják :P ) legtöbb pronak volt pár jó éve aztán azon el él... utána már könnyű, vannak persze kivételek pl Ivey, Patrik Antonius na őket lehet becsülni...

  6. #46
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Úgy látszik neked az kimaradt, hogy Isildur játszik a legtöbbet neten a prok között, az év egyik legnagyobb nyerője, de persze csak a nevéből él, meg abból, hogy "pár hónap alatt felmákolta magát NL200-ról"
    Ja, durrr 1 bohóc, bezzeg Antonius. Milyen kár, hogy a finnt úgy alázta szét durrrr, hogy csóró inkább kivásárolta magát pár milla bukó után. Respect!
    Jössz durr 1 millás bukójával, miközben Ivey az év legnagyobb vesztese eddig több, mint -2 millával

    Olyan vicces, hogy mindig a netről befutott prokat basztatják, akik száztrilliárd hand után nyertek milliókat, nem pedig a 20 évvel ezelőtt tíz karkötőt nyert játékosokat, akiket egy "no-name" regekből álló NL1000 asztal szétszedne (enyhe túlzással)

  7. #47
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tanuljátok már meg leírni rendesen Blom nevét

    Jó na. Blóm.

    A témáról pedig a véleményem, hogy valószínűleg én vagyok a valaha volt legnagyobb pókeres. Csak még fejlődnöm kell. Én vagyok az a Viktor Blóm, aki még szar volt.
    banoster, Macko1, Arsen and 1 others like this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  8. #48
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Érdekes kis interjú. Szerintem ez egy újabb challenge előkészítése. Mert ahogy Durr nem késhet 4 órát, úgy szerintem a PSnél se örülnek ha egyik projuk egy másik prot szid. Szóval valszeg le volt beszélve előre a dolog (bár azért a rollom nem tenném rá )

  9. #49
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 12.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Régebben volt az a honlap amin lehetett figyelni ki milyen nyerő az ftp-n
    Voltak a stabil nyerők(ájvi,antonius,galfond,dangék, meg egy két figura még, köztük durrr is
    Az az érdekes hogy durrr ezt mindig a többiekhez képest is nagyobb hullámvasúttal tolta végig.
    Ugye 2007ig visszamenőleg lehetett nézni a statokat. Mig nem jött isildur. és durr nak stabilan piros lett a grafikonja. 2007 től hogy tudott(sehogy)(itt még nl5000 és nl10000 tétek játszottak) összeszedni annyi pénzt hogy az 100K dollar os beülők meglegyenek neki komfortosan. Sokáig míg nem voltak ezek a giga tétek ő sem volt 1M-nál többel pluszban sőt még sokat is írok. Más termekben nyerte össze? kétlem. És ekkor tájt jött az a cikk h durr netto vagyona 50M dollar, úgy hogy közben égett a legnagyobb teremben, a legnagyobb téteken.
    Valamelyik év elején volt az oldal szerint 8m dollar pluszban aztán pár hónap alatt vissza is bukta olyan 1-2 körülire, ahol általában tanyázott(néha 3-4M is volt ez) és ekkor jött Isi. A többit mindenki ismeri.
    Nekem egyedül ő az akire illik Daniel kritikája
    Mielőtt megköveznétek azért ha valaki napi rendszerességgel figyeli/te az oldalt sok mindent le tudott vonni.
    A legnagyobb nyerők sorban ájvi, antonius, galfond, dangék,(míg isi fel nem tünt)

  10. #50
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Galfondot leszólni a pókerben kb az a szint, amikor azt mondod Yodára, hogy szarul vív a fénykarddal.

    Galfond az a játékos, aki ha semmit nem tett volna hozzá a modern pókerhez akkor is maximálisan tisztelném azért ahogy viselkedik az asztalnál. Tök mindegy, hogy kiblöffölik egy ***** nagy partiban: Bill Klein makes a sick bluff against Phil Galfond - High Stakes Poker - YouTube (Ugyanezt a partit képzeljük el Hellmuthal vagy Tony G-vel.)

    Lejavulják egy jobb fullal: High Stakes Poker - Action - Daniel Negreanu vs Phil Galfond 2 - YouTube

    Splitre hozza ki a partit: Antonius, Galfond and Ivey collide in big pot in Poker After - YouTube

    Mindig jókedvű és kultúrált az asztalnál. Soha nem láttam még anyázni, ordítani, mutogatni, csapkodni, maximálisan becsületes, soha semmilyen botránynak nem volt részese.

    Ezzel szemben Negro időnként csúnyán tiltre vágja magát (az asztal rugdosása szerintem a legnagyobb prosztóságok egyike, kb mintha valaki leköpné az osztót, vagy széttépné a kártyát ami a kezében van), vagy csak bunkó a másik játékossal.

    Negreanu Vs Matusow - Negreanu Gets Trapped HSP - YouTube (2:35)

    WSOP Asia Pacific 2013 Main Event part 2 - YouTube (41:09)
    Zsipali, Arsen, ceewyl and 4 others like this.

Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •