Oldal: 877 / 975 ElsőElső ... 377777827867875876877878879887927 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.761 - 8.770 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8761
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Ezen a flopon, főleg, ha azért nem 3beteltél, mert tight imaged van oop, egyáltalán nem lesz gyenge a feltételezett ranged, sőt, telibe talált. c/c ezzel a lappal teljesen jó lesz sztem. Nyitott sorunk és overlapunk van, valamint backdoor fd-nk és némi gyenge sd valuenk is.

    Ennyi draw mellett a c/r azért sem a legjobb, mert ha megad, vakon leszünk turnön a sok lehetséges kombináció miatt, ami lehet nála.
    yodalino likes this.

  2. #8762
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    értem köszi!
    azért a c/c rangem így sem lesz túl erös, ill sokkal több Tx, 8x lesz benne mint Q, így a legtöbb runouton ki tud barrellezni.
    gondolom még így is ez a legjobb option, ill pont ezért is jó mert lövi mikor betalálok?

  3. #8763
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Hédervár
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Azért itt nem lesz olyan egyszerű tovább lőni bármit, ami nem 2 pár+. Legtöbb egy párjával potkontrollozni fog, és egy tétért nézhetsz turnt és rivert is, ha nem esik a lapod és turn check/check volt, rivert betelheted is akár eddigi infoktól függően.
    yodalino likes this.

  4. #8764
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    leginkább a 3bet (Nonallin esetén-cbet) a legjobb line, 27bbnél biztos nem fogom flatelni pre az AJo-t.

    "tight image" két okból lehet téves:
    - vagy elég értelmes Villain hozzá, hogy tudja, néhány handből az oop játékot levágni nem lehet,
    - vagy nem az, de akkor fel se nagyon tűnik neki, hogy eddig nem 3beteltél illetve sokat dobáltál.


    Amúgy kiváncsi lennék, mit gondolsz feszes image-nek itt (mármint olyan infók alapján, amik relevánsak is).

    Ha már fleteltünk pre, akkor a CR-zel túlreppeled a lapod, bár az is igaz, hogy ez nem feltétlen baj, mert a fold equityvel elég jó leszel. Kérdés, hogy te mire teszed az ellenfeled pre és mit gondolsz, ha CR-elsz, mivel fogja megadni.
    yodalino likes this.
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  5. #8765
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Idézet Mabohai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért itt nem lesz olyan egyszerű tovább lőni bármit, ami nem 2 pár+. Legtöbb egy párjával potkontrollozni fog, és egy tétért nézhetsz turnt és rivert is, ha nem esik a lapod és turn check/check volt, rivert betelheted is akár eddigi infoktól függően.
    tyty, szóval nem fognak itt olyan keményen aggro-zni mint gondoltam

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    leginkább a 3bet (Nonallin esetén-cbet) a legjobb line, 27bbnél biztos nem fogom flatelni pre az AJo-t.

    "tight image" két okból lehet téves:
    - vagy elég értelmes Villain hozzá, hogy tudja, néhány handből az oop játékot levágni nem lehet,
    - vagy nem az, de akkor fel se nagyon tűnik neki, hogy eddig nem 3beteltél illetve sokat dobáltál.


    Amúgy kiváncsi lennék, mit gondolsz feszes image-nek itt (mármint olyan infók alapján, amik relevánsak is).

    Ha már fleteltünk pre, akkor a CR-zel túlreppeled a lapod, bár az is igaz, hogy ez nem feltétlen baj, mert a fold equityvel elég jó leszel. Kérdés, hogy te mire teszed az ellenfeled pre és mit gondolsz, ha CR-elsz, mivel fogja megadni.
    túlnyomórészt 3b/call a játékom AJ-vel this deep. Itt 30% alatt volt a BBvpip-m 0% 3b-el, + az a tapasztalatom itt a kis téteken (igaz még nem túl vaskos a mennyiség), hogy az első-t a regek durván tisztelik, azaz simán eldob it JT QJ type handeket (néha még KJ-t is) + Ax-ekkel is raisefoldol, így nagyobb +EV a call.

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy kiváncsi lennék, mit gondolsz feszes image-nek itt (mármint olyan infók alapján, amik relevánsak is).
    gondolom itt releváns infók alatt azt érted, hogy illeszkedtek e a mutatásaim a "számaimba", azaz látott e flatelni pl. K7o-val vagy 96s-el > sztem az a regular aki 7EUR-on grindol nagy mennyiséget az nem fog ilyenekre figyelni, inkább csak a statokat nézi.
    persze lehet hogy tévedek, a mai sessionben ha lesz ilyen szitu akkor tesztelgetem.
    amugy meg mixed strategy-t játszok, nehogy már kihasználjon

  6. #8766
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    kezdek rakattanni a hyper husng ra. nagyon jo fless. nekem szemely szerint a sok flippeles miatt konnyebb elviselni a beateket. sima turbon szet tud vetni az ideg ha 15 perc csiki csuki jatek utan tulhuznak egy 70 30 as szituban. meg szerintem 25bb alatt kicsit leegyszerusodik a jatek. konnyu hibara kenyszeriteni az enemyt plusz meg dobatni is konnyebb az air kezekkel. nem jonnek vegig mindenfele kukas huzokkal meg folelapokkal vagy nem tudom.

  7. #8767
    Fáradhatatlan grinder dexterjacko avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 22.
    Hely
    Senki földje
    Hozzászólások
    552

    Alapbeállítás

    "sima turbon szet tud vetni az ideg ha 15 perc csiki csuki jatek utan tulhuznak egy 70 30 as szituban"

    Szerencsés vagy, ha hyper-en nem futsz ilyenekbe. Én folyamatosan azzal szembesülök, hogy lebontom az enemyt 5-6bb-re és szépen visszamászik és agyonver.
    dlotomi likes this.
    "Bocsánat, nekem van egy ötösöm, egy hatosom, egy hetesem, egy nyolcasom és egy kilencesem. Csupa kör, ha jól tudom ez üti a full-t ugye? Jól tudom?"

  8. #8768
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 29.
    Hely
    győr
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    sziasztok.egy kérdés: mikor érdemes HU-ban donkolni? ma játszottam egy arccal aki az istenért nem akart pénzt berakni ha ő volt poziban, és ha jött lapom nem tudtam mit csináljak, mert 1 magától nem rakott bele pénzt 2 ha emeltem dobott.Ez ellenfél függő, hogy érdemes-e donkolni vagy lap függő?jó lappal, blöffből stb.

  9. #8769
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 29.
    Hely
    győr
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ellenfél függő.
    Ha nem cbetel akkor mehet a donk lappal, thin value-ból, akár draw-okkal is.
    Ha sokat dob akkor blöffből is. Ha nem dob sokat akkor meg maradjon a value/thin value range.
    köszi. és flop elött?pl lapom van de ő csak megadja a vakot.ráemeljek vagy checkeljem el?és ha ráemelek és megadja akkor utána folytassam az emelést v várjak hogy mit csinál?

  10. #8770
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Idézet kriszand1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi. és flop elött?pl lapom van de ő csak megadja a vakot.ráemeljek vagy checkeljem el?és ha ráemelek és megadja akkor utána folytassam az emelést v várjak hogy mit csinál?
    általánosságban:jó lapokkal mindenképp emelj, mert:
    -sok gyengébb/dominált lap megad (value)
    -növeled a kasszát
    -nem hagyhatod hogy any2-val flopot nézzen ingyen és lejavuljon, te meg kifizesd. kivétel kis effektiv stackeknél (15bb alatt), ott csapdázhatsz monsterekkel
    -éttől el lehet térni, pl ha flopon sokat dobál cbetre akkor többet emelsz stb stb.

    nézz sok videót + olvass cikkeket, hogy ha megkérdezed magadtól mit miért teszel (pl. mi a célod egy emeléssel, "honnan jön a pénz") akkor azt meg tudd válaszolni. rengeteg hasznos dolog van itt
    gl

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •