Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (58) összesen
Like Tree50Likes

Téma: Élő cash megint...Segítsetek!

  1. #1
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás Élő cash megint...Segítsetek!

    Sziasztok!
    Újból voltam játszani. Breakeven zártam az estét, voltam pluszban is rendesen, de szerintem ez az a hand, amitől számítva tilt-re kerültem és elvesztettem a nyereményem jelentős részét.
    Szóval: A játék 50/100, 6-an voltunk az asztalnál, kb. midenki előtt 30-40 FT.
    Gombon ülök, előttem 29 000 Ft, hozzám mindenki dob. Lapom A9o. 350 nyitok, kis vak dob, nagy vak, kompetens játékos,(sokat beszélgettünk,és szimpatikus is),egészít. Előtte 35 000 volt kb. Flop: 9, 8, 5, lapok érkeznek, melyből a 9-es és 5-ös treff.
    Ellenfelem check-kel, Én hívok 1100-ig, Ő tart. Turn: A, treffből. Ellenfelem ugyancsak check, Én hívok értékért 2200-ig, ellenfelem kicsit gondolkodik (elcsodálkozik), de tart.
    River: 3, káró. Ellenfelem ekkor donkol 4500-ig. Előttem még kb. 25 000, előtte 28 000 Ft kb.
    Kérdésem hozzátok, hogy Ti mit tettetek volna? (Válaszotokat előre is köszönöm)

  2. #2
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    láttad az utolsó érdekes partit?
    jak1 likes this.

  3. #3
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Először is nem duzzasztom a kasszát, flop overbettel... és dobom.

  4. #4
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    láttad az utolsó érdekes partit?
    Igen. Ettől lesz még érdekesebb a kérdésem Nos, akkor a válasz?

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagy vak, kompetens játékos
    Ha ezt a linet játszotta ebbena szituban, szerintem nem volt annyira kompetens játékos (mindegy mije volt).
    Ugyanakkor ha Te annak értékelted, akkor elég rossz ez az overbet flopon.

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ellenfelem kicsit gondolkodik (elcsodálkozik), de tart.
    Ezen a ponton biztos vagyok már benne, hogy ha riveren nem lesz fullom, és hív, világgá hajítom a lapjaim. Hogy miért? Mert ez gyengébb játékosok esetében egy viszonylag megbízható tell, és elég erős lapra utal. A river donk szintén a két utca c/c után.

  6. #6
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ezt a linet játszotta ebbena szituban, szerintem nem volt annyira kompetens játékos (mindegy mije volt).
    Ugyanakkor ha Te annak értékelted, akkor elég rossz ez az overbet flopon.


    Ezen a ponton biztos vagyok már benne, hogy ha riveren nem lesz fullom, és hív, világgá hajítom a lapjaim. Hogy miért? Mert ez gyengébb játékosok esetében egy viszonylag megbízható tell, és elég erős lapra utal. A river donk szintén a két utca c/c után.
    Felmerül bennem a kérdés, hogy szoktál-e élőben cash-ezni?...Ne vedd sértésnek, de ha Flop-on, csak fél pot-ot bet-elek, vagy egy kicsivel a fölé, akkor azzal simán kinevetnek. A Forintnak nincs nagyon értéke. Nagyon erős regulárokkal szoktam játszani,ahogyan Ő is az volt. Példaként említem Gabriel-t, aki megnyerte a Sunday Stormot! Tőlük, azért van mit tanulnom, nem így gondolok?
    Nos, ennek függvényében miként látod a helyzetet?

  7. #7
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    lol
    pszibu, S0nnyB1ack and Dvidoff like this.
    ikaszápól dolan!


  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nem mondtam, hogy fél potot egy szóval sem, de ha kompetens, akkor az overbet nem jó, ennyi Hanem inkább potkörüli. Sértegethetsz engem jobbról-balról, nem érdekel, valszeg 100-szor akkora tapasztalatom van élő cashben is, mint Neked. Csak egyet árulj el:

    Miért írod hogy segítsünk, ha csak durrogni tudsz a tapasztaltabbak segítő, tök ingyenes véleményeire? Ráadásul megint semmi sértő nem volt a hsz-emben, csak segíteni akartam, mert ezt kérted.
    Te kérdezel, elvileg azért, mert nem tudod mi a helyes. Erre már neme z az első, hogy itt fikázol. Szedd már össze magad kérlek...

  9. #9
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ice-pocó, minden kérdésedre első körben érkeznek a segítő szándékú válaszok, de ehhez képest azt érzem, hogy ha nem kapsz megfelelő önigazolást a vesztett partidra, akkor átmész támadó állásba és a végén pedig kijelented, hogy lenéznek. Bármennyire is furcsa lehet, de ez a hozzászólás sem bántó akar lenni! (előre szólok)
    danfiu, Tir-X and Dvidoff like this.

  10. #10
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FNagyon erős regulárokkal szoktam játszani,ahogyan Ő is az volt.
    És hol szoktál játszani amúgy? Csak mert nem akarom senki lelkét megbántani, aki élőzik, de én még a magyar mezőnyben nem nagyon találkoztam olyannal, hogy nagyon erős regular. 1-2 kivétel van, akivel szoktam tolni, és jó játékos.

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •