Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (96) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Betsson Gift Madness - július 28.

  1. #41
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 28.
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    Idézet r3dsnake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én például a cikkben lévő linken keresztül regisztráltam, majd biztos, ami biztos alapon megkérdeztem mailben, hogy pokerakadémiás-e a regem? kiderült, hogy nem... még jó, hogy időben rákérdeztem, és így bevonták a PA alá, megvan a jegy is, és a helyem is lobbyban.
    Ugyanez tortent, de elotte en meg megerosito mailt is kaptam, hogy bekotottek a PA-hoz. Aztan a PA supportra rairva kiderult, hogy nem, nem lett akademias a regem valamiert, de dolgoznak rajta. Nem tudom, hol mehetett felre a regeles, mas affiliatehez is regeltem mar csomoszor is ide is van bekotve ket termem, tudom a menetet, sosem volt vele problema.
    you rock, woohoo

  2. #42
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 12. 28.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Írtam a Betsson Live Chatnek és azt mondták a PA-s emberkéket keressem ticket ügyben. Most akkor hogy is működne a dolog?

  3. #43
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet bordinho93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írtam a Betsson Live Chatnek és azt mondták a PA-s emberkéket keressem ticket ügyben. Most akkor hogy is működne a dolog?
    Én is rajuk írtam,azt válaszolták,hogy a pokerakadémiatól kapok majd e-mail-t,ha megoldották...
    bordinho93 likes this.

  4. #44
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Hát pedig a betssonnál volt az egész hiba és elszúrás. Azért ne higgyétek el mindent, amit a betsson live chat ír, mert annyira nincsenek képben. Pl nem olyan régen, mikor egy reggelen lefagyott az egész microgaming hálózat, 10 perc várakozás után írtam nekik. A kedves supportos még 10 perc értetlenkedés után végre felfogta, hogy mi van, és lám, tőlem hallott először arról, hogy a hálózatuk negyed órája nem megy.

    Szóval nem azért, hogy a PA-t védjem, de szerintem ha most valakire várunk, az a betsson, nem a PA A jegyeket nyilván nem a PA osztja ki, vicces volna, ha ők intéznék ezt a betsson rendszerén belül. Egészen egyszerűen csak leráztak Titeket a supportosok, higgyétek el

  5. #45
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    102

    Alapbeállítás

    Lehet, h igazad van, de mit lehet tenni, ha mindent megtettel regisztracio teren, amit kell, mindket felnel erdeklodtel, es nem jon erdemleges valasz? Ezek utan gyanitom, h en a tornan mar nem fogok tudni reszt venni...

  6. #46
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nagyon sokan nem tudunk regisztrálni, én sem. Ha jól látom most 12 ember van, ennyivel biztosan nem zajlik le a torna, vagy legalábbis nem lesz érvényes szerintem., és majd kitalálnak valamit a PA-sok.

    De én beszéltem velük, tényleg próbálkoznak lekommunikálni a betssonnal, de nem olyan egyszerűek azok meg Én azt javaslom, regisztráció lejárta előtt még mindenki nézzen be, jóváírta-e a betsson a ticketet, aztán ha nem, akkor irány a mozi/barátnő/kocsma/haverok, akármi, és majd kapunk infot a PA-tól, amint lezajlottak a háttérben a szervezések.

    Csak ugye hétvége van, ilyenkor mindenkit nehéz elérni általában

  7. #47
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 09.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ennyivel biztosan nem zajlik le a torna, vagy legalábbis nem lesz érvényes szerintem
    és akik bekerültek, és úgymond "megdolgoznak" a helyezésükért, azok ne is kapjanak semmit? mármint ha elindul a torna, azért valószínűleg komolyan fogja venni az a tizeniksz ember, pláne hogy a nevezőkön (és valószínűleg a pokerakadémián) kívül álló okokból nem sikerült néhány játékos regisztrációja. én mondjuk épp ezért kérdeztem még rá időben, hogy biztos rendben van-e minden a regisztrációmmal.

  8. #48
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    redsnake, te bent vagy a tornan ahogy latom

  9. #49
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 09.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    redsnake, te bent vagy a tornan ahogy latom
    igen, írtam is fentebb.

  10. #50
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet bordinho93 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írtam a Betsson Live Chatnek és azt mondták a PA-s emberkéket keressem ticket ügyben. Most akkor hogy is működne a dolog?
    Általános gyakorlat szinte minden terem esetében, hogy az ilyen esetekben a terem supportos kollégái nincsenek képben egész egyszerűen azért, mert nincs információjuk az ilyen speciális promóciókról. Éppen ezért ilyenkor - más lehetőségük nem lévén - az affiliate-hez irányítják a játékosokat.

    Mi sajnos nem tudunk ticketeket osztani, ezt a Betsson tudja egyedül megtenni. Mivel sajnos hétvége van, ilyenkor kvázi senki olyan nem elérhető a részükről, aki tudna nekünk segíteni, hiába próbálkozunk levélben, skype-on és telefonon is

    A tanulság részünkre talán az, hogy péntekre délutáni határidőre nem szabad kérnünk a jövőben ilyen jellegű versenyek esetében ticketek kiosztását, mert esetleges problémák esetében azok megoldására nem lesz terünk. Mi inkább arra szavaztunk, hogy még adjunk plusz egy napot a regisztrációra, most nem jött be

Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •