Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (58) összesen
Like Tree50Likes

Téma: Élő cash megint...Segítsetek!

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    semmi értelme az overbetnek

  2. #12
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de ha Flop-on, csak fél pot-ot bet-elek, vagy egy kicsivel a fölé, akkor azzal simán kinevetnek. A Forintnak nincs nagyon értéke. Nagyon erős regulárokkal szoktam játszani,ahogyan Ő is az volt.
    Tényleg nagyon erős regulárok lehetnek, ha csak azért callozgatnak , ha pot alatt hívsz ,mert élő cashben a huf-nak nincs értéke.
    Tök mindegy , hogy élő vagy online, aki csak overbetre dob az fish.

  3. #13
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felmerül bennem a kérdés, hogy szoktál-e élőben cash-ezni?...Ne vedd sértésnek, de ha Flop-on, csak fél pot-ot bet-elek, vagy egy kicsivel a fölé, akkor azzal simán kinevetnek. A Forintnak nincs nagyon értéke. Nagyon erős regulárokkal szoktam játszani,ahogyan Ő is az volt. Példaként említem Gabriel-t, aki megnyerte a Sunday Stormot! Tőlük, azért van mit tanulnom, nem így gondolok?
    Nos, ennek függvényében miként látod a helyzetet?
    Sztem a 2013-mas ev legnagyobb hsz-e!!! Nevessunk egyutt!

  4. #14
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon erős regulárokkal szoktam játszani,ahogyan Ő is az volt. Példaként említem Gabriel-t, aki megnyerte a Sunday Stormot! Tőlük, azért van mit tanulnom, nem így gondolok?

    Megint érzek kis keveredést itt mint múlkor a cash-es topicban mikor szóba jött az Aptok videó. Anélkül hogy ismerném Gabriel-t (aki lehet hogy tényleg egy top reg) attól még senki nem lesz nagyon erős cash game regulár hogy behúz egy Sunday Stormot. Attól sem ha minden héten behúz hármat. Sőt az esetek túlnyomó többségében az MTT-sek nagyon el tudnak tévedve lenni a cash világában, mivel a kettő ég és föld.


    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos, ennek függvényében miként látod a helyzetet?
    Lehet hogy nem értesz egyet a véleményemmel de mindenféle nyerő reggel szoktam közösen elemezni. Megszámolni sem tudom hányan vannak NL100-tól NL1k-s regekig. Ők azért vágják a témát, van tőlük mit tanulni.

    Nos, ennek függvényében miként látod a helyzetet?

  5. #15
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És hol szoktál játszani amúgy? Csak mert nem akarom senki lelkét megbántani, aki élőzik, de én még a magyar mezőnyben nem nagyon találkoztam olyannal, hogy nagyon erős regular. 1-2 kivétel van, akivel szoktam tolni, és jó játékos.
    Na jó! Nem támadok. Sok dolgot most elég furán látsz!
    Én 2002 óta játszom cash-t. 200/400-on a legfelkapottabb helyeken, emlékszel melyek voltak azok? Mindig nyertem és kizárólag ma is csak a nyereményemből gazdálkodok.
    A segítségnyújtásra annyi a válaszom, hogy konkrétan egy info nem jött eddig arról, hogy mi tegyek, csak annyi, hogy szerintem ez nem jó a line-ban,az nem kompi stb...
    Amúgy kérdezem tőled, hogy miért mered kijelenteni azt ,hogy kevés a jó regulár az országban? Szépen lenézed a magyarokat mondhatom...
    Plusz a bet size-nál nincs olyan parti, ahol ne 10 BB legyen min. preflop, még Ax-szel is, és flop szinte mindig vagy pot vagy over...Szerintem ha Te játszol is azt TE nem az éjszakai életben teszed, és ezt most Te ne vedd sértésnek! Úgy durrantanak, mit a ház, bár 10 éve sokkal keményebb volt megjegyzem.
    Szóval, visszatérve a feladványra, mit tettetek volna a river donk után?

  6. #16
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    [QUOTE=S0nnyB1ack;543184]Megint érzek kis keveredést itt mint múlkor a cash-es topicban mikor szóba jött az Aptok videó. Anélkül hogy ismerném Gabriel-t (aki lehet hogy tényleg egy top reg) attól még senki nem lesz nagyon erős cash game regulár hogy behúz egy Sunday Stormot. Attól sem ha minden héten behúz hármat. Sőt az esetek túlnyomó többségében az MTT-sek nagyon el tudnak tévedve lenni a cash világában, mivel a kettő ég és föld.




    Lehet hogy nem értesz egyet a véleményemmel de mindenféle nyerő reggel szoktam közösen elemezni. Megszámolni sem tudom hányan vannak NL100-tól NL1k-s regekig. Ők azért vágják a témát, van tőlük mit tanulni.

    Nos, ennek függvényében miként látod a helyzetet? [/QUOTE

    Cash játékos inkább, ahogyan nekem mondták! De hol vannak azok az erős regek, mert engem még soha nem vágtak le. De most komolyan? Hova kell mennem, hogy elveszíthessem a pénzem? Ezt most komolyan kérdezem.

  7. #17
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ózd megteszi, de bemelegítésnek a nyócker is jó lesz.
    S0nnyB1ack likes this.

  8. #18
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hova kell mennem, hogy elveszíthessem a pénzem?
    Pokerstars NL10

  9. #19
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    konkrétan egy info nem jött eddig arról, hogy mi tegyek
    Szerintem egyértelműbben le sem írhattam volna, hogy a riveren foldolnék:
    "Ezen a ponton biztos vagyok már benne, hogy ha riveren nem lesz fullom, és hív, világgá hajítom a lapjaim."


    Ezt olyan nehéz értelmezni v mi?

  10. #20
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Plusz a bet size-nál nincs olyan parti, ahol ne 10 BB legyen min. preflop, még Ax-szel is, és flop szinte mindig vagy pot vagy over...
    ez nem épp kompetens, erős regekre jellemező, nl10-20on ilyenekre szoktam ráülni
    ikaszápól dolan!


Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •