Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (70) összesen
Like Tree88Likes

Téma: Állásinterjú - mit mondjál?

  1. #31
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Na,ezért jó egy vállalkozó ismerős,aki bejelent,papiron fizetést ad,fizeti az utánad járó kötelezettségeket,amit természetesen te állsz. És nincs lyuk (5év) az önéletrajzban. Sok-sok magyarázkodástól megkíméli magát az ember.

  2. #32
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 27.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat. Pénzügyi területre mennék, és már van 3 év tapasztalatom is. Azt hiszem az őszinteség stratégiájával próbálkozok.
    zeoos77, Abdul87HU and Krono like this.

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    helyes GL

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder rogan99 avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    557

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, ha megkérdezik,h mivel foglalkoztál az utóbbi időben, és azt válaszolod,h pókereztél, akkor egyből jön a kérdés,h miért hagytad abba, miért nem folytatod azt? Nyílván mert elbuktad az életed is, ezt fogják gondolni. Én csak akkor nem tagadnám le állásinterjún, ha pl már tonnányi pénzt szedtem volna össze, és tudnám azt mondani,h emberek közé vágyok újra, egy közösséghez szeretnék tartozni stb. Végülis én mást mondanék az tuti.
    Erre pl mondhatod hogy kiégtél, vagy hogy ma már nem éri meg annyira mint régen, mert szegregált a piac anyám kínja. Vagy hogy nem akarsz egész életedben pókerből élni, eljött a váltás ideje. Engem simán felvettek, tojtak a pókerre. Ahova nem jutottam be oda se a póker miatt.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet gipsz_jakab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a válaszokat. Pénzügyi területre mennék, és már van 3 év tapasztalatom is. Azt hiszem az őszinteség stratégiájával próbálkozok.
    Ahogy előttem is írták,sokat számít a megjelenés,kommunikáció..stb hogy jól el tudd adni magad.Az is jó h dolgoztál már 3 évet ezen a területen,DE ha őszintén elmondod h x évet pókerből éltél szerintem minimálisra redukálod az esélyed.
    Azért sok sikert!

  6. #36
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet L.T. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ADE ha őszintén elmondod h x évet pókerből éltél szerintem minimálisra redukálod az esélyed.
    Azért sok sikert!
    én mondjuk nem szeretnék olyan helyen dolgozni, ahol gáz az amit elértem.
    Pat likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #37
    Fanatikus tag mkbla avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet zeoos77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na,ezért jó egy vállalkozó ismerős,aki bejelent,papiron fizetést ad,fizeti az utánad járó kötelezettségeket,amit természetesen te állsz. És nincs lyuk (5év) az önéletrajzban. Sok-sok magyarázkodástól megkíméli magát az ember.
    Pontosan. Ezt én is így tervezem, csak én jelenleg fordított irányból Mármint úgy, hogy van rendes szakmám állásom, hobbipókeresből önfejlesztéssel szeretném kiemelni magam, mert valahogy kezd elegem lenni a seggfejekből körülöttem akik semmihez nem értenek de mindenbe belepofáznak, amikor a főnök lebasz mindenért ha van rajta sapka, ha nincs... Vagyéppen azért mert valaki más bal**** volt ,de találni kell egy bűnbakot... Szóval ezt nem sok kedvem van tovább csinálni, tudom hogy póker ***** nehéz ***** sok időt és energiát igényel, de úgy gondolom megoldható, másoknak is sikerült már. Itt legalább csak a saját hibáimmal saját hülyeségemmel hátráltatom magamat és nem mások döntenek felőlem, hogy miért éppen megint én vagyok a hülye valamiért... Max a variancia van ami megomndja, hogy nyersz/nem nyersz. Most persze jogosan merül fel többekben is a kérdés, hogy akkor miért nem váltok egyszerűen munkahelyet? Nos, ez nem olyan egyszerű, én informatikusként dolgozom, jelenleg középfokú végzettségem van, vidéken/lakom dolgozom próbáltam BP-n keresni állásokat, de mindenhol minimum volt a felsőfokú végzettség amivel én egyelőre sanos nem rendelkezem+ angol tudás (ezzel olyan túl sok gond nincs, szerencsére nyelvvizsgám is van). De ha minden jól megy és minden vizsgám sikerül akkor jövöre sikerül befejeznem az egyetemet levelezőn. Szóval így diploma nélkül, úgy hogy még járok mellette vizsgázni/órákra stb nem biztos hogy minden IT cég álma lennék, addig meg be kell érnem ezzel ami van...
    Viszont a pokeres tudásom gyakorlaton nagy mértékben fejlődött az elmúlt évek során, ezért gondoltam, hogy megpróbálnék keresni magamnak (még ha stakert nem is ) de legalább egy coach-ot meg valami jó deal valami oldalon, akkor saját pénzből coach segítségével elkezdenék online játszani mellékállásban, aztán ki tudja, ha elég jól megy akkor akár ezt is megtehetném főállásnak. Esetleg ha valaki vállal ilyenekt hogy cg-re coachol akkor szivesen várok tanácsokat Élőben most is eljárogatok játszani az ország több pontjára is, élvezem a játékot, és szeretek pokerezni
    Szóval itt jönne be a témához kapcsolódó rész, hogy ha még esetleg sikerülne is a pokert főállássá emelnem , szerencsére van ismerősöm akinek műszaki/számítástechnikai boltja van, beszéltem is vele és még benne is lenne, hogy bejelenet X órára, fizeti a járulékokat (vagy én fizetem), cserébe én mondjuk készen állok neki ha éppen baja van valahol, ki kell menni valahova megjavítani valamit, vagy be kell ugrani helyettesíteni, ilyenkor ha esetleg mégse lenne túl kifizetődő a pokeres pályafutásom, azért egy állásinterjún simán el lehet lőni hogy "szervíz vezető" vagy "társatulajdonos" voltam xy vállalkozásban csak aztán ezért meg azért inkább mégsem folytattam... Persze ez megint csak attól függ kinek milyen ismeretsége van meg milyen területen dolgozik.
    Utoljára módosítva: mkbla által: 2013. 07. 29. 09:29
    Pénz nélkül kártyázni olyan, mintha alkoholmentes sört innál és guminőt b@sznál...

  8. #38
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 10. 18.
    Hely
    Üveghegyen túl
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én mondjuk nem szeretnék olyan helyen dolgozni, ahol gáz az amit elértem.
    Látom nem sikerült felvenni a fonalat. Összehasonlítanod magad azzal, aki nem keresett sok tízmillió forintot pókerrel, ellenben veled.

    Biztosan minden HR-esnek tisztában kellene lennie a pókerben való sikeresség nehézségeivel és meg kellene veregetniük a vállad, hogy te milyen ügyes grinder voltál.

  9. #39
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet power eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Látom nem sikerült felvenni a fonalat. Összehasonlítanod magad azzal, aki nem keresett sok tízmillió forintot pókerrel, ellenben veled.

    Biztosan minden HR-esnek tisztában kellene lennie a pókerben való sikeresség nehézségeivel és meg kellene veregetniük a vállad, hogy te milyen ügyes grinder voltál.
    honnan tudod, hoyg a kérdés feltevője feltétlen anyagi megfontolásból kérdezi?

    forintban alltime nettó befizető vagyok amúgy
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #40
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    forintban alltime nettó befizető vagyok amúgy
    Mint mindenki!
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •