Oldal: 1017 / 1746 ElsőElső ... 175179179671007101510161017101810191027106711171517 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 10.161 - 10.170 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #10161
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    email

    Congratulations on your performance in last week's Sit & Go Leader Boards. A cash prize of USD 20.00 has been credited to your account. This credit can be viewed under the History section on the PokerStars Cashier.


    Csakugyan volt egy upswingem, de nem játszottam annyit hogy bármilyen ilyesmit megérdemeljek. Jó tudni hogy kevés játékot is jutalmaznak.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  2. #10162
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Idézet bordas88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok ez nekem is sikerült, de ma újra lefrissítet a hm2(2.0.0.7832) és most ismét nemj ó a hud a zoom asztalokon. Tud valaki megoldást? Nektek működik?
    Nekem két napig nem volt jó. Ma frissítettem a hm-et és onnantól ismét működik.

  3. #10163
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    email

    Congratulations on your performance in last week's Sit & Go Leader Boards. A cash prize of USD 20.00 has been credited to your account. This credit can be viewed under the History section on the PokerStars Cashier.


    Csakugyan volt egy upswingem, de nem játszottam annyit hogy bármilyen ilyesmit megérdemeljek. Jó tudni hogy kevés játékot is jutalmaznak.

    Battle of planets-bónuszt kaptál. 100-as vagy 20-as egységekben nézik a lejátszott sng-ket. minden itm után pontot kapsz és heti verseny van. ha a legjobbak jözött vagy az adott héten, bónuszt kapsz. én is így, véletlenül tudtam meg, hogy van ilyen. részleteket itt találsz:
    Battle of the Planets sit-n-go póker promóció élmezőny

    azt, hogy az adott héten éppen hogyan állsz, a lobbyban láthatod.
    kérelmek/sng ranglista pontok és sng ranglista verseny alatt.

  4. #10164
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    email

    Congratulations on your performance in last week's Sit & Go Leader Boards. A cash prize of USD 20.00 has been credited to your account. This credit can be viewed under the History section on the PokerStars Cashier.


    Csakugyan volt egy upswingem, de nem játszottam annyit hogy bármilyen ilyesmit megérdemeljek. Jó tudni hogy kevés játékot is jutalmaznak.
    Szerintem, ha régóta játszol starson, akkor ezt most ne valld be

  5. #10165
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet nbzmgpkr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Battle of planets-bónuszt kaptál. 100-as vagy 20-as egységekben nézik a lejátszott sng-ket. minden itm után pontot kapsz és heti verseny van. ha a legjobbak jözött vagy az adott héten, bónuszt kapsz. én is így, véletlenül tudtam meg, hogy van ilyen. részleteket itt találsz:
    Battle of the Planets sit-n-go póker promóció élmezőny

    azt, hogy az adott héten éppen hogyan állsz, a lobbyban láthatod.
    kérelmek/sng ranglista pontok és sng ranglista verseny alatt.
    Köszi köszi.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #10166
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem, ha régóta játszol starson, akkor ezt most ne valld be
    Tudtam basszus hogy egyszer kapok valami jutalmat, azzal is beégetem magam. :-D
    iKeksz and pszibu like this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #10167
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Nektek működnek a hotkey-ek? Mióta 1 hete újratettem a klienst, az istenért sem akar működni, hiába állítom akármire.

  8. #10168
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nektek működnek a hotkey-ek? Mióta 1 hete újratettem a klienst, az istenért sem akar működni, hiába állítom akármire.
    nekem műkszik

  9. #10169
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Mikor megkérdi, hogy beakarok-e ülni az asztalra, ill. mikor kiakarok lépni ugye feljön egy üzenet. Azt most mindig ugyanarra a helyre dobja a monitoron, eddig viszont úgy volt, hogy mindig az aktív asztalra dobta fel. Előjött másnál is ez a kisebb probléma, ill. visszalehet ezt állítani szerintetek?

    Apróság, de rohadt sok asztalon és tableninjaval elég nehézkes mindig arréb húzni az ott levő asztalt, hogy tudjak válaszolni, kb tiltre tesz.

  10. #10170
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    nekem husngnel volt valami ilyesmi, advanced multi table options-nal nezelodj, asszem en ott allitottam valamit.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •