Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (70) összesen
Like Tree88Likes

Téma: Állásinterjú - mit mondjál?

  1. #41
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én mondjuk nem szeretnék olyan helyen dolgozni, ahol gáz az amit elértem.
    Gondolom mindenki hasonlóképpen gondolja ezt, aki valamit is elért a pókerben.A baj csak az hogy a legtöbb ember nem hogy nem tudja h mennyi munka,idő stb. van ez mögött,hanem még azt is gondolja hogy egy naplopó szerencsejátékos vagy.Szerintem ez sokáig nem is fog változni.
    Aki meg munkát keres ,póker helyett annak valószínűleg anyagi okai vannak elsősorban.

  2. #42
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 27.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Részemről nem (csak) anyagi okai vannak, hanem úgy érzem nem lehet online pókerre építeni igazán hosszútávon, valamint így az 5. évben lett végleg sok a szociális izoláltság.

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondd, hogy kómában voltál, előny ha szakállad is van
    Ez a tuti!

    De a viccet félretéve. Sokszor nem lehet tudni, mi segít egy interjúnál, és mi árt.
    Nekem volt olyan eset amikor az segített hozzá egy nyomdai melóhoz, hogy elmondtam, hogy egy rockbandában gitározok. Pedig többnyire a rockerekkel szemben is előítéletesek. Ott pont előny volt, mert a közvetlen főnököm is rocker volt, de ezt előre nem tudhattam.
    Szerintem amennyire csak lehet, próbálj meg őszinte lenni.

  4. #44
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Nagymamádat gondoztad 5 éven keresztül, de csak akkor mond, ha nő ül bent!

    Kicsit mesélhetsz róla: "Miután elment mindig visszagondolok a kiskutyájára meg a húslevesére..."
    OldRknight, bakyka and pszibu like this.

  5. #45
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 18.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Én eddig bárhol voltam interjún, amint a pókert megemlítettem, véget is ért az érdemi beszélgetés.
    Hazudni nem szép dolog, de néha eredményesebb. Olyan, mint a blöff játék közben...
    L.T. likes this.

  6. #46
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 27.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    magyar cégek vagy multik voltak ezek?

  7. #47
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 18.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Többsége mezei magyar cég. De sok mindent elárul, hogy az egyik multis utána azt kérdezte, hogy a póker helyett végre rendes munkát akarok végezni, ugye
    Utoljára módosítva: TitusPullo által: 2013. 07. 29. 13:46
    gipsz_jakab likes this.

  8. #48
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 06. 27.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    auch

  9. #49
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    nekem csak annyi tapasztalatom van ezzel kapcsolatban hogy bárhol szóba kerül hogy foglalkozom tőzsdével és most pokerrel az átlagos reakció hogy : jajj ott mennyit lehet bukni meg csak szerencse kell hozzá stb. az emberek 95%-a (?) teljesen fogalmatlan, és ahogy írta valaki hogy a pokerről rögtön a füstös székdobálós kocsma jut eszébe ezeknek az embereknek. Arra az esély hogy az interjún az emberke tisztában legyen a pokerhez szükséges fegyelemmel, kitartással, logikával, tudással stb egyenlő egy floppolt straight flushel
    Utoljára módosítva: Exec által: 2013. 07. 31. 07:24
    L.T., TitusPullo and futuremove like this.

  10. #50
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Múlt heti élményem. Állásinterjún jártam egy multinál, velem szemben egy HR-es csaj, mellette egy Sokat Tanult (protekciós) vezető beosztású pali.

    Szóba került a póker.
    HR: adót fizetsz utána?
    Én: szerencsére meg lehet oldani úgy,h ne kelljen.
    HR: a tb-t legalább fizeted.
    Én: megpróbáltam átvállaltatni az önkormányzattal, de ahhoz túl gazdagnak számítunk.
    ST: És szerinted ez így rendben van,h nekünk akik bejelentve dolgozunk ezért kell többet fizetnünk és utánunk a munkáltatónknak is,h az ilyen potyautasokat eltartsuk?
    Én: Szerinem ez nagyon nincs rendben, irreálisan nagyok a terhek, de nem vagyok potyautas, ugyanis én $-t hozok az országba a nyereményemmel, amit helyi vállalkozóknál étterem stb. költök el. Borravalót is többet adok a legtöbb helyen mint aki futószalag mellett minimálbért keres. A ti cégetek viszont a megtermelt (nem kevés) profitot nagyobbrészt rendszeresen kiutalja a külföldi tulajdonosoknak, vagyis viszitek a pénzt az országból.
    Erre HR mosolyog, ST pedig értetlen fejet vág.

    Gyanítom,h nem fognak értesíteni sem az eredményről...

Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •