Oldal: 166 / 185 ElsőElső ... 66116156164165166167168176 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.651 - 1.660 (1848) összesen
Like Tree395Likes

Téma: Fejlesztési ötletek

  1. #1651
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    ez szerintem is jó ötlet lenne

  2. #1652
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A divathullámra felülve javaslom a weboldal átnevezését Nemzeti Pókerakadémiára. A dizájnhoz keverjetek egy kis pirosat és oké. Különben is ez a zöld-fehér tiszta fradi meg Győri ETO. Nem focisták vagyunk basszus. A klubtagok legyenek nemzeti pókerjátékosok. Világversenyeken MAGYARORSZÁG feliratú adidas melegítőben vonuljanak fel, ijesztésképpen. Javaslom továbbá, hogy évente osszuk ki a "nemzet pókerjátékosa" címet, ami a Kossuth-díj pókeres megfelelője lenne. Akadémia logójának javaslok egy kokárdán belül lapkombinációt, mely az ország jövőképét, esélyeit szimbolizálja.
    Ez feldobta a napot, köszi !!!

  3. #1653
    Lelkes újonc Dvidoff avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 13.
    Hozzászólások
    60

    Király

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A divathullámra felülve javaslom a weboldal átnevezését Nemzeti Pókerakadémiára. A dizájnhoz keverjetek egy kis pirosat és oké. Különben is ez a zöld-fehér tiszta fradi meg Győri ETO. Nem focisták vagyunk basszus. A klubtagok legyenek nemzeti pókerjátékosok. Világversenyeken MAGYARORSZÁG feliratú adidas melegítőben vonuljanak fel, ijesztésképpen. Javaslom továbbá, hogy évente osszuk ki a "nemzet pókerjátékosa" címet, ami a Kossuth-díj pókeres megfelelője lenne. Akadémia logójának javaslok egy kokárdán belül lapkombinációt, mely az ország jövőképét, esélyeit szimbolizálja.
    Háháháháá sírok Ez jó volt!!!
    naggeri and YOLO like this.

  4. #1654
    Lelkes újonc Dvidoff avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 13.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    : Pedig lehetett volna egy olyan topic ahova moderálás nélkül lehet írni. Nem mintha én olyan sok dolgot írnék amit kimoderálnak

  5. #1655
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Dvidoff eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    : Pedig lehetett volna egy olyan topic ahova moderálás nélkül lehet írni. Nem mintha én olyan sok dolgot írnék amit kimoderálnak
    sztem tök felesleges, akik maguk között akarnak marháskodni, vagy szidni egymást és másokat, meg tudják tenni privátban, facebbook vagy skypon is, az oldalnak szánt kritikákat kulturált formában itt is közzé lehet tenni, emailban meg bárhogyan, az oldal szakmai színvonalát inkább az szolgálja, hogy ne legyen személyeskedés meg csomó hülyeség a fórumban meg a leosztások alatt. Annyi lehetne, hogy az off topikokban kicsit lazábban kezelik az ilyesmit, de ott sem jó, ha elszabadul a pokol mert aztán mindenki azt nézi Egy szabad topik pont ez a kategória lenne szerintem.

    Tény, hogy tök hülyén moderálnak néha, Romsy szellemeségei meg az én remek hozzászólásaim is eltűnnek párszor, de hát miatököm van akkor, ha kitörölnek pár dolgot, nem hinném h ezen kéne problémázni, sokkal fontosabb, hogy tanácsot kérni, adni meg tanulni tudjunk itt, az en tök érdekes omaha handjeimhez pont nem írt senki 1 napja, de már nyílt három ****** moderátorok topik.

  6. #1656
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tény, hogy tök hülyén moderálnak néha, Romsy szellemeségei meg az én remek hozzászólásaim is eltűnnek párszor
    Romsyt szerintem konkrétan ki is tiltották, amit eléggé sajnálok.
    naggeri likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  7. #1657
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Romsyt szerintem konkrétan ki is tiltották, amit eléggé sajnálok.
    Ha ez így van, bizonyára egy ifjú és eltévelyedett moderátor korrigálásra váró döntése volt, de nem látom nyomát egyébként.

  8. #1658
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    nem tudjátok, hogy másik fórumra jár-e? igazából engem is cseszeget a moderátor, lehet, hogy lassan költözni "kell"

  9. #1659
    Lelkes újonc Dvidoff avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 13.
    Hozzászólások
    60

    Beszélő

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem tök felesleges, akik maguk között akarnak marháskodni, vagy szidni egymást és másokat, meg tudják tenni privátban, facebbook vagy skypon is, az oldalnak szánt kritikákat kulturált formában itt is közzé lehet tenni, emailban meg bárhogyan, az oldal szakmai színvonalát inkább az szolgálja, hogy ne legyen személyeskedés meg csomó hülyeség a fórumban meg a leosztások alatt. Annyi lehetne, hogy az off topikokban kicsit lazábban kezelik az ilyesmit, de ott sem jó, ha elszabadul a pokol mert aztán mindenki azt nézi Egy szabad topik pont ez a kategória lenne szerintem.

    Tény, hogy tök hülyén moderálnak néha, Romsy szellemeségei meg az én remek hozzászólásaim is eltűnnek párszor, de hát miatököm van akkor, ha kitörölnek pár dolgot, nem hinném h ezen kéne problémázni, sokkal fontosabb, hogy tanácsot kérni, adni meg tanulni tudjunk itt, az en tök érdekes omaha handjeimhez pont nem írt senki 1 napja, de már nyílt három ****** moderátorok topik.
    Igazat adok neked, mint mondtam engem nem érint én nem szoktam olyat írni, hogy kimoderálnak, csak egy ötlet volt.. De hülye ötlet volt már látom, meg nem is azt akartam, hogy ott szitkozódás legyen csak, hogy lehessen negatív véleményt is alkotni, habár igaz ezt kulturáltan is lehet és akkor nem kell ilyen topic

  10. #1660
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Romsyt szerintem konkrétan ki is tiltották, amit eléggé sajnálok.
    Ja el is bukta a top like versenyt a hónapban
    Egyébként vicc hogy ki lett tiltva. OK, lehet csesztette néha a "kormánypártot" de még mindig többet lehet tőle tanulni bárkinek mint az aktív tagok 95%-ától...

    + az erős moderálás lehet azért bomlasztja is a közösséget hosszútávon. Ok, legyenek bannolva az anyázások, túlzott személyeskedés, de az hogy egy jóízű poén nem fér bele egy topikba se az durva.
    Pl: valaki nyit egy topikot NL10 xy címmel, amire tegyük fel normál esetben reagál 6 ember normálisan, nem poénkodva, 6 ember valami bullshitet, poént, meg 2 nyomdafestéket nem tűrő oltást . Korábban az utolsó 2 HSZ volt törölve, most már 8 HSZ van törölve. Emiatt igaz, csak az értelmesebb HSZ vannak bent, viszont az esélyét is elveszti, hogy pl ha "pörögne a topik" esetleg a bullshitek miatt is, egy HS játékos beírjon valami poént, plusz akkor már a hand-hez is hozzá szól esetleg egy olyat, hogy az NL10es. 20, 50,200 as playák is tanulhatnak a gondolkodás módjából. Így az van, hogy NL10-hez azok szólnak hozzá, akik ott játszanak, plusz még pár lelkes hand elemző, de esély sincs rá hogy mikrotétes handekből egy midstakes playa is tanulhasson valamit.
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2013. 08. 05. 09:09
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •