Oldal: 11 / 15 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (148) összesen
Like Tree73Likes

Téma: Spirited NL1000 videó

  1. #101
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Nekem valahogy az hihetetlen, hogy Holdenper mindig a decline-ra kattintott. Így elég nehéz lenne ennyiszer ráülni szerintem. Szóval volt ott gondolom rematch és péniszméregetés is. De hát néha nehéz elviselni, ha rádülnek, "van pofájuk" rematchelni és még meg is vernek, akár jobbak akár nem.

  2. #102
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    szerintem rohadtul -EV holdira ráülni, mert annak csak 2 kimenetele lehet: pénzt veszítesz, vagy újra oldalakat fog posztolni...

    (no offense)
    Macko1, Arsen, kidelpiero and 3 others like this.

  3. #103
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bírom ezt a videót. Manapság NL50-en többet 3betelnek mint itt NL1000-en... 2008-ban? Egész szép kis lapömléses volt ez a session.
    Csodálkoztam, hogy Spirited az sc-ket a legtöbb esetben dobta, amit egyébként megtok érteni, ez a nagy lapos (broadway-es) játék még most is kifizetődő ha van 1-2 hal az asztalnál. Pont ezt bírtam az egészben, hogy így nagyon leegyszerűsödik a játék.
    A zene is nagyon jó.

    Jó lenne, ha Spirited készítene még videókat, az Unibetes oktatóvideói is tetszettek.
    Ez az ember gyurta meg a hógolyót, ami elindította ezt a lavinàt!


    Ami nekem megmaradt az egész topicból : Holdenpernek az Egojánál csak a farka nagyobb
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  4. #104
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vagy újra oldalakat fog posztolni...
    erről eszembe jutott, hogy bigacsiga, hoyg telerakta néha a twitter falat még jó hogy ptr-en ő volt a legjobb barátom
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #105
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    titcar: Nem mondtam, hogy szar Spiri, szimplán leírtam a tényeket, hogy miben vagyok jobb. És epic, hogy le-epic-ezed, mert nem a véleményemet írtam, hanem ezek tények (a képzésem alatt a coachingot értettem, amit kaptam, meg körülbelül minden létező hyper oktatóvideót láttam, és egy tonnányit elemeztem a saját játékom, és más regek játékát is). Pszichológiai dolgokkal nem tudom mi a helyzet...igen, vannak mental leakjeim, de csak olyanoknak nincsenek, akik kb már nem is játszanak, csak feljönnek a fórumra megmondani a tutit...

    LM: Igazad van, de emberileg nem tudok respectet adni neki, mert nem ismerem. Úgy gondolom azért én is igyekeztem segíteni a fórumon, ha valakinek volt kérdése, és tudtam rá a választ. Akár skypeon is. És ha már így adogatjuk a respectet, akkor (attól függetlenül, hogy nem vagyok a szíved csücske) nekem is megadhatnád, mert nem tudod hogy néz ki a grafom PT4ben, meg hogy kikkel toltam az utóbbi időben, szóval elég légből kapott kijelentés az, hogy csak a 30-at tudom verni. És ne haragudj, de gondolom nincs nagy hyperes mintád, mert 15-öt SEM lehet megverni egy szimpla indulótáblázattal.

    MerACE:60-on hosszú a waitlist. 20-30 fő között van többnyire. Ha folyton a declinere kattintok, ő meg folyton rám ül, azzal azt érem el, hogy 8 percenként fogok kb a Spirivel játszani. Ugyanúgy vele kell játszanom, csak sokkal több lesz a várakozási idő
    OldRknight likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #106
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    titcar: Nem mondtam, hogy szar Spiri, szimplán leírtam a tényeket, hogy miben vagyok jobb. És epic, hogy le-epic-ezed, mert nem a véleményemet írtam, hanem ezek tények (a képzésem alatt a coachingot értettem, amit kaptam, meg körülbelül minden létező hyper oktatóvideót láttam, és egy tonnányit elemeztem a saját játékom, és más regek játékát is). Pszichológiai dolgokkal nem tudom mi a helyzet...igen, vannak mental leakjeim, de csak olyanoknak nincsenek, akik kb már nem is játszanak, csak feljönnek a fórumra megmondani a tutit...
    aha te mindent tudsz, spiri meg nyilván csak random klikkelget ugye?
    svajcifiu likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #107
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ne haragudj, de gondolom nincs nagy hyperes mintád, mert 15-öt SEM lehet megverni egy szimpla indulótáblázattal.
    Nekem nagy mintám van, és erre nem tennék komoly pénzeket.

  8. #108
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aha te mindent tudsz, spiri meg nyilván csak random klikkelget ugye?
    Elképzelem ahogy spiri előtt ott az indulótáblázat, amikor holdira ráül.

    Egyébként ő régebben nagy gyakorlatra tett szert cg ss játékban ms hs játékokban, és már évekkel ezelőtt sem szarral gurigázott.
    Ha jól emlékszem előszeretettel ült be min stackkel megy 50Bb-vel az asztalokhoz.
    Kb 5 nap alatt nyerte meg a rakeraceket
    naggeri and pszibu like this.

  9. #109
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LM: Igazad van, de emberileg nem tudok respectet adni neki, mert nem ismerem. Úgy gondolom azért én is igyekeztem segíteni a fórumon, ha valakinek volt kérdése, és tudtam rá a választ. Akár skypeon is. És ha már így adogatjuk a respectet, akkor (attól függetlenül, hogy nem vagyok a szíved csücske) nekem is megadhatnád, mert nem tudod hogy néz ki a grafom PT4ben, meg hogy kikkel toltam az utóbbi időben, szóval elég légből kapott kijelentés az, hogy csak a 30-at tudom verni. És ne haragudj, de gondolom nincs nagy hyperes mintád, mert 15-öt SEM lehet megverni egy szimpla indulótáblázattal.
    Nekem semmi bajom nincs veled, nem is ismerlek kulonosebben. Csak szurta a szemem, hogy a husng-s topicban spirinek uzengetsz nyilvanosan, ebben a topicban meg meg bala-t is belevetted abba a kijelentesedbe. amiben van igazsag, de valahogy ele van, foleg egy olyan jatekosnak a szajabol, aki ezeknek a jatekosoknak az eredmenyeinek toredek reszet se tudja felmutatni.

    Nem tudom, hogy nez ki a PT4-ed, az sc-n latszik az amit irtam, de ott tisztan. de nem is ez a lenyeg, kivancsi voltam, mit reagalsz erre, s ugy latszik, azert bantja a szemed, pedig ezek tenyek, trackeroldal mutatja. Ehhez kepest Te csak ugy legbolkapottan dobalozgattal ezekkel a dolgokkal tobb jatekossal szemben. Engem ez zavart, ezt tettem szova. Ill, en se ertem miert kuzd 2 magyar reg egymassal, de ha nekem igy beszologatnanak, meg nyilvanosan uzengetnenek, valoszinu en is odapiritanek, aztan megneznem ki coachol kit .
    Amugy atverekedtem a 7es es a 15-os mezonyon sikeresen, nem kell bemutatni.S bar meg nincs akkora mintam, mint neked, de nincs is tul nagy elonyod benne, jo 2-3 havi grind. en itt be is fejeztem, ha elerte mondanidivalom a celjat, jo, ha nem, akkor ugyse lehet mit tenni

    GL, ne egymast ussetekl!

    Ejj meg valami:

    mert nem tudod hogy kikkel toltam az utóbbi időben
    Hat azt hiszem ezt mar mindenki tudja
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2013. 08. 01. 16:13
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  10. #110
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271
    Macko1, MerACE, danfiu and 3 others like this.

Oldal: 11 / 15 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •