Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (63) összesen
Like Tree58Likes

Téma: 1000 dolláros bankroll. Valaki tudna tanácsot adni?

  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Off
    Szomorú látni ezt a tendenciát az akadémián. Jó példa ez a topic.
    Egy olyan új tag, akitől (amennyire én láttam, bár bevallom nem olvastam végig az összes topicot) eddig szinte csak tiszteletlen, saját véleményén kívül másét elfogadni nem képes, helyesírásba belekötő (!!!) stb. hsz-eket láttam a segítőkész, rá időt szánó fórumozókkal szemben. Ő feltesz egy megválaszolhatatlan kérdést (kb az összes kérdés játékosfüggő), kap egy csomó segítőkész választ, linket.
    Magamból indulok ki, a kérdéseim nagy részére nem érkezett válasz az elmúlt időben, akár handelemzéssel kapcsolatos, akár egyéb kérdésem volt.
    Persze látom, hogy nem csak én járok így. Rengeteg, sokszor nagyon egyszerű kérdésre nem érkezik válasz olyan kérdésekben, amiket pl bárki meg tudna válaszolni, aki az adott teremben játszik/játszott.
    On

  2. #22
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Köszönöm a segítő hozzászólásokat! Kb. munka mellett tervezem egyelőre a játékot, és ha látom, hogy profitot tudok realizálni, akkor többet is foglalkoznék vele. Az érdekelne, hogy amikor a 40K hand-ről beszélünk, akkor ABC pókert kell játszani?
    Sok olyan dolgot mondtatok el most, ami a későbbiekben biztos a hasznomra válik majd.
    Még nehéz dönteni, miként legyen, de szerintem, az MTT-ket fogom preferálni és a 90 STG-ket.
    Ha Cash-ezni fogok, akkor NL25.
    U.i.: Még egyszer köszönöm, hogy ennyien foglalkoztatok Velem!

  3. #23
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Nem olvastam mások véleményét, lehet írták már.

    500$ marad bankrollnak NL10
    másik 500$ meg egy "olcsóbb" coachnak, nem tudom Tir-X mennyiért dolgozik, de én a helyedben pl.: megkeresném BelaKecsket is ha jól tudom komolyabb caoching tervei vannak, így elég jó "promóció" is lehetnél neki a későbbiekben.

    Ha meg degradálónak érzed NL10-et akkor tartsd szem előtt, hogy 6 asztalon simán elérhető bárki számára egy 9$.-os órabér, ami biztosan lényegesen kevesebb lesz ha nekiállsz saját kútfőből valami nagyobb terem NL25-ös tétjén bűvészkedni.

  4. #24
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem olvastam mások véleményét, lehet írták már.

    500$ marad bankrollnak NL10
    másik 500$ meg egy "olcsóbb" coachnak, nem tudom Tir-X mennyiért dolgozik, de én a helyedben pl.: megkeresném BelaKecsket is ha jól tudom komolyabb caoching tervei vannak, így elég jó "promóció" is lehetnél neki a későbbiekben.

    Ha meg degradálónak érzed NL10-et akkor tartsd szem előtt, hogy 6 asztalon simán elérhető bárki számára egy 9$.-os órabér, ami biztosan lényegesen kevesebb lesz ha nekiállsz saját kútfőből valami nagyobb terem NL25-ös tétjén bűvészkedni.
    Ezzel az edző kérdéssel megfogtál! De tényleg.
    Gondolkoztam és most is sokat filózom. Akiket említettél nem tudom, hogy melyik vállalna, mert van némi history...
    Viszont nem kukacoskodni akarok, de nem érzem az NL25 alatti játékot. Egyszerűen nem tudom komolyan venni. És ez nagyon nagy hibám....(mármint az alázat hiánya)

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a segítő hozzászólásokat! Kb. munka mellett tervezem egyelőre a játékot, és ha látom, hogy profitot tudok realizálni, akkor többet is foglalkoznék vele. Az érdekelne, hogy amikor a 40K hand-ről beszélünk, akkor ABC pókert kell játszani?
    Sok olyan dolgot mondtatok el most, ami a későbbiekben biztos a hasznomra válik majd.
    Még nehéz dönteni, miként legyen, de szerintem, az MTT-ket fogom preferálni és a 90 STG-ket.
    Ha Cash-ezni fogok, akkor NL25.
    U.i.: Még egyszer köszönöm, hogy ennyien foglalkoztatok Velem!
    ha szereted az mtt-ket, akkor én ps-en javaslom a sng-ket. 6-27 fős sng-ket játszanék a helyedben 3.5-7 dolláron. ha ezekből heti ezekből heti átlagban le tudsz játszani munka mellett hetente minimum 200 darabot és ne adj isten még jól is megy, akkor akár a Battle of the Planets promócióból is kaphatsz bónuszt. erről bővebben itt találsz infót:

    Battle of the Planets sit-n-go póker promóció élmezőny

    amúgy fura, hogy még senki nem írta, de én leginkább a turbo (vagy hyper) heads up sng-ket javasolnám, szintén 3.5-7 dollár téten ps-en. szerintem a játékról, ellenfelekről legtöbbet heads up közben lehet tanulni, persze e csak egy vélemény.

  6. #26
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezzel az edző kérdéssel megfogtál! De tényleg.
    Gondolkoztam és most is sokat filózom. Akiket említettél nem tudom, hogy melyik vállalna, mert van némi history...
    Viszont nem kukacoskodni akarok, de nem érzem az NL25 alatti játékot. Egyszerűen nem tudom komolyan venni. És ez nagyon nagy hibám....(mármint az alázat hiánya)
    Ez olyan mintha egy ember azért nem menne el konditerembe mert gáznak tartja, hogy csak 30kg-al tud fekvenyomni. Kb...

    Nem -csak- a pénz miatt kell NL10-en kezdeni. Sőt az hogy nem tudod komolyan venni valamilyen formában pont előny, hiszen ha elbuksz 1-2-3-4 buyint akár 15 perc alatt is standart szitukban akkor az nem fog tiltre tenni. Ellenben NL25-ön igen.
    screwtape likes this.

  7. #27
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A tiltet szerintem jobb minél előbb megszokni

  8. #28
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Nem rosszindulatbol Poco, de nekem ugy tunik a hszeket elolvasva,hogy magad sem tudod h mit szeretnel jatszani meg az online pokerhez a hozzaallasod is eleg furcsa.Egy biztos:a hszeidbol erzodik h nem vagy kompetens(vszinu keves online tapasztalattal) es vszinu soha nem leszel nyero jatekos semmilyen jatekformaban, ha ilyen marad a mentalitasod.

  9. #29
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tiltet szerintem jobb minél előbb megszokni
    Inkább tenni kell ellene, pl.: kényelmes ("végtelen") bankroll.

  10. #30
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez olyan mintha egy ember azért nem menne el konditerembe mert gáznak tartja, hogy csak 30kg-al tud fekvenyomni. Kb...

    Nem -csak- a pénz miatt kell NL10-en kezdeni. Sőt az hogy nem tudod komolyan venni valamilyen formában pont előny, hiszen ha elbuksz 1-2-3-4 buyint akár 15 perc alatt is standart szitukban akkor az nem fog tiltre tenni. Ellenben NL25-ön igen.
    Sztem pont a pènz miatt kell alacsonyabb limiten kezdeni, hogy kevesebb legyen a tanulòpènz. Az elejèn àltalàban mindenki bukik.

    Bàrcsak èn is nl10-en kezdtem volna, lehet egy 1k-val beljebb lennèk.

    Pocó: ezt az utat màr sokan bejàrtàk. Èn is low/mid-stakesen terveztem megszilàrdìtani a tudàsom, aztàn nèhàny busto utàn nl2-ről volt a sokadik restart.

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •