Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (63) összesen
Like Tree58Likes

Téma: 1000 dolláros bankroll. Valaki tudna tanácsot adni?

  1. #31
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Sry, de lehet nem ismered az ice-pocó sztori előzményeit, és így a kötekedés okát

    Vagy nemtom mire gondolsz, arra hogy nem mindenki ugyanazt mondja, és erről beszélgetés alakul ki? Ugyanmár, mi a baj ezzel? Szerintem nagyon sokan írtak segítő szándékkal ebbe a topicba, őszintén szólva én az elmúlt napok után meg is lepődtem

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Off
    Szomorú látni ezt a tendenciát az akadémián. Jó példa ez a topic.
    Egy olyan új tag, akitől (amennyire én láttam, bár bevallom nem olvastam végig az összes topicot) eddig szinte csak tiszteletlen, saját véleményén kívül másét elfogadni nem képes, helyesírásba belekötő (!!!) stb. hsz-eket láttam a segítőkész, rá időt szánó fórumozókkal szemben. Ő feltesz egy megválaszolhatatlan kérdést (kb az összes kérdés játékosfüggő), kap egy csomó segítőkész választ, linket.
    Magamból indulok ki, a kérdéseim nagy részére nem érkezett válasz az elmúlt időben, akár handelemzéssel kapcsolatos, akár egyéb kérdésem volt.
    Persze látom, hogy nem csak én járok így. Rengeteg, sokszor nagyon egyszerű kérdésre nem érkezik válasz olyan kérdésekben, amiket pl bárki meg tudna válaszolni, aki az adott teremben játszik/játszott.
    On
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2013. 08. 02. 09:03

  2. #32
    Lelkes újonc Mr.Szabi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 29.
    Hely
    Milky Way
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    500$ a fekete 28-ra másik 500$ból pedig menj ki a szigetre!

    Viccet félretéve, ha ennyire bizonytalan vagy mindenképpen a legkisebb téten kezdj, legyen az MTT, STT, vagy CASH. Legkisebb téten talán MPN 2eurós asztalait ajánlanám vagy akár a 4 euróson is kezdhetsz. 1000$ból MTT én nem játszanék de ez persze az én nyavalyám. GL!

    ui: Ja most olvasom, hogy 25 alatt nem adsz respectet a játéknak ez esetben 1000$ a fekete 28-ra
    Utoljára módosítva: Mr.Szabi által: 2013. 08. 02. 09:29
    tRomf29 likes this.

  3. #33
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Mr.Szabi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    500$ a fekete 28-ra másik 500$ból pedig menj ki a szigetre!

    Viccet félretéve, ha ennyire bizonytalan vagy mindenképpen a legkisebb téten kezdj, legyen az MTT, STT, vagy CASH. Legkisebb téten talán MPN 2eurós asztalait ajánlanám vagy akár a 4 euróson is kezdhetsz. 1000$ból MTT én nem játszanék de ez persze az én nyavalyám. GL!

    ui: Ja most olvasom, hogy 25 alatt nem adsz respectet a játéknak ez esetben 1000$ a fekete 28-ra
    Csak a zéró spicc!

  4. #34
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem rosszindulatbol Poco, de nekem ugy tunik a hszeket elolvasva,hogy magad sem tudod h mit szeretnel jatszani meg az online pokerhez a hozzaallasod is eleg furcsa.Egy biztos:a hszeidbol erzodik h nem vagy kompetens(vszinu keves online tapasztalattal) es vszinu soha nem leszel nyero jatekos semmilyen jatekformaban, ha ilyen marad a mentalitasod.
    Tudom, hogy nem rosszindulatból írsz. Igen, én se tudom hogy mit akarok, csak szeretek játszani, és jó lenne annyi pénzt összekovácsolni, amiből nem kellene robotlni heti 48-60 órát a németeknek...Nem vagyok kompetens sok mindenben, azért is kérek segítséget,de amint látod a véleményemet nem rejtem véka alá, és nem is vagyok vulgáris e tekintetben. A mentalitás beli észrevételeddel is igazad lehet, majd tanácsot kérek a páromtól, mert Ő is állandóan ezt vágja a fejemhez

  5. #35
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    A legegyszerűbb ha maradsz a jól bevált élőjátéknál.
    Szerintem nem való neked az online póker

  6. #36
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    ha nem tudod mit akarsz, próbálj ki mindenfélét (mtt, cash, sng) és majd rájössz melyik tetszik... nyílván azt kell erőltetni amelyik tetszik, hisz az fog a legjobban menni

  7. #37
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A legegyszerűbb ha maradsz a jól bevált élőjátéknál.
    Szerintem nem való neked az online póker
    Ezen már Én is elgondolkoztam. De adjam fel? Hátráljak meg ,ha nehézségekbe ütközök?
    Azt tanították, ha elakadok és valami nem megy, akkor tanuljak a hibáimból, kérjek segítséget, és következetesen csináljam újra és újra.
    Nem profitálok majd az élet többi területén sem, ha feladnám pusztán 3-6 hónap után

  8. #38
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy nem rosszindulatból írsz. Igen, én se tudom hogy mit akarok, csak szeretek játszani, és jó lenne annyi pénzt összekovácsolni, amiből nem kellene robotlni heti 48-60 órát a németeknek...Nem vagyok kompetens sok mindenben, azért is kérek segítséget,de amint látod a véleményemet nem rejtem véka alá, és nem is vagyok vulgáris e tekintetben. A mentalitás beli észrevételeddel is igazad lehet, majd tanácsot kérek a páromtól, mert Ő is állandóan ezt vágja a fejemhez
    németországi fizuból lehet félrerakni szép lassan egy bankrollra valót, de akkor ne menj bulizni, ne költsd el... valamit valamiért...

  9. #39
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    németországi fizuból lehet félrerakni szép lassan egy bankrollra valót, de akkor ne menj bulizni, ne költsd el... valamit valamiért...
    itt nem a bankroll a lényeg, hanem, hogy nulla a tudása és azt kellene felépíteni, hogy pénzt keressen vele...

  10. #40
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 28.
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amiből nem kellene robotlni heti 48-60 órát a németeknek... A mentalitás beli észrevételeddel is igazad lehet, majd tanácsot kérek a páromtól, mert Ő is állandóan ezt vágja a fejemhez
    Ez itt ki is zarja, hogy mtt-ket jatssz, egyreszt keveset tudnal jatszani, es a hatalmas variancia miatt ez nem jo dolog, masreszt az mtt-k jellegukbol adodoan eleg kotottek idoben.
    Az sem mukodik, hogyha lesz profit, akkor foglalkozol vele tobbet, ez nem igy megy, ha nem foglalkozol vele rengeteget, nem lesz semmi se.
    Egyelore ugy tunik, hogy azt sem tudod, mihez kersz tanacsot, is igy nehez. A helyedben most abbahagynam a forumra valo irogatast, es elkezdenem ezerrel olvasni a cikkeket, a regebbi temakat(nyilvan nem a flamewarokat erdemes ), hogy az egeszrol valami teljesebb kepet kapj, kozben betolnek 50$-t valamelyik terembe, elbucsuznek tole, es a legkisebb teten tolnek mindenfele jatekot, nyilvan esszel, olyanba bele se kezdj, ami mar haldoklik(don, fl he, etc), olyanba se, nyilvanvalo, hogy nem fer bele az idobeosztasodba. Ha nem tudod milyen ezeket a dolgokat csinalni, akkor nincs ember, aki itt jo tanacsot adjon neked. Annak sincs ertelme, hogy most pl. elkezdj mtsng-ket tolni, aztan fel ev mulva rajojj, hogy a te jatekod cg, es eddig elbasztad az idodet.
    Ido kell ehhez, amig kialakul. Sok.
    you rock, woohoo

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •