Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 412131415 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (148) összesen
Like Tree73Likes

Téma: Spirited NL1000 videó

  1. #131
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Holdenper! Mi lesz veled ha ezek után még több hyperes reg "bekóstol"....? Nem kizárt! Hyperes lennék, szórakozásból is rád ülnék és várnám a kommentjeidet....jól szórakozok
    Aki másnak nem ad tiszteletet, ne is várja, hogy őt is tiszteljék!

  2. #132
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    mindig is meg akartam kérdezni.
    Ilyen hyper SNG-ben hol jön ki az edge? Lényegében van egy push/fold stratégia ami optimális az adott stackekhez. Namármost ha mindenki igy játszik. (tegyük fel van egy olyan szint, ahol ez alap hogy meglegyen minden regnek, tegyük 15dolláros szint) ha ezt mindenki betartja, és mindig betartja, kvázi matematikailag nem követ el hibát a játékában, akkor hol jön ki az edge??
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #133
    Lelkes újonc Pszichopeti avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    LOL, elég gyorsan töröltetek.GG

  4. #134
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindig is meg akartam kérdezni.
    Ilyen hyper SNG-ben hol jön ki az edge? Lényegében van egy push/fold stratégia ami optimális az adott stackekhez. Namármost ha mindenki igy játszik. (tegyük fel van egy olyan szint, ahol ez alap hogy meglegyen minden regnek, tegyük 15dolláros szint) ha ezt mindenki betartja, és mindig betartja, kvázi matematikailag nem követ el hibát a játékában, akkor hol jön ki az edge??
    ott hogy nem pure push/fold a játék Csak nagyjából 8bb alatt. De még ott is lehet minimális edget összekaparni a játékosok egy része ellen. 8-25bb között komoly pre és postflop koncepciók vannak, amivel edget szerzünk az ellenfeleken, minél deepebben vagyunk, annál inkább.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #135
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ott hogy nem pure push/fold a játék Csak nagyjából 8bb alatt. De még ott is lehet minimális edget összekaparni a játékosok egy része ellen. 8-25bb között komoly pre és postflop koncepciók vannak, amivel edget szerzünk az ellenfeleken, minél deepebben vagyunk, annál inkább.
    Ne mond nekem 25 bb-re hogy deepebben
    Tir-X, sakkos000 and S0nnyB1ack like this.

  6. #136
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne mond nekem 25 bb-re hogy deepebben
    *mélyebben
    Tir-X likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  7. #137
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Sword84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenper! Mi lesz veled ha ezek után még több hyperes reg "bekóstol"....? Nem kizárt! Hyperes lennék, szórakozásból is rád ülnék és várnám a kommentjeidet....jól szórakozok
    Aki másnak nem ad tiszteletet, ne is várja, hogy őt is tiszteljék!
    Rémlett, hogy mintha a 2+2-n is gyűjtött volna rajongókat Polarized Bear néven. Tény, hogy szórakoztató.
    ***HU SNG REGS THREAD*** - Page 7736 - Heads Up SNG -- Two Plus Two Poker Forums
    Határozottan nem érdemes ezt csinálni.
    TominhoPA likes this.

  8. #138
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 29.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Na ez egyre deepebb


  9. #139
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Sword84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holdenper! Mi lesz veled ha ezek után még több hyperes reg "bekóstol"....? Nem kizárt! Hyperes lennék, szórakozásból is rád ülnék és várnám a kommentjeidet....jól szórakozok
    Aki másnak nem ad tiszteletet, ne is várja, hogy őt is tiszteljék!
    Nem hiszem, hogy magyarok rám fognak ülni, a többséget ismerem, jóban vagyok velük, és amúgy is többnyire értelmetlen a kompetens regek között a war.

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindig is meg akartam kérdezni.
    Ilyen hyper SNG-ben hol jön ki az edge? Lényegében van egy push/fold stratégia ami optimális az adott stackekhez. Namármost ha mindenki igy játszik. (tegyük fel van egy olyan szint, ahol ez alap hogy meglegyen minden regnek, tegyük 15dolláros szint) ha ezt mindenki betartja, és mindig betartja, kvázi matematikailag nem követ el hibát a játékában, akkor hol jön ki az edge??
    Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy a PLO lényege az, hogy be6beteljük a stackünk és flip Természetesen egyiknek sem ez a lényege. Hyperben 10bb-nél is van még postflop játék, 20bb felett pedig gyakran még river játék is. Mások a preflop méretezések, meg a postflop betméretek, limpelni is lehet, stb. Tehát megteremtjük a "relatíve deep" helyzetet, ahol elfogadható még az SPR. Persze nem cg, pláne nem PLO cg deep, de azért nem simán push/fold, vagy preflop+flop játékból áll.

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rémlett, hogy mintha a 2+2-n is gyűjtött volna rajongókat Polarized Bear néven. Tény, hogy szórakoztató.
    ***HU SNG REGS THREAD*** - Page 7736 - Heads Up SNG -- Two Plus Two Poker Forums
    Határozottan nem érdemes ezt csinálni.
    Melkiennel meg nem lett semmi utána. Körülbelül 6-7 meccset toltunk utána. Chatben visszakozott, én meg annyi edget nem éreztem, hogy fishek helyett megérje vele waroznom (bár tényleg 60-on a gyengébb regek közé tartozik). 2p2-n gyakran robban ki ilyen flamewar, mert a HU személyesebb műfaj, mint a többi. ValueTownJL-lel is voltak ellentéteim (ő mondjuk nagyon jó reg), de aztán összehaverkodtunk, és skypeon már stratégiáról is beszéltünk.


    Viszont én itt befejezem ezt a topicot, mert teljesen értelmetlen ide írni. Nem igazán szólt hozzá egy olyan ember sem, akinek a hyperHU a fő bevételi forrása (ha valaki esetleg úgy érzi ő mégis ilyen, akkor egy starsos nicket írjon már, mert kíváncsi vagyok). Onnantól kezdve meg szerintem nincs sok értelme beszélni bármiről is, mert én sem lennék mérvadó mondjuk 6max cg-s, vagy PLO-s, vagy MTT-s etikai kérdésekben
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #140
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont én itt befejezem ezt a topicot, mert teljesen értelmetlen ide írni. Nem igazán szólt hozzá egy olyan ember sem, akinek a hyperHU a fő bevételi forrása (ha valaki esetleg úgy érzi ő mégis ilyen, akkor egy starsos nicket írjon már, mert kíváncsi vagyok).
    Nekem pl. ez, de nem szeretném, hogy hamar megöregedj. 2+2-n flamewar csak úgy tud kialakulni, ha valaki beszól és reagálsz, vagy valakinek beszólsz. Ez mindenhol így van. Meccs közben a chatfight szerintem simán egyenlő -0,5% ROI-val (MrGr33n13-nek nem mondjuk ). De ha megvizsgálod magad, észre kellene venned, hogy olyanokkal van "nézeteltérésed", akik nyertek tőled, ha jól látom ValueTownJL is legombolta rólad egy használt Suzuki árát, szóval nyilván ego probléma, lehet ezt sit decline-ra, "magyar-magyarral nem játszikra", "kompetens regek között értelmetlen egymásra ülnire" fogni. A helyedben offolnám az ilyen dolgokat, nem 2+2-znék (csak olvasnám, az azért megéri), letiltatnám a chatet, és nem szólnék be senkinek, hanem csendben játszanék, fejlődnék, beszélgetnék másokkal. Mindenki csinál baromságot, akkor van gond, ha folyamatosan elköveti ugyanazt. Egyébként múltkor egy másik topicban pont neked említettem ypsik-et, aki ugyanezt csinálta, 30-on a legnagyobb nyerő, most egyelőre breakeven 60-on 5.600 meccsen.

    Más: Erről eszembe jutott, hogy volt pl. 2+2-n egy topic, ahová egy nyerő srácnak a chatfightjait postolták, azon könnyesre röhögtem magam, de nem jut eszembe a neve és egyelőre nem találom. Állítólag az életben tök normális arc, de a póker kihozza belőle a legrosszabbat. Ha valaki megtalálja, postolhatná.
    danfiu, Pat and kriispirolls like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •