Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (27) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 08. 02

  1. #11
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    UTG-nél minden lappal rossz a call, de QQ+AK+ simán megcsinálja, gyengébb az nem igazán. SB 4betje, főleg ilyen size-zal minimum azt mutatja, hogy 4bet/callon van. Ezt meg UTG és keveset 3betelő reg ellen szintén nem TT-vel fogja bejátszani, hanem QQ+AK+-szal, és a QQ/AK elég sokszor képes lenne dobni ilyen helyzetben mind UTG, mind SB részéről.
    Most komolyan, hány hármas allint láttál, ahol a QQ volt elöl 2 reg ellen? De felőlem aztán pusholgathatsz, nem én stakellek.

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    15% 4bet 20% PFR mellett 3% 4bet ranget jelent. Az abszolút nem sok, QQ+AK+, meg pár JJ/TT/AQ, és a variancia miatt simán lehet az a 3% igazából 2 is, ami meg már csak a prémiumok.

  3. #13
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Nekem 9%-os az össz 4betem, amiben benne van, egy 15%-os 4bet after raise is. Tehát megesik, hogy 4bet/foldon vagyok, de még mindig csak 9%-os a 4betem! Ennek a formának 15-ös... Igaz, hogy ez egy cold 4bet, de szted mennyi kamu van ebben 15-ös 4betben, ha az én 9-esemben van azért bőven??? Arról nem is beszélve, hogy azért is 4betelhet itt SB, mert pl. látja, hogy Hero nagy százalékban dob 4betre és egy cold 4bet itt nagyon hiteles lehet, vagy lehet hogy 9-10-es 3bete van Hero-nak BU-n, és kimondottan szeret dobálni 4betre BU-n is... Ráadásul olyan read-je is lehet Hero-ról, hogy nagy 4bet size-ra különösen szeret dobni... Nem akarom kifordítani a feladványt, de nem feltétlenül -EV az 5bet Hero esetében... UTG 4bet callja nonszensz továbbra is AA, KK-val... ha regular, akkor miért csinál ilyet? Tudnia kéne, ha csak megad azon a ponton, garantált a 3-4way pot, és nincs attól rosszabb UTG számára
    Utoljára módosítva: Odyssey8 által: 2013. 08. 02. 23:29
    Flush67 likes this.

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Szerinted mi a rosszabb, AA-val callolni a cold4betet, vagy JJ-vel?

  5. #15
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Szerintem egyik rosszabb, mint a másik, JJ-t dobnám, AA-val 5bet

  6. #16
    Újonc fiestero avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 02.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen

  7. #17
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Ha abból indulsz ki, hogy te mit csinálnál, akkor nem fogsz tudni különbséget tenni az ellenfeleid között.
    ilane likes this.

  8. #18
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha abból indulsz ki, hogy te mit csinálnál, akkor nem fogsz tudni különbséget tenni az ellenfeleid között.
    Minden jót!

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Lol, hát neked is

  10. #20
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én UTG helyében szinte csak AA-val flattelném a cold4betet ebben a szituban KK-val inkább 5betelnék, AQ-t simán el tudom engedni itt, az AK is véleményes (5b>>fold>>flat).
    Egy regular nem fogja JJ-vel betenni a fél stackjét preflop cold 4betelő ellen. Nekem a flat itt erősebb ranget jelent, mint az 5b
    plusssz egy...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •