Oldal: 878 / 975 ElsőElső ... 378778828868876877878879880888928 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.771 - 8.780 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8771
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 29.
    Hely
    győr
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Idézet yodalino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    általánosságban:jó lapokkal mindenképp emelj, mert:
    -sok gyengébb/dominált lap megad (value)
    -növeled a kasszát
    -nem hagyhatod hogy any2-val flopot nézzen ingyen és lejavuljon, te meg kifizesd. kivétel kis effektiv stackeknél (15bb alatt), ott csapdázhatsz monsterekkel
    -éttől el lehet térni, pl ha flopon sokat dobál cbetre akkor többet emelsz stb stb.

    nézz sok videót + olvass cikkeket, hogy ha megkérdezed magadtól mit miért teszel (pl. mi a célod egy emeléssel, "honnan jön a pénz") akkor azt meg tudd válaszolni. rengeteg hasznos dolog van itt
    gl
    okés, köszi.ahhoz hogy normális bankrollal álljak neki mennyit kéne befizetnem?mondjuk ha mikron kezdem.

  2. #8772
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ennyire érzed az edge-t Spiri, vagy jöttél coachingra?
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #8773
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyire érzed az edge-t Spiri, vagy jöttél coachingra?
    Ilyen beszólás után ne csodálkozz, ha folyamatosan rád ül

  4. #8774
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    üdvözlet

    ismét egy elméleti kérdésem lenne hozzátok:
    ha adott egy gyenge játékos/fish, aki ellen adódik egy pici +EV-s 3bpush lehetőség, példa kedvéért T4s-el 21 BB effen, azt általában betoljátok, vagy "várunk egy jobb szitura", mert úgyis nagyokat hibázik, és így csökkentjük a szórást?
    én egyébként betologatom, mert sztem winrate csökkenést okoz ha nem, franko ez így?

  5. #8775
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet yodalino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    üdvözlet

    ismét egy elméleti kérdésem lenne hozzátok:
    ha adott egy gyenge játékos/fish, aki ellen adódik egy pici +EV-s 3bpush lehetőség, példa kedvéért T4s-el 21 BB effen, azt általában betoljátok, vagy "várunk egy jobb szitura", mert úgyis nagyokat hibázik, és így csökkentjük a szórást?
    én egyébként betologatom, mert sztem winrate csökkenést okoz ha nem, franko ez így?
    Ez függ a cbet tendenciáitól is, de a legjobb, ha kiszámolod, hogy mekkora itm%-ot akarsz hozni rajta és annak fényében tudod eldönteni, hogy jó-e a push vagy nem, de totál ellenfél függő.
    Zolido and yodalino like this.

  6. #8776
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Hú nem tudom mi van, stars supportja úgy döntött hogy támogat picit. Előbb 200 zsetonról sikerült nyernem, következő partiban meg KK-t osztott, másik szépfirmának AA-t, flop 9 magas, bekerülnek a zsetonok, káromkodok, turn K. Felkaroltak, és ez olyan jó érzés.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #8777
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hú nem tudom mi van, stars supportja úgy döntött hogy támogat picit. Előbb 200 zsetonról sikerült nyernem, következő partiban meg KK-t osztott, másik szépfirmának AA-t, flop 9 magas, bekerülnek a zsetonok, káromkodok, turn K. Felkaroltak, és ez olyan jó érzés.
    Benedőőjjéééé!!!!....Csali az egész))))...Amikor nekem jön egy ilyen szitu, akkor mindig az van előttem, hogy "...Na! Egyszer a veréb is.."
    Matt Coburn likes this.

  8. #8778
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Benedőőjjéééé!!!!....Csali az egész))))...Amikor nekem jön egy ilyen szitu, akkor mindig az van előttem, hogy "...Na! Egyszer a veréb is.."
    Neeem, szerintem kinézett magának egy supportos csaj és szeret. Nézi a játékomat és van egy nagy zöld gomb amit ha megnyom akkor leesik az out. Előtte mondjuk két hétig a pirosat nyomogatta a kollégája, dögöljön meg.
    Ice-pocó likes this.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  9. #8779
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Neeem, szerintem kinézett magának egy supportos csaj és szeret. Nézi a játékomat és van egy nagy zöld gomb amit ha megnyom akkor leesik az out. Előtte mondjuk két hétig a pirosat nyomogatta a kollégája, dögöljön meg.
    Ha úgy van beleveszee tetya?

  10. #8780
    Lelkes újonc Tosi avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 15.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Ismerős szituáció...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •