Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Hogyan kezdjem el tanulni a játékot?

  1. #11
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Megvehetik ketten is, mivel 2 gépre érvényes licenszet kap. Máris fele az összeg.

  2. #12
    Újonc fiestero avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 02.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Hát, maradjunk annyiban, hogy egyelőre kicsivel a törvényes korhatár alatt vagyok, de mire 18 leszek. szeretném ha elméletileg legalábbis képzett lennék, és így kevesebb tanulópénzt kéne talán fizetnem majd.

    Mostanában FTP-n, vagy PS-en próbálok freerollokból összehalászni vmit, amiből microtéten SNG-t vagy CG-t nyomhatnék, és akkor lenne mire építenem.

  3. #13
    Újonc fiestero avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 02.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Ja, és köszönöm a hozzászólásokat

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    freerollt felejtsd el, az nem poker. tegyél be egy összeget fater nevén regelj (már ha belemegy) és kezdd cash game-el. én csak jót akarok...

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de okosban is meglehet oldani

    Az FD bónuszokkal, rakebackkel én sem foglalkoztam régen, azzal a címszóval, hogy arra csak a bénáknak van szüksége, én majd úgyis nyerek annyit, hogy eltörpül mellette
    Hülyén van megcsinálva mer aki ezeket a dolgokat átlátja az nem kezdő. Egy kezdő nem fog akkora energiát belefeccölni hogy bármit is kipörgessen. Azt se tudja hogy mit kell kipörgetni meg mi ez meg egyáltalán .Azt se tudja hogyan kell játszani, nemhogy következetesen végigtoljon egy hónapot. Eleve a kliens regelést el lehet szúrni azzal hogy ha pl. nem az akadémián keresztül történik akkor soha az életbe nem kapja meg az akadémiás bónuszokat. Nem lehet utólag bekötni pedig meddig tartana már. Most nem mindegy basszus?
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •