Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (59) összesen
Like Tree50Likes

Téma: Elárverezték Jamie Gold 2006-os világbajnoki karkötőjét

  1. #21
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Nekem az álmaim tárgya a pókerrel kapcsolatban az a 8 millió dollár. Jahogy karkötőt is adnak? Leszarom...
    SMaster50 likes this.

  2. #22
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Ahogy a High Stakesben játszott... eltudom képzelni hogy elillant az a jó pár millió dollár. Egyértelműen a fish volt az asztalnálés szedte aki tudta.

  3. #23
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem se az az álmom. egy ideig azt hittem hogy nagy dolog, de vannak nagy játékosok évek óta akik sokkal jobbak mint az aktuális világbajnok. na meg a versenypóker már nem is érdekel.
    hát érdekes hogy lenézik sokan a versenypókert mert ott milyen nagy a szórás meg szerencse szerepe... akkor nem értem cash gambe mért képesek a legjobbak több bukó évet egymás után lehúzni milliós veszteségekkel... (persze jamie gold nagy mákker azt nem vitatom)

  4. #24
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem az álmaim tárgya a pókerrel kapcsolatban az a 8 millió dollár. Jahogy karkötőt is adnak? Leszarom...
    pedig névről nem fog felismerni phil ivey...

  5. #25
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    A karkötőnek csak szimbolikus jelentősége van. Nyilván viselni nem lehet, de még lakásban tartani is necces. Ha meg bankszéfben van, akkor már jobb ha cash van ott, nem? Mondjuk épp a fentiek miatt azt se értem aki megveszi...
    vadallat likes this.

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    nem tudom ki hogy van vele, simán el tudom képzelni, hogy el limpfoldolta a 10 millát. Ennél nagyobb ismert pókerbalf asz szerintem csak maniméker. /beleszámítva a cirkuszos barmot is/
    EKO likes this.

  7. #27
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát érdekes hogy lenézik sokan a versenypókert mert ott milyen nagy a szórás meg szerencse szerepe... akkor nem értem cash gambe mért képesek a legjobbak több bukó évet egymás után lehúzni milliós veszteségekkel... (persze jamie gold nagy mákker azt nem vitatom)
    nem nézem le, de nekem nem jön be. sok handet játszanak meg, és sokszor egymás ellen kapnak csak akciót, így nem csoda ha néha vesztőbe megy a téma.

  8. #28
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem tudom ki hogy van vele, simán el tudom képzelni, hogy el limpfoldolta a 10 millát. Ennél nagyobb ismert pókerbalf asz szerintem csak maniméker. /beleszámítva a cirkuszos barmot is/
    mánimékör azért nem olyan sz*r

  9. #29
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem tudom ki hogy van vele, simán el tudom képzelni, hogy el limpfoldolta a 10 millát. Ennél nagyobb ismert pókerbalf asz szerintem csak maniméker. /beleszámítva a cirkuszos barmot is/
    Köszönnyük ezt a hozzászólást

    Te mit raktál le az asztalra mert 2 uriember WSOP ME-t nyert , a 3 akit emlitesz a világ legnyagyobb cirkusz válalkozását alapitota meg.

    Szerintem fogadni kéne hogy te vagy ök álnak e elöbb ingyenkonyha elött egy tál levesért te lennél a favorit:P

    Utálom az ilyen idiotákat akik mert virik nl10. már azt hiszik valakik, amikor lehet hogy a fish akivel játszanak egy gyerekorvos vagy tudos aki szorakozik,,,,, Minden esetre a egy buszvezető többet tet lelegtöbbünknél a társadalom oltárán. Eztn ne rtana figyelmbe venni.

  10. #30
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem az álmaim tárgya a pókerrel kapcsolatban az a 8 millió dollár. Jahogy karkötőt is adnak? Leszarom...
    énis lesz*rom a karkötőt. aki pókerezik az kuncsorogna aláírásért, aki meg nem tudja mi a poker, még le se köpne, másrészt nem érdekel mások véleménye, szóval kábé simán eladnám jó pénzért, és jobbat aludnék mint azok akik poker-félistennek képzelik magukat, akár itt, akár a világban (helmut bácsi meg a többiek )
    jak1 likes this.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •