Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (59) összesen
Like Tree50Likes

Téma: Elárverezték Jamie Gold 2006-os világbajnoki karkötőjét

  1. #41
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    HAHA

    A szerveimel sokat érnének :P

    Egyik vesémet anno kivették
    A májamba nem tudom a drogok vagy az alkohol tet több kárt
    a szivem milyen lehet nem tudom de a punydás és zsiros kaják tuti jótt tetek nekk
    A tudömről anyit hoyg dohányzok
    BT86 likes this.

  2. #42
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    a szív nagyon fontos, ugyanis az látja el az agyat "azoxigénnel"!

  3. #43
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet BennyGothiv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    u.i:
    "A kincsekre pedig, majd mi vigyázunk az üdvözülésetek érdekében!Üdvözlettel: Vatikán"
    A kettő idézet között azért óriási a különbség!
    Én Jézus szavaiból merítettem, Máté írásai alapján.
    Míg Te?...
    pszibu likes this.

  4. #44
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez elég erőltetett, és ha egy buszvezető nálad többet tett le arra a bizonyos asztalra, akkor tarts egy kis önvizsgálatot, mert nálam biztos nem!
    Nem védőügyvéd akarok lenni...De! Mégis!
    EGy buszsofőr igenis nagyon sokat tesz le a társadalomért!
    Nap mint nap hozzájárul ahhoz, hogy az emberek végezhessék a munkájukat, és ez csak a legalapvetőbb példa.
    De aminél még ennél is fontosabb, hogy felelősséget vállal több ezer ember életéért, minden nap.

  5. #45
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kettő idézet között azért óriási a különbség!
    Én Jézus szavaiból merítettem, Máté írásai alapján.
    Míg Te?...

    szerintem mind a kér idézet érdekes

    Az 1. by Jézus ismerve a zsi-dó (azért irtam kötöjellel mert kipontozta) vallási közöség történetét igen komoly alapja lehet, és a keresztények is csak abból indulhatak ki hogy hasonló sorsuk lesz.
    én legalábbis abba látom ha van két falú az egyikben tudosok élnek szerény körülmények között, és egy másik ahol kereskedők , meg földbirtokosok akkor minden rabló a 2. falut támadná meg . Tehát ez egy ilyen paszív védekezés is lehet. Mondjuk a progromok elllen szart se ér:P

    A 2. meg nem idézet szerintem , de a keresztény egyházi vezetés 1500-éves tulkapásait jól érzékelteti
    SMaster50 and BennyGothiv like this.

  6. #46
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem mind a kér idézet érdekes

    Az 1. by Jézus ismerve a zsi-dó (azért irtam kötöjellel mert kipontozta) vallási közöség történetét igen komoly alapja lehet, és a keresztények is csak abból indulhatak ki hogy hasonló sorsuk lesz.
    én legalábbis abba látom ha van két falú az egyikben tudosok élnek szerény körülmények között, és egy másik ahol kereskedők , meg földbirtokosok akkor minden rabló a 2. falut támadná meg . Tehát ez egy ilyen paszív védekezés is lehet. Mondjuk a progromok elllen szart se ér:P

    A 2. meg nem idézet szerintem , de a keresztény egyházi vezetés 1500-éves tulkapásait jól érzékelteti
    Idézőjel közé tette a mondandóját.
    A keresztény egyházi vezetés, meg nem egyenlő a hittel,és a példa rossz volt tőle, pont ezért

  7. #47
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    A buszsofőr azért teszi a dolgát, mert pénzt kap érte. Pont. Persze elolvadhatunk milyen kikúrt hasznosak a társadalom számára (gyanítom a fele utálja a munkáját, az utasok nagyját, stb) de maradjunk annyiban, hogy nem azért teszik a dolgukat, mert a világ legjobb emberei, hanem mert megkapják az átlagfizetésüket és nincs jobb munka amit tudnának csinálni. Ahogy megnyernék a lottót, szarnának rá, mint a magyar emberek 90%-a akik utálják a munkájukat, az életük meg a túlélésre hasonlít, nem "az életre".

    Nem a munkától függ, hogy milyen ember és mennyire hasznos vagy. Lehet az egyik buszsofőr egy alkesz, asszonyverő, gyerekeket leszaró borzalmas apa, másik meg egy szerető, törödő férj. Ez a különbség, nem az, hogy valaki buszsofőr vagy könyvelő. Gondolom nemsokára előkerülnek az orvosok. Mennyi perverz van közöttük? Kik intézték el, hogy Magyarországon irreálisan sok rokkantnyugdíjas van, ami az ország egyik legnagyobb problémája? Azok az orvosok, akik 40-50 rugóért leszázalékoltatták az embereket kamu indokokkal. Teljesen triviális, hogyha kórházba kerülsz, akkor tejelsz komoly pénzeket az erkölcsbajnok orvosoknak. Ápolókról nem is beszélve. Nem a munkától függ, ki hasznos ki nem...Egy milliomos pókeres is lehet hasznos tagja a társadalomnak, még akkor is, ha nem teljesen úgy adózik, ahogy illene...
    Utoljára módosítva: bubucmester által: 2013. 08. 04. 16:07
    cumizares and SMaster50 like this.

  8. #48
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kettő idézet között azért óriási a különbség!
    Én Jézus szavaiból merítettem, Máté írásai alapján.
    Míg Te?...
    Logika? Józan ész? Tapasztalat? Történelem?

    De ne menjünk bele ezen a fórumon szerintem egy ateista a vallásokat tiszteletben tartó(kereszténység kivételével) törtető, egoista Vs. keresztény, társadalmi normákat tiszteletben tartó, furcsa mód az ördög bibliáját tanulgató ember vitájába, mert ez ide nagyon off lenne.És ha nem kéred nem is tolom az arcodba a nézeteimet.(bár szerintem a bibliai idézetet lobogtatni is , tényként és érvként használni se túl helyénvaló, mondogassátok csak egymásnak, had teljen a földi lét.

    Bárhol máshol nagyon szívesen és ,ha Mr. TOP-TOP azt nyilatkozta volna, hogy vallási szándékától vezérelve.... akkor még meg is érteném.
    De e nélkül elég kényszeresnek és tolakodónak érzem, de lehet csak így az inkvizíció után
    Utoljára módosítva: BennyGothiv által: 2013. 08. 04. 17:20

  9. #49
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Király. Szerintem havi "2K"-nál már nyugodtan adakozhatsz is néha-néha, ha annyira akarsz valamit tenni a köznépért, legalább karácsonykor, ha máskor nem... de úgy látom itt az ilyen gondolatok még csak meg se fogalmazódnak, nem hogy legyen is belőle vmi... egy jódarabig.

  10. #50
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kettő idézet között azért óriási a különbség!
    Én Jézus szavaiból merítettem, Máté írásai alapján.
    Míg Te?...
    redoubtable likes this.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •