Oldal: 880 / 975 ElsőElső ... 380780830870878879880881882890930 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.791 - 8.800 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8791
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Ha alkalmazkodik, és nem lő minden egyes flop-turnt, nézd meg, hogy reagál a probeokra!
    Eljutottam odáig a pókermesterségben hogy a teljes szövegből már csak ez volt kínai. Elárulod mit jelent?
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  2. #8792
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Magyar hu-s körökben ezt hívják csubakkának. Amikor egy preflop emelő kihagyja a cbetet, az ellenfele pedig oop betel a következő utcán.

  3. #8793
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Kérdeznék:

    7$ normál. Kb. 3. hand.
    Ellenfél emel 60ig, én 3bet-elem AKo-val 180ig, ő 4bet-el 420ig.

    Ilyenkor mi a teendő?
    A pot méret miatt betenném és flippelnék.
    A call nem tetszik, 1/3 stack-et tennék be és utána lehet dobni kellene.
    AK-t nem dobnék hu-ban preflop.

  4. #8794
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha sokat raisel és magas a fv3bs-ja, akkor bőven pluszos a push. A cbetjétől nem függ, ezzel a lappal ne akarj flatelni. Ha tűrhető mennyiségű statod van róla, és nem jól reagál a nonai 3b-ekre (foldol pre vagy post nagy százalékban dob a cbetre), akkor néha mehet vele a light 3b is, de ezzel csak csínján 21bb-n. Ha nem sokat emel vagy nem szeret dobni 3bs-okra, akkor meg sima fold.
    Nem tudom, milyen téten játszol, de annyit hozzáfűznék, hogy nekem azt súgták, hogy 18-25bb között a light 3bet az optimális ezzel a lappal a 15-30$-os hyperek populációs tendenciái ellen, tehát ha még fogalmad sincs arról, hogy milyen az ellenfél, akkor talán az a legjobb. Persze ha már van némi elképzelésed az ellenfélről, akkor ahhoz alkalmazkodj. Lehet valaki úgy is fish, hogy 10% PFR-je, az ellen pl. tuti nem lesz pluszos a shove.

    jav.: Mármint yodalinóról nem tudom, hogy milyen téten tolja, Patet tudom, hogy a 1,5$-os hypereket pusztítja.

  5. #8795
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, milyen téten játszol, de annyit hozzáfűznék, hogy nekem azt súgták, hogy 18-25bb között a light 3bet az optimális ezzel a lappal a 15-30$-os hyperek populációs tendenciái ellen, tehát ha még fogalmad sincs arról, hogy milyen az ellenfél, akkor talán az a legjobb. Persze ha már van némi elképzelésed az ellenfélről, akkor ahhoz alkalmazkodj. Lehet valaki úgy is fish, hogy 10% PFR-je, az ellen pl. tuti nem lesz pluszos a shove.

    jav.: Mármint yodalinóról nem tudom, hogy milyen téten tolja, Patet tudom, hogy a 1,5$-os hypereket pusztítja.
    persze hogy a fiss lehet tight, de akkor nyilván nem lesz +EV shove a trashhand 19bb deep.
    turbozom, itt már relative sok infod van mire ebbe a szakaszba értek, a kérdés alapvetöen arra vonatkozott hogy bevállaljuk e a nagy varianciát a kis +EV érdekében, de ugy érzem tul lett tárgyalva.
    amugy meg 15$. MÉG
    gl

  6. #8796
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Idézet charg25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Kérdeznék:

    7$ normál. Kb. 3. hand.
    Ellenfél emel 60ig, én 3bet-elem AKo-val 180ig, ő 4bet-el 420ig.

    Ilyenkor mi a teendő?
    A pot méret miatt betenném és flippelnék.
    A call nem tetszik, 1/3 stack-et tennék be és utána lehet dobni kellene.
    AK-t nem dobnék hu-ban preflop.
    easypush, mellesleg Te is kizártál minden mást
    amugy meg nem flippelsz mert a range nem csak TT+ AQ+, meglepöen sokszor fog kiderülni hogy idiot 4b blöff volt és foldol, esetleg callol a J7s-el

  7. #8797
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Pat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyar hu-s körökben ezt hívják csubakkának. Amikor egy preflop emelő kihagyja a cbetet, az ellenfele pedig oop betel a következő utcán.
    Köszi Pat.

    Amúgy butaagresszív ellen szinte megkönnyebbülök headsupnál. Ellentéte ennek a végletekig passzív játékos egy kis mákkal. Kínkeserves azt a játékost apránként lebontani. Mindenre dob, amíg eljutunk a magas vakokig az az idők végezete.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  8. #8798
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Köszi!

  9. #8799
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    nem tud vki működő hide bankroll programot/scriptet PS-re, regeléshez/rematch-hez?

  10. #8800
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •