Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree4Likes
  • 3 Post By SonGosu
  • 1 Post By SonGosu

Téma: PLO 10. AAxx-el 3bet potban.

  1. #1
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás PLO 10. AAxx-el 3bet potban.

    Ellenfél tök ismeretlen. Ilyenekkel bajban vagyok még. Van ugye egy tizesünk is. Bet/fold megteszi itt?
    100bb deep-en változna valami?

    £0.05/£0.10 Pot Limit Omaha Hi
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG (£10.77) 108bb
    UTG+1 (£23.70) 237bb
    CO (£10) 100bb
    BTN (£19.55) 196bb
    SB (£10) 100bb
    KecskeBela (BB) (£12.16) 122bb

    Pre-Flop: (£0.15, 6 players) KecskeBela is BB
    1 fold, UTG+1 raises to £0.35, 1 fold, BTN calls £0.35, 1 fold, KecskeBela raises to £1.45, UTG+1 folds, BTN calls £1.10

    Flop: (£3.20, 2 players)
    [color=#cc0000][b]KecskeBela bets ??

  2. #2
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ellenfél tök ismeretlen. Ilyenekkel bajban vagyok még. Van ugye egy tizesünk is. Bet/fold megteszi itt?
    100bb deep-en változna valami?

    £0.05/£0.10 Pot Limit Omaha Hi
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG (£10.77) 108bb
    UTG+1 (£23.70) 237bb
    CO (£10) 100bb
    BTN (£19.55) 196bb
    SB (£10) 100bb
    KecskeBela (BB) (£12.16) 122bb

    Pre-Flop: (£0.15, 6 players) KecskeBela is BB
    1 fold, UTG+1 raises to £0.35, 1 fold, BTN calls £0.35, 1 fold, KecskeBela raises to £1.45, UTG+1 folds, BTN calls £1.10

    Flop: (£3.20, 2 players)
    [color=#cc0000][b]KecskeBela bets ??
    Szerintem eléggé eltalálhatta a range-jét, ezen a húzónehéz boardon, és valszeg még pp-k is lehetnek nála melyek már most szettek. Az oop-ről ne is beszéljünk.
    Annyira nem értek hozzá,de Én elengedném, nálam a cbet sem nyerő már.

  3. #3
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    6,5%-ban lesz top2 v set nála, 60%ban overpár (12%os range-el számoltam), 22%-ban 4+ out SD(8%FD-s), 12%ban pedig gutshot+FD, és 17%ban egyéb FD.
    Mivel nem ismerjük nehéz eldönteni, hogy overpár +FD-vel peelel vagy RR-el, ill SD-vel peelel e csak.
    Összességében cbetre várhatóan 6,5+8+12=26,5%-al fog Rr-elni, és 14+17=31%-ban peelelni fog. Overpárral **** se tudja, ismerni kéne. Mivel itt sokszor tesznek AA-ra 3betnél plo10-en, elvileg nem fog jönni KK,QQ-val, ha nincs egyéb outja.
    Szal összesen mondjuk 40%-ban fog dobni cbetre, peel esetén sok a scary out, ami azt jeleni, hogy egy részét betelned kell a turnön (J,7,6,flösh-t esetleg), K-t semmiképp,Q-t esetleg, ill a blankokat keményen folytatni kell. Jah, flopot nyugodtan félpotolhatod, vagy alá kicsivel, potbetre max az overeket dobja el plusszba, azok ellen meg jó vagy egyenlőre. RR-re tudsz easy foldolni olcsón, peel-re meg kiveszed a range-éből setet, kombó drawkat, és turnt erősen beteled a fentiek szerint kb. Ismeretlen ellen és így szoktam kezdeni. Aztán később infó és stat alapján lehet máshogy játszani.
    Annyit lehet még finomítani a dolgon, hogy 12%-3%-os range-el számolsz, így AA-kat kiveszed a kezéből, akkor fd kevesebb lesz, a made része hangya****nyival több, a draw része is picit emelkedik, de nem sokkal.
    Utoljára módosítva: SonGosu által: 2013. 08. 05. 06:40
    naggeri, BelaKecske and Ice-pocó like this.

  4. #4
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet SonGosu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    6,5%-ban lesz top2 v set nála, 60%ban overpár (12%os range-el számoltam), 22%-ban 4+ out SD(8%FD-s), 12%ban pedig gutshot+FD, és 17%ban egyéb FD..
    ez odds oracle?
    be kell szereznem mostmár egyet
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ez nagyon király, letöltöttem most ezt az oracle dolgot. Az érdekel még SonGosu, hogy ezt egyesével beírtad minden kombóra, vagy van valami olyan ami egyből kiadja, hogy mi hány %ban lesz. 5 perce nézem csak, de eddig csak külön tudtam megnézni, h bizonyos kombináció hány %ban lesz és egyben nem.

  6. #6
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Sok érdekes dolgot lehet benne állítani.
    Lenti ablakban a piros plusszra kattintva előjönnek a feltehető kérdések.
    Interactive hands stats on ....
    flop...
    ezzel a fent beírt range-re, vagy adott lapra kiszámolja, hogy flopon hány százalékban lesz bizonyos handje. Ha megadsz flopot is, akkor azt mondja meg, hogy az adott flopon milyen handje hány százalékban lesz.
    Namármost, amikor kilistázza, először csak a made handek %-át látod. set,top2, botton 2, 1 pár stb....
    De felette ott van még sok sok opció, ott lehet nézegetni, hogy FD-vel hogy áll, különböző out szerint SD-ket, illetve ezeket keverni is lehet. Ha FD-t és SD-t is bepipálod, és benthagyod a pipát a hand category-ban, akkor kilistázza, hogy mennyi seted lesz FD-vel x outos SD-vel, mennyi 2 pár, 1 pár, csak ugyebár ez nagyon sok adat. Én szelektálva szoktam, csak hand category, és FD SD külön, de egyben. Úgy kezelhetőbbek az infók.
    Jah, és tanuld meg, hogy lehet megadni range-eket, mert egyszerűbb. Danfiu ebben profi, nekem még van sok hiányosságom. De egy kis segítség pl, ha vkinek az adott poziban 30% a Vpipje, és 6%-ban 3betel, akkor ha úgy adod meg arange-et, hogy 6%-30%, akkor kiveszi a tető 6%-ot. Persze ezek se pontosak, mert nem mindenki a range tetjével 3betel, és vpip se ugyanaz, mint amivel emelést callol adott poziból adott pozinak, de közelítőleg látod, hányadán állsz.
    BelaKecske likes this.

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    köszi, már nyomkodtam
    Annyit segíts még nekem pls, hogy ha siman beírom h equity stats board nélkül, akkor gondondolom a preflop equlityt dobja ki. Az érdekel, hogy mit kell beírnom ahhoz, hogy azt dobja ki, hogy random floppon átlagosan hogy fogok majd állni x% range ellen valamilyen lappal.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 08. 07. 23:16

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •