Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree11Likes

Téma: The Mental Game of Poker 2 - Grinding (1. rész)

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás The Mental Game of Poker 2 - Grinding (1. rész)


  2. #2
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Tipikus amerikai terjengős szájbarágós stilusban megírt könyv. Kicsit fárasztó mikor egy fejezeten át rugóznak valamin, amit egy mondatban el lehetne intézni.

    "Hogyan növeljük hatékonyan asztalaink számát, sessionjeink időtartamát?"
    Fokozatosan.
    Flush67, Jeeeee88, kis-t and 1 others like this.

  3. #3
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Az a baj, hogy a CG-re koncentrál a cikk. Mint írja 2 órás session-ökkel kezdj. Kizárólag MTT-ket játszom, ott 2 óra bemelegítésnek is kevés. Csodálom az olyan grindereket, akik akár 25- 3O asztalon is vígan elvannak (MTT). Viszont vannak olyan brutál nyerők is, akik max 5 asztalon nyomják és ha kiesnek csak akkor nyitnak új asztalt de az 5-t nem lépik túl, mégis ott vannak a top 1OO-ban (P5s).

    Szóval szerintem erre nincs recept, évek alatt kialakul, hogy az agyad hány asztalt tud befogadni. Utána szerintem ha megfeszülsz sem tudsz feljebb lépni, hiszen ez a jó neked, illetve az agyadnak.

    Marcel Luske PS profi 1 asztalon szokott MTT-zni (!!!), nagy arc az öreg (1-2x láttam már, h 2 asztalon nyomta) és így is remek eredményeket tud felmutatni online.

    Amúgy köszi a cikket!

  4. #4
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy a CG-re koncentrál a cikk. Mint írja 2 órás session-ökkel kezdj. Kizárólag MTT-ket játszom, ott 2 óra bemelegítésnek is kevés.
    Hát ja, ez is igaz, néha iszonyat lassú tud lenni egy MTT. Tegnap kicsit túlvállaltam magam, éjfél körül ültem be, egész jól is ment, de az egyik szünetben becsuktam a szemem egy pillanatra és fél 5-kor ébredtem fel, hogy végül buborék előtt 10-zel megettek a vakok...

  5. #5
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a baj, hogy a CG-re koncentrál a cikk. Mint írja 2 órás session-ökkel kezdj. Kizárólag MTT-ket játszom, ott 2 óra bemelegítésnek is kevés. Csodálom az olyan grindereket, akik akár 25- 3O asztalon is vígan elvannak (MTT). Viszont vannak olyan brutál nyerők is, akik max 5 asztalon nyomják és ha kiesnek csak akkor nyitnak új asztalt de az 5-t nem lépik túl, mégis ott vannak a top 1OO-ban (P5s).

    Szóval szerintem erre nincs recept, évek alatt kialakul, hogy az agyad hány asztalt tud befogadni. Utána szerintem ha megfeszülsz sem tudsz feljebb lépni, hiszen ez a jó neked, illetve az agyadnak.

    Marcel Luske PS profi 1 asztalon szokott MTT-zni (!!!), nagy arc az öreg (1-2x láttam már, h 2 asztalon nyomta) és így is remek eredményeket tud felmutatni online.

    Amúgy köszi a cikket!
    Ha pár asztalon játszol akkor roi-t fogsz maximalizálni és sokkal skillesebben játszol, ha nyomod 10-15 akár több asztalon akkor viszont a profit kerül előtérbe.

  6. #6
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet ilane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tipikus amerikai terjengős szájbarágós stilusban megírt könyv. Kicsit fárasztó mikor egy fejezeten át rugóznak valamin, amit egy mondatban el lehetne intézni.

    "Hogyan növeljük hatékonyan asztalaink számát, sessionjeink időtartamát?"
    Fokozatosan.
    Ez teljesen megszokott Amerikától. Például az amerikai autókhoz járó kézikönyvbe még az is le van írva és rajzolva, hogy hogyan kell az adott jármű csomagtartóját kinyitni. Mind ez azért, mert már volt olyan per, hogy a feka, aki vett egy terepjárót orrbab@szta magát a csomagtartóval és megnyerte a pert, mert nem volt leírva, hogy ellentétes oldalra állj, mert különben orrbab@szhatod magad...

    Azért van ez a körültekintés.


    "És most tapsoljuk meg magunkat"
    tiltgabor likes this.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet ilane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ja, ez is igaz, néha iszonyat lassú tud lenni egy MTT. Tegnap kicsit túlvállaltam magam, éjfél körül ültem be, egész jól is ment, de az egyik szünetben becsuktam a szemem egy pillanatra és fél 5-kor ébredtem fel, hogy végül buborék előtt 10-zel megettek a vakok...
    lol
    kellemes lehetett
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    újabb nesze semmi cikk.
    heti 6 nap? nálam már az 5 is sok,
    inkább csak télen...
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    minél kevesebb asztalon játszol, annál minőségibb lesz a játékod

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Az ég kék, a fű zöld, a víz nedves.
    AlcoholPro likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •