Oldal: 500 / 509 ElsőElső ... 400450490498499500501502 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.991 - 5.000 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #4991
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet kisfarkas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Spanyolországban nyaralhatok egy hétig...

    cake, redoubtable, pszibu and 1 others like this.
    ikaszápól dolan!


  2. #4992
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet kisfarkas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni.
    Spanyolországban nyaralhatok egy hétig, ...
    "sick brag imo"

  3. #4993
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Villanykörte

    Azt betudom állítani valahogy ,hogy ugorjon fel az asztal a tálcáról ha cselekedni kell?

  4. #4994
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Kérdés

    Ti betudtok lépni a kliensbe?

  5. #4995
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás Tanács ASAP

    Sziasztok!

    Sajnos egy viszonylag ártatlan chipdumping szituációba keveredtem. (Bónusz tour, nem volt deal opció, a srác átbukta a deal rám eső részét). Most ott tartunk, hogy felfüggesztették az accomat és magyarázatot kérnek. Eléggé fájó lenne a bent lévő összeg elveszítése. Azt hittem, hogy kérdés nélkül lezárják az accot egyébként. Tagadjak, vagy őszinte feltáró vallomás a célravezetőbb szerintetek? Valami tanácsért hálás lennék. B.

  6. #4996
    Újonc Centi17 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 25.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az mitől függ ,hogy a deal ablak az FT-n feljön-e?

    Néha jön néha nem
    Attól függ, h a versenyen előre meg van e engedve az FT deal. de ez a lobbyban mindig ki van írva.

  7. #4997
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet Centi17 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól függ, h a versenyen előre meg van e engedve az FT deal. de ez a lobbyban mindig ki van írva.

    köszi

  8. #4998
    Újonc morZsolt avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Hely
    Szarvas/Szeged
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Bwinparty kifizetésnél mi a különbség a bank wire transfer és a fast bank transfer között? Mivel a feltüntettet díjaknál előbbi 11ezer ft utóbbi csak 600ft. A fast bank transfer-nek van e vmilyen "rejtett" költsége (ami a bwinparty esetében nem lenne meglepő)? Mert ha valóban csak 600ft a bankszámlás kiutalás díja, akkor inkább ez mint a Skrill.

  9. #4999
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet Brownie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Sajnos egy viszonylag ártatlan chipdumping szituációba keveredtem. (Bónusz tour, nem volt deal opció, a srác átbukta a deal rám eső részét). Most ott tartunk, hogy felfüggesztették az accomat és magyarázatot kérnek. Eléggé fájó lenne a bent lévő összeg elveszítése. Azt hittem, hogy kérdés nélkül lezárják az accot egyébként. Tagadjak, vagy őszinte feltáró vallomás a célravezetőbb szerintetek? Valami tanácsért hálás lennék. B.
    Ez mekkora szopacs...
    Mert szerintem az lenne a megoldás, hogy közösen felveszitek a kapcsolatot a support-tal, no de ki menne ebbe bele a másik helyében? Vagy ha belemegy, de előtte cashout-ol, akkor eléggé hendikeppel indultok.
    A tagadásnak nincs sok értelme, már így is fel vagy függesztve.
    Ha jól gondolom azt kell megértetni velük, hogy ebből nem származott előnyötök.(ami azért nem teljesen igaz..) Nehéz lesz. A chipdumping mindig is tiltott volt.

  10. #5000
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Idézet morZsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bwinparty kifizetésnél mi a különbség a bank wire transfer és a fast bank transfer között? Mivel a feltüntettet díjaknál előbbi 11ezer ft utóbbi csak 600ft. A fast bank transfer-nek van e vmilyen "rejtett" költsége (ami a bwinparty esetében nem lenne meglepő)? Mert ha valóban csak 600ft a bankszámlás kiutalás díja, akkor inkább ez mint a Skrill.
    kértem egy fast bak transfer kifizetést pont a díja miatt (egyébként itt általában még a fogadó számlán terhelnek rá vmi díjat, hacsak nem azonos devizanemben van vezetve, mint a kiutalás, ami mindig euro), mert fel akarom számolni a bwines accomat, 9 nap múlva annyit sikerült visszaírniuk, hogy rossz valamilyen adat: IBAN, SWIFT, bank azonosító kód, vagy a nevem. Na most az első hármat nem kéri, csak bankszámlaszámot meg bank nevét (azokat jól írtam), sőt ha odafigyelek, a nevem is le tudom írni.
    van valakinek hasonló tapasztalat, és akkor mit csinált, illetve valami ötlete? persze írtam a supportnak, de az utolsó kérdésemre 5 nap múlva jött egy értelmetlen sablonválasz, szóval abban nem nagyon hiszek. depózni meg akarok csak azért, hogy utána kiutalhassak, mert elegem van belőlük, és nincs MB-m sem
    kösz

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •