Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (35) összesen
Like Tree21Likes

Téma: WCGRider csalás áldozata lett, a PokerStars kártalanította

  1. #11
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "én is elárult 10 high-ra tettem" nem nevettem ezen... engem hagyj ki ebből. én arról beszéltem hogy sz*rul játszotta meg.

    trolololo
    ikaszápól dolan!


  2. #12
    Őstag Thorles avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1.168

    Alapbeállítás

    Szerintem is sz*rul játszotta meg, de tény hogy azok a megadások is érdekesek

  3. #13
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    engem csak az érdekel, hogy akkor hány ilyen lehet még, aki nem bukik le?

  4. #14
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Sok.Csak ők ésszel csinálják
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 22.
    Hely
    pécs
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Oké, fel kell hagynom az online pókerrel.
    Ez a csalás csak egy dolog... Valószínűleg nem az én néhány dollárom kell a csalóknak.
    Viszont az, hogy minden második olvasó szerint ez elárult 10-es magas, az kicsit aggasztó... Elment mellettem a pókertársadalom.. Mától offline vagyok!

  6. #16
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    vadallat: 2p2-n fent van a srác, tudsz neki írni, hogy 2K-s órabérért szívesen coacholod.

    Amúgy nektek van külön grindergépetek?
    Amennyiben ismerte, és jóban voltak, simán megkérhette, hogy hadd nézzen rá a mailjeire, vagy facebookon akar valakinek írni, hogy találkozzanak, és nincs meg a száma. Bármi ilyesmi.

    Ha valakit ismersz egy ideje élőben, egész jóban vagytok, és megbízol benne, illetve csak egy géped van, akkor nem hinném, hogy a többség azt mondaná, hogy bocs, de nem.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #17
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 01. 20.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Idézet SushiSam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jaja, ha letakarom a lapját a board és a megjátszása alapján én is elárult 10 high-ra tettem
    Nem tudom milyen, de ha én látnám a másik lapját, akkor itt a riveren tuti betolom, mert ezt nem callozhatja le és így a lapomat se látja = ergo nem tud erre gyanakodni.
    bigicsunáj, soux and ilovePS like this.

  8. #18
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    az a durva h az arc látta a lapjait volt annyira kapzsi farok,hogy nem mondjuk egy 5 bb/ 100 eredményre törekedett, hanem ilyen Jack high lapokkal szedte ki totál valótlan szitukban... ha lett volna egy csöpp esze a parasztnak akkor szépen lassan végezte volna ki a rollját és nem 650 dollárból csinál 35 k-t rövid idő alatt... meg polk sem hülye, sőt... emberünk a csetbe polknak olyat böfögött ilyen Jack high lapokkal történő showdonwn után,h "it's boring" és polk se farok, rájött h aki életében átlagban 5 dolláros sngket tolt és nem volt trackelve egy HS cash gameben sem... annak mi unalmas high stakesen... aki hülye az megérdemli h lebukjon... meg is érdemli,h a stars fagyasztotta a rollját (lopott rollját) . 2p2-n olvastam polk leírását és elég meredek dolgokat írt le
    tRomf29 likes this.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder soux avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    593

    Alapbeállítás

    Idézet shawnest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom milyen, de ha én látnám a másik lapját, akkor itt a riveren tuti betolom, mert ezt nem callozhatja le és így a lapomat se látja = ergo nem tud erre gyanakodni.
    Pont ezt akartam írni basszus. Simán lehetett volna okosan csalni.
    "A titok, hogyan leljünk örömet munkánkban, egyetlen szóban rejlik: kiválóság. Ha az ember tudja, hogyan csináljon valamit igazán jól, máris örömét leli benne."

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet TiffanyMills5925 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az a durva h az arc látta a lapjait volt annyira kapzsi farok,hogy nem mondjuk egy 5 bb/ 100 eredményre törekedett, hanem ilyen Jack high lapokkal szedte ki totál valótlan szitukban.
    Az a durva, hogy lehet van olyan aki 5bb/100 al csalja ki az emberek pénzét.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •