Oldal: 6 / 11 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (107) összesen
Like Tree51Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 08. 07

  1. #51
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    az a lényeg srácok, hogy 50 darab hozzászólást szült ez a baromi bonyolult hand

  2. #52
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért erre még rákérdezek, mert nagyon kíváncsi vagyok a gondolatmenetedre.

    Jól értem, hogy 3betelnél, flop pusholnál?
    $1.25-ig hívott, mondjuk 3betelünk $5-ig, ez a max size kb.
    Ha BB dob, a pot $10.50, előttünk még $55 van.
    Ha most azt mondod, hogy szerinted bármi értelme van $10.50-es potba pusholni az $55-t, miután 3beteltünk, és nem jött setünk, én esküszöm lefordulok a székről
    Felkeltél már?

  3. #53
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    u.i.: Én egy blöff helyzetet teremtek, amit így játszom meg. Ha értelmetlennek látod, jelen esetben Te, ha nem talál téged a flop, call-olnál?
    Vagy , ha el is talál, akkor is gondolkodsz és inkább hajlasz a dobásra. Kivéve ha valami erősebbet flop-olsz, de annak kevés az esélye

  4. #54
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    omg...
    never mind bro
    hopeless

  5. #55
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    éppenséggel reményteli..

  6. #56
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    végülis addig nincs baj mig valaki le nem callol egyszer... utána sajnos a pénzed hamarabb fog felszívódni, mint pokolban a harmatcsepp
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #57
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    u.i.: Én egy blöff helyzetet teremtek, amit így játszom meg. Ha értelmetlennek látod, jelen esetben Te, ha nem talál téged a flop, call-olnál?
    Vagy , ha el is talál, akkor is gondolkodsz és inkább hajlasz a dobásra. Kivéve ha valami erősebbet flop-olsz, de annak kevés az esélye
    Háromszor olvastam el amit írtal, mert nem hittem a szememnek.
    Ezt ugye nem gondolod komolyan ? 10x shovenál villainnek nagyon keveset kell csak védekezzen ahoz hogy ne legyen expoitábilis. Nyugodtan megcsinálhatja, hogy seten kivűl mindent eldob mikor elsőre lát tőled ilyet, nyilván ha tovább feszedezel akkor bőviti a calling rangét egy picit, és megjelöl téged best buddynak.
    zvar19, Tir-X and crashed like this.
    The credit belongs to the man in the arena.

  8. #58
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Kicsit elgondolkodom, miért kellene mindenre magyarázattal szolgálnom, sok esetben én se kapok egyértelmű válaszokat: Nyilvánvaló,hogy ezt valszeg csak egyszer tudom eljátszani, legközelebb meg talán akkor, amikor flop nuts-om van. 56 hand után az esetek nagy részében dobnak. Ezt nem kell túlkomplikálni. Kihasználom azt, hogy értelmetlen move-ot lát tőlem és kész. A póker nem mindig racionális. Ha sematikus lenne, akkor mindenki kaszálhatna, mint a gép.

  9. #59
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ha már mindenképpen overbetelni akarsz, akkor betelj másfél potot, semmivel sem fognak máshogy reagálni valószínűleg rá, mint egy pushra, viszont olcsóbban megúszod ha valakinél van legalább egy toppár egy tök alsóval.
    Btw az overbetshove mint valueból mint blöffből butaság 3bet potban flop cbetként, mert mint két célra tudunk találni profitábilisabb megoldást, ha csak nem az a célunk, hogy kevesebbet nyerjünk és kevesebbet is kelljen gondolkodnunk pókerezés közben.
    lumpi likes this.

  10. #60
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Klassz dolog, hogy unortodox lineokat próbálgatsz, nincs is azzal semmi baj. Lesznek amik müködnek jól, és lesznek amik nem. Ha fogadni kéne, én azt mondom, hogy a flop overjamjeid nem lesz profitáblis.
    A póker meg igenis racionális, csak épenséggel nagyon bonyulult.

    Gl,
    The credit belongs to the man in the arena.

Oldal: 6 / 11 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •