Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree4Likes

Téma: 6-max vs 6-max turbo

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Balatonberény
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás 6-max vs 6-max turbo

    Sziasztok Akadémiások!

    Egy kérdéssel és annak több alkérdésével fordulok hozzátok.

    Szerintetek megéri egyasztalos 6-max sng-t játszani? Mekkora ROI hozható? Turbo sng esetén milyen eredményekre lehet számítani? Mi az ideális bankroll normalra és turbora? Gondolok itt mikro és low limitre.
    Napi hány játék lejátszása az "ideális" norma? Szerintetek igaz, hogy sok az asztaloknál a fish?

    Már van némi tapasztalatom a játékban, de nem túlságosan sok. Elsősorban olyanok válaszait várom, akik már sokat játszottak, vagy játszanak ezen a téten.

    Köszönet.

  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Balatonberény
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Hát azért ennél kicsit több aktivitásra számítottam tőletek, hejjj

  3. #3
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Szia én 3/4 éve játszottam a 6max turbokat, 15$ig tele van gyenge játékosokkal. Mikro-lowon hozható 5% ha elég jó vagy. A sima 6maxon nyílván nagyobb roi hozható, de ott szerintem kevesebben vannak. 200-300 buyines rollal biztonságban vagy teljesen. Én 3.25-s turbokbol havi 3-4k vpp-t összekalapáltam 3% roi körül. 6-8 asztalon játszottam.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 05.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    ha nem jönnének válaszok...sztem kicsit nézegesd az asztalokat és találsz regeket -----> sharkscopen meg csekkold őket. 7 usd-s turbon játszogatok, nem rég óta így eredményekkel nem fárasztanálak mert kicsi a minta. Viszont ránéztem egy regre aki 10-12 asztalon nyomult egyszerre, elég jó játékkal ( fegyelmezetten) de a 10-12 asztal miatt sablonos, kiismerhető formában és 8% ROI-t hozott 4000 játék alatt. Ebből kiindulva 4 asztalon sztem lehet többet is hozni ha tényleg jó vagy. Egyébként engem is érdekelne, hogy mit mondanak a regek. Turbora, hyperre 7usd-n és 15 illetve 30usd-n mennyit lehet hozni. Sztem sima ( nem turbo sng-n) nem sok reg van... Szval én is kérdeznék 7usd, 15, és 30 usd-n mekkora ROI hozhat x asztalon turbon és hyperen?

  5. #5
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Ti itt most melyik hálózatról beszéltek?

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 05.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    én a pstarsról

  7. #7
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Szerintem más terem nem nagyon jöhet szóba esetleg még full tilt

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Balatonberény
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Ti milyen statokat iratnátok ki 6-maxban és miért?

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet rolandinnyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ti milyen statokat iratnátok ki 6-maxban és miért?
    azokat amiket használsz. játsz egy sessiont és nézd meg miket néztél, miket nem, mi az ami hiányzott. Ami csak párszor kellett (pl turn cr) az bőven elég ha a popup-on ott van.

    Amire figyelni kell pl, hogy a overall steal, overall fold to steal statok semmit sem érnek, mert több szám átlagából jönnek ki. Érdemes kirakni az sb fold to steal, BB fold to steal és a bb fold to sb steal statokat külön, mert ez a 3 szám a jobb játékosoknál (meg nyilván a rosszaknál is sokszor) egészen sokat különbözhet. Utóbbi kifejezetten fontos, mert nem lehet mindenki ellen lazán nyitogatni az sb-t, mert nem dobnak.
    A 3betet is van aki kirakja pozonként, nekem az popupba van csak, viszont a fold to 3bet statot érdemes azonnal szét szedni fold to 3bet oop és fold to reastel statokra, mert ugye ez a két lehetőség fordul elő többnyire és megint csak nagyon különbözhet, h valaki ip és oop mennyit dob 3betre.
    Szerintem a cbet, ftocbet legalább flopra és turn-re nagyon fontos, de a river fold to cbet is, h nagyobb mintán tudd, h érdemes e barrelezni.
    Nekem emellett kint vannak a pozíciós nyitások, szerintem ez nagyon fontos, mert minden további stat ugye ebből értelmezhető, hiába 4betel valaki 50%-ot utg-ről, ha csak 6%ban nyit meg hiába cbetel 100%ot, ha kva erős a range-e, többnyire lapja lesz.

    valami ilyesmi

  10. #10
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azokat amiket használsz. játsz egy sessiont és nézd meg miket néztél, miket nem, mi az ami hiányzott. Ami csak párszor kellett (pl turn cr) az bőven elég ha a popup-on ott van.

    Amire figyelni kell pl, hogy a overall steal, overall fold to steal statok semmit sem érnek, mert több szám átlagából jönnek ki. Érdemes kirakni az sb fold to steal, BB fold to steal és a bb fold to sb steal statokat külön, mert ez a 3 szám a jobb játékosoknál (meg nyilván a rosszaknál is sokszor) egészen sokat különbözhet. Utóbbi kifejezetten fontos, mert nem lehet mindenki ellen lazán nyitogatni az sb-t, mert nem dobnak.
    A 3betet is van aki kirakja pozonként, nekem az popupba van csak, viszont a fold to 3bet statot érdemes azonnal szét szedni fold to 3bet oop és fold to reastel statokra, mert ugye ez a két lehetőség fordul elő többnyire és megint csak nagyon különbözhet, h valaki ip és oop mennyit dob 3betre.
    Szerintem a cbet, ftocbet legalább flopra és turn-re nagyon fontos, de a river fold to cbet is, h nagyobb mintán tudd, h érdemes e barrelezni.
    Nekem emellett kint vannak a pozíciós nyitások, szerintem ez nagyon fontos, mert minden további stat ugye ebből értelmezhető, hiába 4betel valaki 50%-ot utg-ről, ha csak 6%ban nyit meg hiába cbetel 100%ot, ha kva erős a range-e, többnyire lapja lesz.

    valami ilyesmi
    Te nem CG-t tolsz? Össze vagyok zavarodva?
    svajcifiu likes this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •