Oldal: 63 / 84 ElsőElső ... 1353616263646573 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 621 - 630 (833) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Melyik Terembe menjek??

  1. #621
    Újonc fiestero avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 02.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás Hova érdemes befizetni?

    Sziasztok! 50$-t tervezek befizetni egy olyan terembe, ahol mikrolimit SH CG-t tudnék elkezdeni játszani (0.01/00.2$ alapon egyelőre). Hova lenne érdemes?

    Tudom, hogy nem létezik egzakt válasz, és a kérdés is meglehetősen a hülye fajtából származik, de akkor szűkíteném a kört: PS, Full Tilt kizárva. Plusz jó lenne ha tele lennének fish-sel a mikro limit asztalok, bár ez gondolom alap. Nem lesz időm sokat játszani, heti 500 hand a nagyon max. Jó lenne, ha volna hozzá valami bónusz, amelyet ennyi játékkal is ki tudnék játszani (+kijátszható tracker előny).

    Egy-két MTT-t is nyomatnék, de ez nem a fontosabb faktor.

    Master Cardról tudnék befizetni.

    Előre is köszönöm ha valaki esetleg ezek alapján tudna ajánlani egyet.

  2. #622
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 21.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Idézet fiestero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! 50$-t tervezek befizetni egy olyan terembe, ahol mikrolimit SH CG-t tudnék elkezdeni játszani (0.01/00.2$ alapon egyelőre). Hova lenne érdemes?

    Tudom, hogy nem létezik egzakt válasz, és a kérdés is meglehetősen a hülye fajtából származik, de akkor szűkíteném a kört: PS, Full Tilt kizárva. Plusz jó lenne ha tele lennének fish-sel a mikro limit asztalok, bár ez gondolom alap. Nem lesz időm sokat játszani, heti 500 hand a nagyon max. Jó lenne, ha volna hozzá valami bónusz, amelyet ennyi játékkal is ki tudnék játszani (+kijátszható tracker előny).

    Egy-két MTT-t is nyomatnék, de ez nem a fontosabb faktor.

    Master Cardról tudnék befizetni.

    Előre is köszönöm ha valaki esetleg ezek alapján tudna ajánlani egyet.

    winamax.fr esetleg?
    amúgy ps, ftp miért van kizárva?

  3. #623
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    "heti 500 hand a nagyon max. Jó lenne, ha volna hozzá valami bónusz, amelyet ennyi játékkal is ki tudnék játszani (+kijátszható tracker előny)."

    Nem bunkóságból de ilyet nem fogsz találni. Álomszerű elképzelés, hogy mikrotéten, keveset is játszva, bónuszt is pörgetsz rendesen meg ilyesmi. Heti 500 hand? Inkább növeld az asztalszámot ha már keveset tolod. GL!
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #624
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    PS, FTP, vagy vmelyik Ipoker terem sztem jó választás, NL2-n mindenhol találni fogsz fisht!
    heti 500 hand-del meg kb semmi bónuszt nem fogsz tudni kipörgetni, havi szinten játszol annyi hand-et, mint más egy közepes session-ben!
    ezt az időszakot szánd a tanulásra, fejlődésre, és ha magasabb limitre érsz, több astalozol, akkor majd tudsz bónuszokat is pörgetni!
    ikaszápól dolan!


  5. #625
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Üdv.
    Ennyi játék mellett nyilván olyan helyet érdemes választanod, ahol a first depo bónuszt gyorsan és a lehető legkisebb részletekben írják jóvá, Ipokin van olyan terem, ahol 5-10 dolláronként küldik és van 2-3 hónap rá, hogy kiszedd, ezekkel érdemes próbálkoznod, ha akarsz plusz pénzhez jutni.

    Btw ha csak ennyi időd van, akkor érdemes lenne meggondolnod ezt a befizetést, lehet jobb lenne inkább olyan dolgokba fektetned amik szórakozhatóbbak, hasznosabbak rövid távon is, (akár élő poki) mert heti 500hand-el valószínűtlen, hogy túl jól meg tudnál tanulni pókerezni.

  6. #626
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    PS,FT mért van kizárva?
    Én csak a PS-en játszok úgyhogy mást nem tudok ajánlani, de kíváncsi vagyok a többiek melyik termeket ajánlják neked.
    A heti 500 hand meg ahogy már írták is nagyon de nagyon kevés.

  7. #627
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Ha kevés időd van, akkor szerintem eszedbe ne jusson sima asztalokon játszani. Van mindenhol gyorsított póker, ahol az ember egyből új leosztásba kerül, ha dobja a lapjait, ráadásul azelőtt tudsz dobni, hogy rád kerüljön a sor. Zoom/fast/speed/storm pokernek hívják, játssz ilyet, 4 asztalon egy óra alatt kb. 900-1000 handet lehet lenyomni, tehát mondjuk 2 asztalon bő egy óra alatt meglenne az 500 handed.

  8. #628
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    hud nélkül halál a rush poker, és gondolom nincsen, különben nem kéne kijátszható trekker. egyébként nl2-n heti 500 henddel soha nem lehet annyi réket termelni, ami bármire elég, szóval a bónuszokkal szerintem kár is foglalkozni. megfelelő játékkal egyébként is sokkal többet és gyorsabban lehet nyerni mikrón

  9. #629
    Újonc fiestero avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 02.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszokat Az 500 handet nagyon erősen sacc/kb írtam, elképzelhető, sőt valószínű, hogy ennél jóval többet, akár 2-3 ezret is tudok játszani hetente.

  10. #630
    Újonc fiestero avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 02.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Éppen ezért szóba sem nagyon jöhet rush.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •