Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree2Likes

Téma: PA beléptetési probléma ?

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás PA beléptetési probléma ?

    A fórum hand elemző részében írtam egy hozzászólást, amikor is a küldés gomb megnyomását követően hirtelen egy másik felhasználó, Odyssey8 nevében találtam magam bejelentkezve.

    Nem kell nagy hackernek lenni, a véletlenek is képesek kihasználni a biztonsági réseket.

    Természetesen nem változtattam meg a jelszavát, nem vettem át az irányítást az account-ja felett, nem írtam a nevében obszcén üzeneteket és levélbombát sem rejtettem sehova - bár megtehettem volna. Helyette azonnal kijelentkeztem.

    Képernyőfénykép is készült:
    Odyssey8.jpg

  2. #2
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Köszönjük a visszajelzést. A regisztrációs/bejelentkezési rendszer átalakítása zajlik jelenleg, és úgy tűnik még nem tökéletes az új rendszer. Folyamatosan dolgozunk a megoldáson. Kérjük jelezzétek, ha bármi rendellenességet tapasztaltok.




    Akiknél kavarodás van a user névvel:


    1. indítsátok újra a böngészőt
    2. ha nem javul meg lépjetek ki, indítsátok újra a böngészőt és lépjetek be újra


    Valamelyik megoldja a problémát?

  3. #3
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    nekem most lyó. Mindenki szegény Odyssey nickjét tudja használni?
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #4
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    De jó... Közben én folyamatosan be vagyok jelentkezve amúgy és semmit nem tapasztalok
    Egyébként semmi fontos nincs az acc.-omon még az a szerencse

    Odyssey8

  5. #5
    Lelkes újonc Odyssey8 avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 17.
    Hely
    Dabas
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem most lyó. Mindenki szegény Odyssey nickjét tudja használni?
    Örülök neki -.-


    Odyssey8

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    akarsz egy új avatart?
    egyébként már a sajátommal jelentkezik be csak, úgy néz ki.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    Idézet Odyssey8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De jó... Közben én folyamatosan be vagyok jelentkezve amúgy és semmit nem tapasztalok
    Egyébként semmi fontos nincs az acc.-omon még az a szerencse

    Odyssey8
    viszont gyorsan meglesz a pulcsi, ha mindenki a te nevedben ír
    dfecco23 and S0nnyB1ack like this.

  8. #8
    Lelkes újonc Dvidoff avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 13.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Hi! Általában amikor nem vagyok a gép előtt ki szoktam jelentkezni. Azonban amikor megnyitom az oldalt, hogy visszajelentkezzek, már rég be vagyok jelentkezve. Azt hittem csak így maradt de ez már napok óta így megy, Annyira nem eget verő probléma de gondoltam szólok! Mert ha mondjuk valamelyik haverom gépén megyek fel nem biztos, hogy szeretném, hogy ott is online maradjak ty!

  9. #9
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet Dvidoff eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi! Általában amikor nem vagyok a gép előtt ki szoktam jelentkezni. Azonban amikor megnyitom az oldalt, hogy visszajelentkezzek, már rég be vagyok jelentkezve. Azt hittem csak így maradt de ez már napok óta így megy, Annyira nem eget verő probléma de gondoltam szólok! Mert ha mondjuk valamelyik haverom gépén megyek fel nem biztos, hogy szeretném, hogy ott is online maradjak ty!
    Teszteltük és ilyen problémával nem találkoztunk. Valószínűbb, hogy csak Te felejtettél el kilépni.

    Ha csak simán bezárod az Póker Akadémia oldalát, a browser megjegyzi a nickneved, és legközelebb is be leszel lépve. Ez eddig is így volt, és ezután is így lesz.

  10. #10
    Lelkes újonc Dvidoff avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 13.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teszteltük és ilyen problémával nem találkoztunk. Valószínűbb, hogy csak Te felejtettél el kilépni.

    Ha csak simán bezárod az Póker Akadémia oldalát, a browser megjegyzi a nickneved, és legközelebb is be leszel lépve. Ez eddig is így volt, és ezután is így lesz.

    Hát nem tudom. Pedig figyeltem rá, de hiszek neked Lehet a nagy rohanásba nem léptem ki de ez 2 napja minimum ilyen. De lehet csak én felejtek mindig el kilépni. Azért kösz!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •