Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 08. 12

  1. #11
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De tök ismeretlen ellen akinek nem ismerem a tendenciáit?
    Ráadásul túl sokat nem is repiznék a x/r-zel: 88, 9T, QJ és drawk. QQ/JJ 3betelt volna, talán még 88 is, AQ is, ami nem is biztosan x/r-elne. Ráadásul ez egy olyan board, amin ha nincs semmilye akkor nem fog barrelezni, mert sok Q és J van a range-emben, szóval turn xb-je után soxor elviszem a potot egy river donkkal. Legalábbis így gondoltam én.
    Lehet hibásan.
    Gyakorlatilag arra számitasz, hogy sokszor cbetel majd feladja a partyt, úgy hogy nem ismered a tendenciáit. Ha nem ismered a rangeit, és tendenciáit érdemes a saját rangedet GTO szerint megjátszani.
    A 88,QJ, T9 az kb. 8 kombó ehez neked kell 8 blöff kombó, hogy legyen egy jól balanszált x/r ranged ezen a textúrán. A KTs elég jó választásnak tűnik nekem, és ha csak ezt a kombót teszed bele a x/r rangedbe akkor is még unbalanced vagy.
    The credit belongs to the man in the arena.

  2. #12
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Nekem nem tetszik a river check. Nem kockáztatom meg, hogy mögém check-eljen ő is. Inkább hívok fél potot ilyenkor, hogy ha valami kósza ötlettől vezérelve is,de még lásson FE-t velem szemben és így akkor maximalizálhatom a nyereségemet. Ha megad is jól járok, ha dob akkor meg agyaljon és pörgesse magát még egy pár handig, hogy helyesen játszott-e...

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    "Ha viszont passzolsz, CO megpróbálhatja az értékhívást akár egy erős király párral is, valamint sok besült húzóját megblöffölheti ezen a riveren. "

    A regulárok arról híresek, hogy a besült húzójukat blöffölik egy ilyen asztalon? (egy magas lap, a többi alacsony: elég sok blöff fogó lehet nálunk is)

    "Ha flöss van nála, szinte biztosan valuebetelni fog és sok esetben az emelésedet is meg fogja adni, mindezek miatt szerintem érdemes a check/raise mellett döntened."

    Regulár megad egy river c/raise-t párosodott asztalon flössel, úgy, hogy előtte látott tőlünk két c/call-t és most a river c/raise-t? Egy hívást talán igen, de egy visszaemelést?

  4. #14
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ja párszor megadja nyilván, lehet nálunk is flöss akár v ilyesmi meg amúgy is szeret callozni.
    yep, simán blöffölhet rivert itt.

  5. #15
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Írnál egy laptartományt, amivel hívja a river-t, és hogy mitől vár dobást 2 call után? Ezt a gondolatmenetet most tényleg nem tudom megfejteni! Segítenél megérteni, hogy mire gondolsz?!
    fiestero likes this.

  6. #16
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    77, 88, 99, TT, AdJd, AdQd Ad6d, 6d7d dobhat riveren, ez valszeg jval több hand mint ami logikusan megveri őt. Balance + value miatt Kx-eket is hívhat, ami betre valszeg elfoldol könnyedén.
    jak1 likes this.

  7. #17
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Köszönöm. Ez esetben szimplán csak nem értünk egyet, de ezért jók ezek a fórumok.

  8. #18
    Újonc fiestero avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 02.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    A flop x/c eléggé beszűkíti a range-ünket, ezért szerintem még ha agró is, nem fog valuebetelni riveren, annyi minden lehet kint, ami veri, plusz minden rosszabb lapot eldobat.

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    a check/raise tervnek jó de ha checkbackel, akkor facepalm a szituáció
    fiestero likes this.

  10. #20
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nyilván, de ami checkbackel az igen ritkán ad meg egy betet

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •