Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Tir-X
  • 1 Post By Tir-X

Téma: PS NL25 6MAX: TJ IP ismeretlen ellen (100bb)

  1. #1
    Lelkes újonc Rendes1 avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 13.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás PS NL25 6MAX: TJ IP ismeretlen ellen (100bb)

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    PokerStars
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player2 ($10.56) 42bb
    CO Player4 ($25) 100bb
    BTN Rendes1 ($30.07) 120bb
    SB Player6 ($30.01) 120bb
    BB Player1 ($28.09) 112bb

    Pre-Flop: ($0.35, 5 players) Rendes1 is BTN
    1 fold, Player4 raises to $0.75, Rendes1 calls $0.75, 2 folds

    Flop: ($1.85, 2 players)
    Player4 bets $1.25, Rendes1 calls $1.25

    Turn: ($4.35, 2 players)
    Player4 bets $2.50, Rendes1 calls $2.50

    River: ($9.35, 2 players)
    Player4 bets $6,

    Ha riverig valamit szarul csináltam írjátok meg, lehet jobb lett volna turn növelni a kasszát..
    Ami nagyon érdekes volt, hogy végig lőtte és elég magabiztosnak tűnt, jó a bet méretezése is szvsz.

    River-en mi a helyes játék ismeretlen ellen?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    SC-ből van kb 3 kombó a range-ében (78s, 89s, 79s) míg Axs-ből sokkal több így én nem látok valuet a raise-ben. Call nálam a river is!

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ismeretlen 100bb-s ellen, std méretek ellen nem callolnék a flopon itt, hanem emelnék. Talán ez játékstílusfüggő is. Ezen a boardon csak a FD van, ami koordináltnak mondható, amúgy semmi extra. Elég jó fold equitynk van tehát egy emelés esetén, sok minden nem tudja folytatni, főleg OOP (nem gondolnám fishnek a hsz elején leírtak miatt még).
    Az, hogy lesz-e annyi implied oddsunk, amivel többet nyerünk, mintha itt kihasználnánk a FE-t, elég kérdéses szerintem. Ha inkább nézném fishnek valami size vagy stack vagy valami maitt, akkor call, így raise nálam flopon.


    Ha flop call, turnön szerintem a call és a raise is oké, mivel ismeretlen. Riveren szerintem sem nagyon van érték, eléggé herocallokban kéne reménykednünk hozzá.
    BelaKecske likes this.

  4. #4
    Újonc fiestero avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 02.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Javítsatok ki, ha baromságot írok, de szerintem egy regtől (esetünkben a hero) a BTN call elég széles range-t feltételez, amiben bőven benne vannak jó broadway kártyák, alacsony párok és erős SC-k is. Ha ezek után kétszínű, húzógyanús flopon Cbetel, az számomra érthető, valamint infóért a turn bet is, de szvsz még a river bet után is ritkán lesz nála jobb flush, akkor ugyanis szerintem a flopot elcheckelte volna.

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet fiestero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Javítsatok ki, ha baromságot írok, de szerintem egy regtől (esetünkben a hero) a BTN call elég széles range-t feltételez, amiben bőven benne vannak jó broadway kártyák, alacsony párok és erős SC-k is. Ha ezek után kétszínű, húzógyanús flopon Cbetel, az számomra érthető, valamint infóért a turn bet is, de szvsz még a river bet után is ritkán lesz nála jobb flush, akkor ugyanis szerintem a flopot elcheckelte volna.
    FD-val checkelt volna flopon? Általában cbetel vele.
    Turn hívás infóért, a legrosszabb indok egy hívásra, egyelőre nem feltételezném, hogy ennyire rossz koncepciókkal játszik az ellenfelünk.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2013. 08. 13. 11:38
    Rendes1 likes this.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Flop raise többnyire nem rossz, Turn rr akkor jó, ha agró az image-ed, különben többnyire bf-en lesz az ember, river rr köbö hasonló eset.
    Mivel ps 25 sztem már tudnak pokizni, annyira kell figyelni h ha itt 3 utca callon vagy, akkor a calling range-ed erős lesz turn, ami nem baj, de kevesebb ellened játszott river blöfföt fog eredményezni, így kevesebbet blöffcathelhetsz river, viszont idő után a turn value range-edet kell erősítened valamint arra is figyelj h a turn illetve river raise-eidnél nagyon polár range-re fognak tenni.

  7. #7
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Nem tetszik ez a passzív megjátszás. co vs bu széles rangek vannak, vagyis itt a legnagyobb a FE, mindenképpen agresszívebben kell játszani. A kulcsprobléma itt gondolom, hgoy nem vagy elég agresszív, ezért nem hajlandók ellened tönkremenni 1pár tipusú handel. Ha itt riveren bekerülnek a stackek többnyire valamilyen cooler szitu lesz. Ami azt jelenti, hogy már eleve preflop túl van értékelve az implied-odds amit ezzel a handel realizálhatsz.

    Megoldás: legyél agróbb, a co-nek vért kell izzadnia mikor te a buttonon vagy
    Utoljára módosítva: kisgatyas által: 2013. 08. 13. 12:34
    The credit belongs to the man in the arena.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    "infóért a turn bet is" klasszikus

    ...infóért köztudottan nem jó ötlet betelni

  9. #9
    Újonc fiestero avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 02.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Köszönöm a javítást.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •