Oldal: 111 / 246 ElsőElső ... 1161101109110111112113121161211 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.101 - 1.110 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #1101
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet bordas88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Egy olyan problémám lenne hogy a hm2 a hud-ban csak max 20K handről mutat statokat pedig az adatbázisombban jóval több hand van némely ellenfélről. Mitől lehet ez?
    hud options, aztán hud filters és ott use last x hand állítsd be

  2. #1102
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hud options, aztán hud filters és ott use last x hand állítsd be
    próbáltam, nem használt

  3. #1103
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nekem is így van ezer éve, semmi beállítás nem használ, aminek kéne. Lehet hogy ez még HM2 leak, hogy csak 20k-t mutat

  4. #1104
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Tegnap vettem meg a HM2-őt, előtte már a próbaverziót kipróbáltam, semmi gond nem volt vele, de most nem értem a következőt:

    Mikor elkezdek játszani, csak is kizárólag, az első handemet jegyzi meg a HM, a többiről tudomást se vesz, abból a mappából, ahonnan importálja a handeket, ott is csak az első leosztásom van feljegyezve a többi nem.
    Második problémám az az, hogy MTT közben nem hozza be a statokat, illetve, ami a mappában van handek, azokat viszont nem importálja be a HM..

    Ha valaki útba tudna igazítani azt megköszönném.

    Szerk: összeségében a probléma azzal van, hogy a hand history-s mappába nem jegyződnek fel a leosztások. Ez mitől lehet, és hogy tudom orvosolni?
    Utoljára módosítva: lumpi által: 2013. 08. 16. 06:56

  5. #1105
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Sziasztok, 2 gépen használom a HM2-ömet és az adatok frissítését a cloudba való feltöltéssel biztosítom. Ma vettem észre h a másik gépen a cloudból lehozott szinkronizálás során a megjelölt handek nem jelennek meg ha bepipálom a "marked hand" jelölő négyzetet, üres lesz az ablak. Más is tapasztalta már ezt?

  6. #1106
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 29.
    Hely
    győr
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    sziasztok.letöltöttem a HM2 próbaverziót használtam is, aztán leszedtem a poker trackert is és azóta nem tudom használni HM-et. ezt írja ki: The postgreSQL service cannot be found.please start the service and click. A start service részre pedig nem tudok kattintani. van vmi megoldás erre?

  7. #1107
    Tag kapitany10 avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    sziasztok valaki tudna nekem segíteni? a helyzet az hogy leszedtem egy próbaverziót 30 naposat a hm2 ből. a cash asztalokon el vannak csúszva a HUD ok sng és verseny asztalokon egyáltalán nem is mutat nekem semmit. miért van ez? a ps termében angol nyelven van minden beállítva

  8. #1108
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2010. 04. 12.
    Hely
    Tiszalúc
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Holdem manager 1-t használok. Azt szeretném kérdezni hogy a szatellitek hol tudom beállítani hogy mutassa a dataviewben? Mert ott csak a versenyeket listázza be a szatelliteket nem. Keresgéltem itt a forumban is, de nem találtam rá választ. A szűrés úgy van beállítva hogy mindent mutatnia kellene. Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket előre is!

  9. #1109
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Ongame-en volt pár elveszett hh-m, amit kikértem a supporttól. De sajna rossz formátumban küldték (HM nem ismeri fel). Van olyan konvertáló progi, amivel átalakíthatnám őket?

  10. #1110
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    ipokernél nem megy a hud automatikusan hm2nél, gondolom nagyon amatőr kérdés, de mit kell csinálni?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •