Oldal: 9 / 30 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (291) összesen
Like Tree70Likes

Téma: ardogan benéz

  1. #81
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Rit23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a hsz-t!

    Nem, nincs meg a tudásom cg-hez. Alapvetően MTT játékosnak tartom magam.

    Jelenleg, nem vennék magamból. Viszont, amikor egy-egy hasonló problémával küzdő fórumtársam, még a másik fórumon, nagyon kis összegű csomagot hirdetett, és jól álltam, vásároltam belőlük, volt, hogy eredményesen, és a deal előrébb lendítette őket. Egyelőre nem hirdetek, csak érdeklődöm.
    készülj fel hogy cash gameben szét fognak szedni első nap. szerintem előtte olvass el pár cikket a témában. jótanács!
    Rit23 likes this.

  2. #82
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 20.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás



    Ez motivál, köszönöm! Elárulod, mi alapján hoztad meg ezt a döntést? Empátia, vagy FTP-mutatók?

  3. #83
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    én azt javasolnám, hogy kisebb mtt/mtsng-ket játssz. (27/45 fős, esetleg 90) a végjátékban nagyon ott kell lenni, hogy értelme legyen a nagyobb mezőnyű versenyeken indulni, az viszont szerintem nem megy neked. ahogy nő a rutinod, úgy növeld a mezőnyméretet is. egyébként valószínűnek tartom, hogy alapvető hibákkal játszol, és nem is keresed a hibákat, mert a mai napig azt a teljesítményt hozod, mint 3 évvel ezelőtt. amikor nagyobb potokat vesztesz, vagy nem nyersz elég sokat a jó lapjaiddal, próbálj meg elképzelni olyan megjátszásokat az adott partira, amivel esetleg kedvezőbb eredményt érhettél volna el, és legközelebb próbáld is ki hasonló szituációban. (függetlenül attól, hogy egyébként lemákoltak-e az adott partiban!)

  4. #84
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 20.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Szia pszibu!

    Köszi a tanácsokat. Le tudnál nekem írni néhány alapvető hibát, hogy magamra ismerek -e?

  5. #85
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Rit23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    Ez motivál, köszönöm! Elárulod, mi alapján hoztad meg ezt a döntést? Empátia, vagy FTP-mutatók?
    ezt nekem? mert ha igen akkor nem értem milyen döntés? ha nem nekem szólt akkor sorry

  6. #86
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 20.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Nem neked.

  7. #87
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Rit23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem neked.
    akkor már értek mindent

  8. #88
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 07. 20.
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Olvasd el Jak1 utolsó hsz-ét, életke.

  9. #89
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Bár nem engem kértél, de azért...

    Alapvető hiba, hogy profi szintű vágyaid vannak mtt-ben, viszont abszolút hobbi játékos szintű mennyiséget játszol. (a tudást nem firtatom, mert nem ismerem) Azt tudom, hogy Bélabácsi az ő tudásával képes 6-10 hónapos ds-ben lenni az mtt variancia miatt. Ő 2 hét alatt játszik annyit, mint Te 1 év alatt. Tegyük fel, hogy ugyan azzal a tudással rendelkezel, akkor is a Te léptékeddel számolva az mennyi ds neked időben kifejezve? 10-15 év?

    Tanács: rakd össze fejben magad! Kerülj tisztába a saját szinteddel, és annak megfelelően támassz elvárásokat magaddal szemben!

  10. #90
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet Rit23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    Ez motivál, köszönöm! Elárulod, mi alapján hoztad meg ezt a döntést? Empátia, vagy FTP-mutatók?
    Motiváció.

Oldal: 9 / 30 ElsőElső ... 789101119 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •