Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (23) összesen
Like Tree14Likes

Téma: NL100 - amikor a river a barátunk :) 67o vs. AA

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Levele!

    sztem te vagy az ostoba ! örülj neki h vannak ilyen arcok . mellesleg soha nem shovolok AA val 3 betet 100% ban calolni fog allint NEM . és mivel tiltel úgy is bekúrja .

    meg nem tudom te milyen teremben játszol de ha ennél jobb rekreációs játékost találsz akkor indokolt a sitout egyébként -EV .
    forexnub likes this.

  2. #12
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    cool story bro. borzalmas a shove pénzégetés.

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem te vagy az ostoba ! örülj neki h vannak ilyen arcok . mellesleg soha nem shovolok AA val 3 betet 100% ban calolni fog allint NEM . és mivel tiltel úgy is bekúrja .

    meg nem tudom te milyen teremben játszol de ha ennél jobb rekreációs játékost találsz akkor indokolt a sitout egyébként -EV .
    sztem meg vigyázz mit mondasz. ja és összefüggéstelen amit írkálsz. legalább írj akkor amikor már szomjas vagy.

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    cool story bro. borzalmas a shove pénzégetés.
    látszik hogy Tir-X és BelaKecskén kívül lövésetek sincs miről van szó. TT, AA egy tiltelő ellenfél ellen tényleg borzalmas pénzégetés, nem? legalább írjanak olyanok akik értik miről van szó, köszi... uhh.. facepalm...
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2013. 08. 15. 03:10

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    buta vagy

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    jó is ez a mellőzött lista...

  7. #17
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    látszik hogy Tir-X és BelaKecskén kívül lövésetek sincs miről van szó. TT, AA egy tiltelő ellenfél ellen tényleg borzalmas pénzégetés, nem? legalább írjanak olyanok akik értik miről van szó, köszi... uhh.. facepalm...
    ha azt láttad róla, hogy 100ból 100szor calloz mindent, akkor nyilván jó a shove, de amúgy tényleg nem, mert evidens h többet fog dobni erre, mint egy 4-5x-es 3betre akár, tiltelő reg is sokkal inkább rádtolja ha van FE-je mintha nincs, aki meg megad ennyit az általában betolja magától is, meg ha nem, akkor is igazából legtöbb A magas meg gutshot, meg fd, meg párral tönkre megy floppon és AAval neked sosincs nehéz döntésed.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 08. 15. 03:22

  8. #18
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    jó hát nem mondtam h értek hozzá csak kell a pont pulcsira :/ meh

  9. #19
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    látszik hogy Tir-X és BelaKecskén kívül lövésetek sincs miről van szó. TT, AA egy tiltelő ellenfél ellen tényleg borzalmas pénzégetés, nem? legalább írjanak olyanok akik értik miről van szó, köszi... uhh.. facepalm...
    Jó hát azért bármennyire is hízhatna ettől a májam, meg bármennyire is úgy gondolom, hogy bizonyos esetekben tilty fish ellen jó lehet a shove,

    azért Roleksre azt mondanod, hogy lövése sincs, szerintem elég erős. Még úgy is, hogy egy olyan ember vagyok - aki mint tudjátok - szereti ha igaza van
    vadallat likes this.

  10. #20
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Szerintem ez most pont bejött, és nagyon függ ugye az aktuális ellenfelünktől.
    Remélem ettől azért nem kapsz szárnyra és nem fogsz egyből push-olni, ha monstert látsz...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •