Oldal: 1 / 17 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (168) összesen
Like Tree189Likes

Téma: Be kellene tiltani a HUD-ot? - szavazás

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Be kellene tiltani a HUD-ot? - szavazás


  2. #2
    Fanatikus tag playerxxx avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 09.
    Hozzászólások
    237

    Alapbeállítás

    Micro téten nyerő vagyok, HUD ot is használok, de akkor is az mellett vagyok, hogy be kéne tiltani. Sokkal jobban megmaradna a játék jellege a pókernek, többet kéne hagyatkozni az intuiciora, több hobbijátékos lenne és egészébe még élvezetesebb lenne a játék.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    dehogy kéne... mittom án mennyi év után,nem is értem a szavazást.

  4. #4
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    A feszes, sokasztalos pókeresek valósággal megszállták a termeket, már a mikrotéteken is nagy számban vannak jelen. Ennek megfelelően kevés esélye maradt a kezdő játékosoknak, hogy sikerélményt szerezzenek a játékban, jellemzően hamar letesznek a pókerről a gyors kudarcok miatt.

    Egy kezdő játékos rövidtávon pont ezektől a fajta pókeresektől tud a legkönnyebben pénzt szerezni, eszement blöffökkel és sokutcás callokkal.

    Manapság viszont már az 1-2 nyerő nap elérése sem egyszerű feladat a HUD-okkal felszerelt képzettebb pókeresek között.

    Na lol, itt lett megölve a variancia mint olyan. 1-2 nap sikerélménye bárkinek lehet és van, hudtól, limittől, asztaltól és ellenféltől függetlenül.

    Ha a cikk logikáját követem, nekem az életben nem szabadna buknom, mivel használok hudot. Az hogy hónapok óta std, teljesen reális ds-ben vagyok nyílván valami isteni vagy ördögi csalás következménye. Közben a pénz egy része amit elbukok valakihez átvándorol, nem párolog el, nem szűnik meg létezni.

    A téma lehetne jó, de ilyen megfogalmazásban... Áh.
    kiscash, Tir-X, Relax* and 2 others like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  5. #5
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    ajánlanám szklanszki bácsi figyelmébe, ha már szerinte annyira rá van szorulva a holdem az újításra..nem kellenek a hülyébbnél hülyébb ötletek a "pakoljunk az asztalra x lapot, pre csak x-y emelhet és tsai.." tiltsák be a hudot!
    TiestoTomika and HU_ninja like this.

  6. #6
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    ha azt akarod h betiltsák,ne használj hudot, a sok ökör ai meg be akarja tiltatni ne használjon hudot és szórják el vakon a pénzüket..

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    4-5 éve mondjuk a nagy többség hírből sem hallott még nagyon a HUD-okról, mostanra már a legelső kezdőknek való cikk is megemlíti és kb. mindenki tisztában van a létezésükkel. Ez valószínűleg elég sok embert elijetsz az egésztől, mert játszani ő játszana, de annyira nem érdekli az egész, hogy megvegyen még egy HUD-ot is, viszont már tisztában van vele, hogy ellene HUD-al játszanak. Micro téten tuti jó dolog lenne egy mostani nyerő regnek az esetleges új játékosok miatt, ha senki nem használhatna HUD-ot.
    Szigi, hokuszpoker and Maxxxika like this.

  8. #8
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A feszes, sokasztalos pókeresek valósággal megszállták a termeket, már a mikrotéteken is nagy számban vannak jelen. Ennek megfelelően kevés esélye maradt a kezdő játékosoknak, hogy sikerélményt szerezzenek a játékban, jellemzően hamar letesznek a pókerről a gyors kudarcok miatt.

    Egy kezdő játékos rövidtávon pont ezektől a fajta pókeresektől tud a legkönnyebben pénzt szerezni, eszement blöffökkel és sokutcás callokkal.

    Manapság viszont már az 1-2 nyerő nap elérése sem egyszerű feladat a HUD-okkal felszerelt képzettebb pókeresek között.

    Na lol, itt lett megölve a variancia mint olyan. 1-2 nap sikerélménye bárkinek lehet és van, hudtól, limittől, asztaltól és ellenféltől függetlenül.

    Ha a cikk logikáját követem, nekem az életben nem szabadna buknom, mivel használok hudot. Az hogy hónapok óta std, teljesen reális ds-ben vagyok nyílván valami isteni vagy ördögi csalás következménye. Közben a pénz egy része amit elbukok valakihez átvándorol, nem párolog el, nem szűnik meg létezni.

    A téma lehetne jó, de ilyen megfogalmazásban... Áh.
    Nem azt mondja a cikk, hogy nem lehet nyerni kezdőként, csak kisebb az esélye, mint korábban volt. Ez csak egy vélemény, egyféle megközelítés, nem kell egyetérteni vele, nem is biztos, hogy igaz. Épp arra való a fórum, hogy kitárgyaljuk.
    zulusierra likes this.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Lehet menni a Microgaming anonim asztalaira, ahol sz@r a HUD

  10. #10
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    én évek óta használom a HUD-ot. Jó dolog, szeretem is de mégis azon a véleményen vagyok, hogy ne lehessen használni. Tisztább lenne a póker, mindenkinek egyenlő feltételeket! Egyébként szerintem olyan szavazás is nagyon hasznos lenne, hogy a pro-k közül hányan használnak HUD-ot. Szerintem meglepődnénk, hogy mennyien nem.

    Viszont a sharkscope-ot, opr-t, playerscope-ot nem engedném letíltani. Legalább azt tudjuk, hogy ki a cápa, illetve ki nem az.
    Szigi, fejes1988, HU_ninja and 1 others like this.

Oldal: 1 / 17 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •