Oldal: 2 / 17 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (168) összesen
Like Tree189Likes

Téma: Be kellene tiltani a HUD-ot? - szavazás

  1. #11
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Én soha nem használtam segédprogramot,adathalász progit,hudot,semmit.
    Biztos nyereségesebb lennék vele,de anélkül teljesen más a játék!
    Én nem siratnám ha megszüntetnék a használatát!

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én évek óta használom a HUD-ot. Jó dolog, szeretem is de mégis azon a véleményen vagyok, hogy ne lehessen használni. Tisztább lenne a póker, mindenkinek egyenlő feltételeket! Egyébként szerintem olyan szavazás is nagyon hasznos lenne, hogy a pro-k közül hányan használnak HUD-ot. Szerintem meglepődnénk, hogy mennyien nem.

    Viszont a sharkscope-ot, opr-t, playerscope-ot nem engedném letíltani. Legalább azt tudjuk, hogy ki a cápa, illetve ki nem az.
    Azon a véleményen vagy, hogy ne lehessen tudni, ki hányszor cbetel, csak azt, hogy ki hány ezer dollárt visz haza naponta. Mindezt az "egyenlő feltételek" érdekében. Érdekes...
    Utoljára módosítva: bubucmester által: 2013. 08. 16. 17:42
    Maxxxika likes this.

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 27.
    Hozzászólások
    436

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont a sharkscope-ot, opr-t, playerscope-ot nem engedném letíltani. Legalább azt tudjuk, hogy ki a cápa, illetve ki nem az.
    Ha választani kell, akkor inkább ezeket kellene betiltani.
    Kicsit érdekes az érvelésed. Ahol azokról tudsz infót szerezni akikkel sosem játszottál az mehet, de amivel csak a saját magad által lejátszott statisztikákat látod azt meg betiltanád.

    Vicces.

  4. #14
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Szerintem be kéne tiltani! A nyerő játékosok meg jelentkezzenek nyilvános kövezésre (ha lehet köveket is hozzanak magukkal). Tiltsuk be a skypeot, és a fórumokat is, mert azt hallottam a profik ott beszélgetnek stratégiáról.
    Aki meg életében egyszer rákeresett valakire az OPR/SharkScope/PTR és egyéb oldalakon, az vonuljon önkéntes öt éves száműzetésbe a Mann szigetek kietlen pusztaságába, ahol csak botok, superuserek, doomswitchek és istenük, a csaló rng él.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem be kéne tiltani! A nyerő játékosok meg jelentkezzenek nyilvános kövezésre (ha lehet köveket is hozzanak magukkal). Tiltsuk be a skypeot, és a fórumokat is, mert azt hallottam a profik ott beszélgetnek stratégiáról.
    Aki meg életében egyszer rákeresett valakire az OPR/SharkScope/PTR és egyéb oldalakon, az vonuljon önkéntes öt éves száműzetésbe a Mann szigetek kietlen pusztaságába, ahol csak botok, superuserek, doomswitchek és istenük, a csaló rng él.
    Ez elég bohóc hsz-re sikeredett
    fejes1988, ista, ferkocse and 2 others like this.

  6. #16
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 20.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem be kéne tiltani! A nyerő játékosok meg jelentkezzenek nyilvános kövezésre (ha lehet köveket is hozzanak magukkal). Tiltsuk be a skypeot, és a fórumokat is, mert azt hallottam a profik ott beszélgetnek stratégiáról.
    Aki meg életében egyszer rákeresett valakire az OPR/SharkScope/PTR és egyéb oldalakon, az vonuljon önkéntes öt éves száműzetésbe a Mann szigetek kietlen pusztaságába, ahol csak botok, superuserek, doomswitchek és istenük, a csaló rng él.
    Sose fog odáig jutni az online póker hogy kezd több lenni a reg mint a hal, biztos nem lesz olyan hogy elkezdik venni millió szám a handeket, egyre többen mert aki lemarad kimarad. Ez a folyamat meg csak úgy megáll, mert ha netalán befizet valaki, olyan jól érni magát abban a 10 percben még el nem veszik a stackjét. Azt sem zárom ki hogy szól a munkahelyi barátoknak hogy csuda jó móka, fizessenek be ők is!

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Tőlem mehet, de azt hiszem már túl vagyunk azon a ponton, amikor ez még számítana.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #18
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Ma is van játék HUD nélkül, ma is van terem ahol nem működik, tilos a HUD. Lehet nyerni nélküle, ha vki nagyon akar így játszani.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #19
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    az igazi póker arról szól h te vagy és az ellenfelek, élőben sem viszed a kis gépedet hanem egymagad vagy. az igazi zsenik nem is használnak hud-ot mint kiderült jópárszor.
    sajna a póker mint játék átment már egy adatelemző dologgá, ami nem is feltétlenül maga a játékról szól hanem arról h mit is tudsz leolvasni az aktuális segédprogramról.én beszüntetném ezt, aki jó az jó lesz hud nélkül is, max kevesebbet fog nyerni, jah h ez a problem
    Szigi and HU_ninja like this.

  10. #20
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Ez h azert tiltsak be a termek a Hud hasznalatat h egyenlo felteteleket teremtsenek mindenki szamara ez eleg lol, mivel a fishek is tudnak a Hud letezeserol, aki meg nem tud, az vessen magara.Egy fish azert is fish, mert lusta es nincs alazata a jatek irant es sosem fog odaig jutni h hudot hasznaljon.

    Egyebkent abban egyetertek,ha betiltanak a hud hasznalatat az foleg a matematikai alapon jatszo playaknak artana, az erzes jatekosok meg elonybe kerulnenek,de az tuti, amig ilyen kis edgek vannak a pokerben evrol evre, addig minden olyan apro edge forrast kikell hasznalni, ami letezik es legalis.

    fu: A pokert penzre jatszak es nem elismeresre.Ha en most elkezdenek hud nelkul jatszani es csokkenne a bb/100am 2bb vel a hud hianya miatt, de posztolnam h en milyen faxa vok mert hozok meg igy is 8bb/100at szted mennyien rohognenek ki?obv profit kieses es magas ivben lesz@rnam h masok mit mondanak.
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2013. 08. 16. 18:38

Oldal: 2 / 17 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •