Oldal: 3 / 17 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (168) összesen
Like Tree189Likes

Téma: Be kellene tiltani a HUD-ot? - szavazás

  1. #21
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Vegyük észre, hogy a cikk arról szól, hogy gyengíteni kéne a micro mezőnyt, azaz a kemény munkával kiépített edge-et elvenni valami módon a játékosoktól.
    Ma épp a HUD van terítéken, tegnap a mezőnyök elszeparálása volt, a következő majd az asztallimit csökkentése vagy ****omtudja mi lesz. Kurvára gáz, lényeg az.
    BelaKecske and aliascrit like this.

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A 2+2 szavazáshoz meg gratulálok, a pókeresek között is elképesztő mennyiségű bal**** van, bár ezt lehetett eddig is tudni.

  3. #23
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aki jó az jó lesz hud nélkül is, max kevesebbet fog nyerni, jah h ez a problem
    Holnap kapnál egy fizetéscsökkenést, amiben elveszik a havi kereseted 25%-át. Problémának éreznéd, vagy le se szarnád dolgozva ugyanazt kevesebbért?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #24
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztább lenne a póker, mindenkinek egyenlő feltételeket!

    Viszont a sharkscope-ot, opr-t, playerscope-ot nem engedném letíltani.
    Lényeg hogy nincs ellentmondás a gondolataidban...
    A fishnek fogalma nem lesz mi az a sharkscope. Akkor ő hátrányban van, és nem egyenlőek a feltételek, nem igaz?

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    max kevesebbet fog nyerni, jah h ez a problem
    Lol, persze hogy ez a problem Irigylem azt, aki csak a játék kedvéért megteheti, hogy rendszeresen leül játszani, szerinted a regek nagy része miért ül ott?
    Kb. az jön le az írásodból, hogy szégyellni kéne, hogy a pénz miatt csináljuk. Ez meg nevetséges
    OldRknight likes this.

  5. #25
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    az a baj h te már nem vagy objektív mivel te neked ebből hasznod származik, mást nem is nyilatkozhatnál mivel ebből származik bevételed, nem?
    én mint hobbijátékos, aki kicsit nyerő csak, én szeretném h betiltsák mert attól jobb a játék h minél közelebb áll a valósághoz nemde? ha munkának tekintjük a pókert akkor részben igazad van, és ez alapján érthető az álláspontod, ha viszont csak egy kártyajátéknak fogjuk fel a dolgot akkor asszem az én véleményem mellett vannak többen

  6. #26
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Holnap kapnál egy fizetéscsökkenést, amiben elveszik a havi kereseted 25%-át. Problémának éreznéd, vagy le se szarnád dolgozva ugyanazt kevesebbért?
    mint mondtam, én a pókert mint játékot szeretem és az h pénzt is tudok néha vele keresni, sok aprót az nekem mellékes.nekem nincs bajom h vkik ezzel pénzt nyernek, de eléggé átlátszó h mért vannak ennyire a HUD mellett. csak én ezt mindennek nevezném csa nem objektív véleménynek

  7. #27
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nincs bajom h vkik ezzel pénzt nyernek, de eléggé átlátszó h mért vannak ennyire a HUD mellett

    Ez a mondatod elég vicces, lehet hogy csak számomra, mert ahogy írtad én a profitáló oldalt képvselem, de olyan mintha bemennél a tescoba, és odadörgölnéd az orruk alá, hogy
    "Tudom ám, hogy miért áruljátok drágábban a liter tejet, mint múlt héten! Elég kis átlátszó, hogy többet keressetek vele! Hogy nem szégyellitek magatokat!"

    Nyilván értem amúgy hogy mit mondasz, nyilván hobbijátékosként a betiltása mellett van érved, aki meg profitál belőle és használ HUD-ot, annak meg amellett, szóval elég parttalan vita az egész

  8. #28
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    pontosan. Egyenlően bárkiről meg lehessen mondani, h nyerő-e vagy sem. HUD-ot meg egy csomóan nem használnak. Lehet bonyolúltan fogalmaztam. lol

  9. #29
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az a baj h te már nem vagy objektív mivel te neked ebből hasznod származik, mást nem is nyilatkozhatnál mivel ebből származik bevételed, nem?
    én mint hobbijátékos, aki kicsit nyerő csak, én szeretném h betiltsák mert attól jobb a játék h minél közelebb áll a valósághoz nemde? ha munkának tekintjük a pókert akkor részben igazad van, és ez alapján érthető az álláspontod, ha viszont csak egy kártyajátéknak fogjuk fel a dolgot akkor asszem az én véleményem mellett vannak többen
    Milyen valósághoz? Mitől lesz az valóságosabb, hogy hud nélkül játszol vagy másik játszik anélkül? Aki annyira valóságra vágyik, az fogja meg a kártyát és üljön le játszani élőben.

    Úgy se fogják betiltani. A termeknek igenis jót tesz a sok asztalozó hud bámuló reg, mert termeli a rake-t.
    A hobbi játékos, aki tényleg nem csak leül egyszer-kétszer egy évben, meg ugyanúgy használhat hudot. Van 30 napos próba, ha tetszik meg lehet venni. Vannak hud profilok, még azzal se kell babrálni.

    Egyébként a fent említett valóságnak pont keresztbe tesz az anonym asztalozás. Olyan azért nincs a valóságban, hogy egyik nap elmész játszani, másnapi játékra meg teljesen új arcod lesz.
    kiscash likes this.

  10. #30
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a mondatod elég vicces, lehet hogy csak számomra, mert ahogy írtad én a profitáló oldalt képvselem, de olyan mintha bemennél a tescoba, és odadörgölnéd az orruk alá, hogy
    "Tudom ám, hogy miért áruljátok drágábban a liter tejet, mint múlt héten! Elég kis átlátszó, hogy többet keressetek vele! Hogy nem szégyellitek magatokat!"

    Nyilván értem amúgy hogy mit mondasz, nyilván hobbijátékosként a betiltása mellett van érved, aki meg profitál belőle és használ HUD-ot, annak meg amellett, szóval elég parttalan vita az egész
    a cikkben is ez a döntő kérdés
    Rosszat tesz a HUD a pókernek?
    a pókernek mint játéknak, nem annak h te pénzt keresel vele, nem személyesen hozzád címezték a kérdést hanem a pókernek mint játéknak rosszat tesz e. és ha a póker abból áll eredetileg h leülnek az asztal köré és kapnak kártyákat és mindenféle eszközök nélkül játszanak, akkor elég egyértelmű h igen, ez a játék+HUD így távolabb áll a valóságtól



Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •