Oldal: 5 / 17 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (168) összesen
Like Tree189Likes

Téma: Be kellene tiltani a HUD-ot? - szavazás

  1. #41
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Nagyvarad
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás huddal mar mas jatek a poker

    A poker lenyegeben egy szerencsevel kevert szellemi sport volt meg online is. Sakk szerencsefaktorral megspekelve amit ha jol jatszik a jatekos akar penzt is nyerhetett.
    Jelenleg a sok hudos reggel egy mas jatekka valt ahol nem a jatektudas a fontos hanem h statisztika alajan hogy jatszak le fisheket es az intuitive jatekosokat. sokasztalos regek szerint ez jo mert mindenki hasznalhatja es rohognek a markukba mekkora zsenik h hudokkal szetszedik a mezonyt... de nah ha szerintem nem fog sokaig igy menni.. mert a intuitive jatekosok vagy abbahagyjak vagy atternek anonime vagy trackert tilto oldalra (en is ezen gondolkozom)pokerstarson jatszom de mar meguntam hogy fullringen 70% hud-os reg micro teten.... masreszt a kezdo jatekosok el nagy resze is kiszeret ebbol gyilkos hudal jatszo regek ellen minimalis eselyel szorakozzanak. Szerintem senki nem szeretne allandoan kasparov es blue deep mixelt valtozataval sakkozni hoszu ideig. Ertsetek ugy h egy jo pokerjatekos ellen akinek raadasul meg egy program segitsegevel ki is elemez teged.

    ez mar egy olyan jatek ahol nem ket par ember leul jatszani egymasal es nyer a jobb es kozben jol szorakozik mindenki. hanem leul par ember jatszani akik kozul egyesek tudassal es technikai tamogatassal lejatsznak kirabolnak.

    mondhatjatok hogy mindeni hasznalhat hudot... persze de en nem hasznalok mert huddal mar mas jatek falusi csirke vs hormonkezet csirke , jo izu kertiparadicsom vs muparadicsom, poker vs statisztikai elemzo huddal jatszott poker

  2. #42
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet bubucmester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah, mivel ez egy játék, akkor menj és játszon a magadfajta játékpénzben. Ilyen egyszerű...
    Best hozzászólás Nyilván aki csak játszani akar, annak akkor mindegy kell, hogy legyen, nyer-e pénzt a dologgal. Bár a játékpénzes póker egyenes út az alkoholmentes sörhöz, attól még lehet tolni. ott biztos nem fognak HUDot használni az emberek, csak szórakoznak.


    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor élőben játszol, 6-9 embert kell csupán figyelned, minden leosztás előtted zajlik, amikor már dobtál, akkor sincs más dolgod, ezért 100%os figyelmet tudsz fordítani minden leosztásra ha akarsz. Óránként lemegy kb 30 hand, így ha koncentrálsz kb pontosan tudod, hogy mi történt az asztalnál. Egy élő pókerjátékos a játéka mellett abban is előnyben van egy hobbi pókeres ellen, hogy jobban tud figyelni és megfelelő következtetéseket von le a látottakból.

    Online minimum 4-6 asztalon játszol, több száz leosztás megy le egy óra alatt, legalább 50 emberrel játszol ezalatt és egyszerre több asztalra kell figyelned így nem tudsz minden leosztásra koncentrálni. Mivel arcok helyett nickneveket látsz, kifejezetten jó memória és koncentráció képesség nélkül esélyed sincs annyi információt tárolni mint élőben lenne. Ha nincs hud-od, akkor a körülmények miatt lehetetlen, hogy adott asztalon a tudásodat megfelelően kihasználd, így igazából messzebb kerülsz a valóságtól, pedig semmit sem csinálsz másként online, csak gyorsabban, több asztalon játszol. A hud igazából semmi más, mint az egyébként is meglévő képességed szükséges fejlesztése azért, hogy a valósághoz közelebb legyél.

    Gondolom a betiltás mellett érvelők se gondolják, hogy a fish-ek nagy része tudna bármit is kezdeni a hud statisztikákkal.

    Hosszútávon nyilván ez új lehetőségeket ad a regulároknak (mint a saját, mint a ellenfelek leosztásainak elemzését), de ez mindegyiküknek adott, a hobbyplayernek illetve fishnek pedig erre nincs szüksége.


    Az pedig, hogy a hobbi játékosoknak ez jót tenne, teljesen lényegtelen. Ha én benevezek egy pingpong versenyre a kétezer forintos ütőmmel, akkor tisztában vagyok azzal, hogy a tudásbeli hátrányom mellett az ütőm is gyengébb lesz, mint a profi játékosoké.
    Ugyan úgy, ha kesztyű meg védőfelszerelés nélkül leállok bunyózni egy boxolóval, akkor sem a boxoló a hülye.

    A hobbi játékos tisztában van azzal, hogy valószínűleg bukni fog, de legalábbis hátrányban van a profikkal szemben. Mivel neki nem kell pénzt keresnie, megteheti, hogy kevesebb asztalon játszik, így jobban tud figyelni, de elég irreális elvárás lenne a részéről, ha azt akarja, hogy a profik se használják ki minden lehetséges előnyüket vele szemben.
    Nagyon OFF: kialakulóban van a pingpong egy új vállfaja (1-2 éve már játsszák), ahol mindenki kvázi gagyi ütőkkel kell hogy játsszon, viszont mindenki ugyanolyan típussal, így az ütő által generált előny elszáll, csak a tiszta tudás dönt.
    A HUD olyan mint egy jobb ütő: Tudni kell használni, ha valakinek én odaadnám a saját ütőmet, valószínűleg még nem verne meg vele, ha előtte se nagyon tudott pingpongozni. persze én egy gagyi ütővel kevésbé verném meg, de attól még nyernék. Azt hiszem azért mindenki előtt ott a lehetőség, hogy vegyen magának egy jobb ütőt és megtanuljon vele játszani.

    Fu-nak: még mindig vállalom, hogy játsszunk egy olyan Heads Upot, ahol nincs tracker Feldobtam nevezetesen anno a Triple drawt és 8gamet. Akkor azt mondtad tolhatjuk, csak felkészülsz rá. Lenyomjuk akkor végülis valamikor?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #43
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Gowriel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A poker lenyegeben egy szerencsevel kevert szellemi sport volt meg online is. Sakk szerencsefaktorral megspekelve amit ha jol jatszik a jatekos akar penzt is nyerhetett.
    Jelenleg a sok hudos reggel egy mas jatekka valt ahol nem a jatektudas a fontos hanem h statisztika alajan hogy jatszak le fisheket es az intuitive jatekosokat. sokasztalos regek szerint ez jo mert mindenki hasznalhatja es rohognek a markukba mekkora zsenik h hudokkal szetszedik a mezonyt... de nah ha szerintem nem fog sokaig igy menni.. mert a intuitive jatekosok vagy abbahagyjak vagy atternek anonime vagy trackert tilto oldalra (en is ezen gondolkozom)pokerstarson jatszom de mar meguntam hogy fullringen 70% hud-os reg micro teten.... masreszt a kezdo jatekosok el nagy resze is kiszeret ebbol gyilkos hudal jatszo regek ellen minimalis eselyel szorakozzanak. Szerintem senki nem szeretne allandoan kasparov es blue deep mixelt valtozataval sakkozni hoszu ideig. Ertsetek ugy h egy jo pokerjatekos ellen akinek raadasul meg egy program segitsegevel ki is elemez teged.

    ez mar egy olyan jatek ahol nem ket par ember leul jatszani egymasal es nyer a jobb es kozben jol szorakozik mindenki. hanem leul par ember jatszani akik kozul egyesek tudassal es technikai tamogatassal lejatsznak kirabolnak.

    mondhatjatok hogy mindeni hasznalhat hudot... persze de en nem hasznalok mert huddal mar mas jatek falusi csirke vs hormonkezet csirke , jo izu kertiparadicsom vs muparadicsom, poker vs statisztikai elemzo huddal jatszott poker
    Nyilván rajtad nem segítene a HUD, ha egyszerű mondatokat nem bírsz alkotni. Próbáltál már HUDdal játszani? Rögtön másnap már 5bb/100-at dobott a játékodon? Hagyjuk már.

    A pókeres számítógépet Deep Bluenak hívták és a sakk megfejtettebb játék mint a póker. De szívesen játszok deep heads upot egy általad írt programmal, vajon megtud-e verni.
    Relax*, Jeeeee88 and redoubtable like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #44
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Nem tudok HUD nélkül játszani on line, úgyhogy én nem tiltanám be.

  5. #45
    Lelkes újonc Gy3pm3st3rk3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 18.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    mi az a hud? az olyan mint a hód csak szegediesen? ott a lovat is lúnak mondák mint Rózsa Sándor. Megjósólja a leosztást mint az időjárást? egyáltalán hol vagyok? vagy ez már off?
    fejes1988 and forexnub like this.

  6. #46
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    a hud előny, aki nem HÜLYE az szereti ha előnyben van... aki hülye meg vessen magára... aki hobbijátékos vagyéppen gambler ne használjon hudot.. aki meg profitál belőle az húzza meg magát és használja a hudot.. most érzem azt,h az online pókernek az ilyen cikkek ártanak... no hud... no ptr... mekkora szemét vagy h egyáltalán nyerni mersz... ne legyen előnyöd.. ha lehet akkor felejtsd el az összes cikket amit olvastál és mindent amit pókerrel kapcsolatban fejlődtél... h egy tiszta és egységes fair játék legyen a póker... kb ennek a hudos cikknek annyi értelme van mint az előző mondatom végének...

  7. #47
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    egyébként mennyi jövője van az online pókernek itt Mo-n? most ezek a jómadár politikusok ha bannolják a stars jan 2-től akkor mi lesz a zsebpénzemmel? erről tud vki valamit? he?

  8. #48
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Ezek a jószívű pókertermek sajnálkoznak, hogy a fishek gyorsan vesztenek pár buyint és kedvük szegődik. Jajj, pedig beh szép is lenne, ha lassan és hosszan, de sokkal többet veszítenének!

  9. #49
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Best hozzászólás Nyilván aki csak játszani akar, annak akkor mindegy kell, hogy legyen, nyer-e pénzt a dologgal. Bár a játékpénzes póker egyenes út az alkoholmentes sörhöz, attól még lehet tolni. ott biztos nem fognak HUDot használni az emberek, csak szórakoznak.




    Nagyon OFF: kialakulóban van a pingpong egy új vállfaja (1-2 éve már játsszák), ahol mindenki kvázi gagyi ütőkkel kell hogy játsszon, viszont mindenki ugyanolyan típussal, így az ütő által generált előny elszáll, csak a tiszta tudás dönt.
    A HUD olyan mint egy jobb ütő: Tudni kell használni, ha valakinek én odaadnám a saját ütőmet, valószínűleg még nem verne meg vele, ha előtte se nagyon tudott pingpongozni. persze én egy gagyi ütővel kevésbé verném meg, de attól még nyernék. Azt hiszem azért mindenki előtt ott a lehetőség, hogy vegyen magának egy jobb ütőt és megtanuljon vele játszani.

    Fu-nak: még mindig vállalom, hogy játsszunk egy olyan Heads Upot, ahol nincs tracker Feldobtam nevezetesen anno a Triple drawt és 8gamet. Akkor azt mondtad tolhatjuk, csak felkészülsz rá. Lenyomjuk akkor végülis valamikor?
    a játékpénzes beszólásra nem is akarok reagálni, mert akinek van egy csöpp intelligenciája az belátja h attól élvezetes egy játék ha mindenki komolyan veszi, na most a játékpénzt sztem senki sem veszi komolyan, ellenben ha vki pénzben játszik azt már jóval komolyabban veszi.

    jelenleg nincs időm h elsajátítsak egy másik műfajt, de ha akarod sima holdemben összemérhetjük a tudásunkat

  10. #50
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Nagyvarad
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Nem az a helyzet, hogy a legnagyobb nyerők és vesztők kivételével mindenkinek hasznosak a póker szoftverek?

    Szerintem senkinek sem hasznosak. Semmilyen előnyét nem látom a használatuknak, csak a mániákus bumhuntereknek fontos, akik őrülten szelektálnak. Miattuk tűnnek el a játékosok a pókertermekből. Egyáltalán nem szabadna ezeket a játékosokat segíteni. idezet az interjubol de aki nem erti magara vessen

Oldal: 5 / 17 ElsőElső ... 3456715 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •