Oldal: 6 / 17 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (168) összesen
Like Tree189Likes

Téma: Be kellene tiltani a HUD-ot? - szavazás

  1. #51
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    és a kérdésem, h a segédeszközöknél mi a határ az ember és a gép között, mikor veszi át a gép már az irányítást, mi az ami még szabályos és mi az ami már nem? teszem azt írok egy programot ami megmondja h mikor mit tegyek, mivel a hd alapján kiszámolja ő maga h mi a helyes lépés az már csalásnak számít vagy sem? mert az a kifogás h így lehet 20 asztalon tolni, számomra nem meggyőző. a megírt programmal lehetne 200-on játszani mert csak kattintgatni kéne, na ugye h nagyon szűk az a határvonal ami még élvezetes de kevésbé nyerő, vagy a szabályos ámbár némi kérdéseket vet fel, és a "csalás" között
    Gowriel likes this.

  2. #52
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet Gowriel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem az a helyzet, hogy a legnagyobb nyerők és vesztők kivételével mindenkinek hasznosak a póker szoftverek?

    Szerintem senkinek sem hasznosak. Semmilyen előnyét nem látom a használatuknak, csak a mániákus bumhuntereknek fontos, akik őrülten szelektálnak. Miattuk tűnnek el a játékosok a pókertermekből. Egyáltalán nem szabadna ezeket a játékosokat segíteni. idezet az interjubol de aki nem erti magara vessen
    mondjuk akinek program kell hogy tudja ki a fish az már régen rossz
    Gowriel likes this.

  3. #53
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Na még mielőtt elfajtalankodik a vita és lezárják a topicot, visszaterelem.

    Gondolkodtam azon, hogy jó lenne-e ha betiltanák a hudot és rájöttem, hogy rohadtul nem. Nem azért, mert megérezném a HUD hiányát, hanem azért mert a most folyamatos B játékot toló, sokat grindelő regek már nem élnének meg, így változtatniuk kéne. Vagy lemorzsolódnak, ami a forgalom csökkenése, teremnek nem jó, senkinek nem jó, vagy elkezdenének rengeteget foglalkozni a játékukkal, note-olni, ellenfeleket elemezni, mindenről sokkal pontosabb infót kapva mintha ránéznének a HUD-ra.

    Összegezve: eltűnnének azok a közepes-gyenge regek, akiket rengeteg fish így is meg tud verni és lennének a regek, akik bár kevesebbet nyernek, de a számuk megsokszorozódna. Na akkor lenne nemulass.

    Ebből simán levezetem, hogy a nyerő regnek nem kell HUD, a jó reg nem a hud miatt nyerő, viszont van egy olyan oldala a hud-nak, ami segít a póker ökoszisztémáját fenntartani. Nem szabad megszüntetni, de nem is fogják, hiszen hány supernova BE játékostól lenne kénytelen elbúcsuzni a PS?
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  4. #54
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    {...moderálva...}


    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a játékpénzes beszólásra nem is akarok reagálni, mert akinek van egy csöpp intelligenciája az belátja h attól élvezetes egy játék ha mindenki komolyan veszi, na most a játékpénzt sztem senki sem veszi komolyan, ellenben ha vki pénzben játszik azt már jóval komolyabban veszi.

    jelenleg nincs időm h elsajátítsak egy másik műfajt, de ha akarod sima holdemben összemérhetjük a tudásunkat
    Döntsd már el, hogy játszani akarsz, vagy nyerni esetleg. A kettő nem zárja ki egymást, de azért minden a kényed kedved szerint nem lesz. Fogadhatsz a haveroddal ki nyeri az El Classicot, de nem kuncsoroghatsz a bwinnél, hogy "ugyan, adjatok má' jobb oddsot!" Mivel, mint mondtam még mindig lehet olyan termeket találni ahol nem használható HUD, így nem értem a problémát sem. Miért nem játszol ott?

    Jövő héten letolhatjuk a meccset, válassz tétet 7$-100$-ig, aztán privátba megbeszéljük majd mikor, hogy...
    Gowriel likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #55
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    ha idáig nem jött volna le, én pénzben szeretek játszani mivel ha vmit játszok, foci oing pong sakk, én midnig a legjobbamat adom és ezt elvárom az ellenfeleimtől is, mivel úgy az izgalmas úgy van értelme a dolgoknak. a pókerben is ezt várom el h komolyan vegyék az ellenfeleim a játékot,és igen én így szeretek nyerni, játzsani. persze, sohasem fogok ezzel annyit keresni mint egy profi de az a "pár" dollár amit összeszedek az jól jön, tehát egyben szórakozás számomra meg kis nyereség is.
    és ha az egyik teremben nincs hud a másikban meg van, akkor még mindig nem olyan eldöntött dolog ez h ez vagy a másik e a jobb, mondom mégegyszer, nagyon pengeélen mozog ez az egész h mi a szabályos i nem, mi az ami valódi póker és mi az ami adatelemzés

  6. #56
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Tiltsunk be mindent! Óktatóoldalakat azonnal perelném, illetve kötelezném őket, hogy ingyen tegyenek mindent közzé. Én már a handeken való gondolkozást is betiltanám, mert előnyhöz jutok a lustább ellenfelekkel szemben. Mielőtt pedig beülsz az asztalhoz, ki kell töltened egy iq-tesztet, hogy csak a veled egy szinten levőkkel tudj játszani. Illetve büntetőjogi felelősséged tudatában ki kell jelentened, hogy soha életedben nem tanultál póker stratégiát.

    Vegyük már észre, hogy az esélyegyenlőség elvárható min. szintje megvan a póker területén.

    Életem első játéka után beírtam a google-be, h "poker". Életem első online sessionje után egy hónappal már volt pt2-m. És igen, nem pénzért vettem, mert telt rá, hanem "rakeback-ként" kaptam a piros oldalon 2007-ben. Bocsánat, hogy ilyen szemét voltam.

    Hagyjuk már. joke.
    Pat and kiscash like this.

  7. #57
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 29.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...ott biztos nem fognak HUDot használni az emberek, csak szórakoznak.
    Azért mérget ne vegyél rá! Van olyan ingyenes HUD, ami pléjmanira is jó.
    Vagyis leginkább csak arra jó, mert pont annyit ér, amennyiért adják.

  8. #58
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Amióta megláttam a kérdést azon gondolkozok, hogy mégis hogyan lehetne ezt megvalósítani...

    Amikor bejött a PS-re a Zoom és nem volt HUD, ami támogatta volna, akkor írtam egy programot (pár óra volt csak), ami egyszerűen kiírta a statokat a player notes-ba a korábbi HH-k alapján (még HM vagy PT sem kellett), így gyakorlatilag azt használtam HUD-nak. Annyi szépséghibája volt csak, hogy nem frissült és nem tudtam "mélyebben" belemenni, annyit láttam, amennyit kiirattam. Biztos lehet ennél kifinomultabb megoldásokat is kitalálni/megvalósítani.

    A lényeg amit ezzel mondani akarok, hogy csak úgy lehetne megszüntetni bármilyen HUD-ot/HUD-ot helyettesítő megoldást, ha a leosztásokat nem lehetne lementeni/elérni semmilyen módon (legalábbis névvel -> az anonim asztalok egy másik megoldás lehetne problémára, de erről a kérdésről már volt korábban "vita").

    A HH-k teljes elérhetetlensége meg inkább erőteljes visszalépésnek érződik, a csalások felderítésére egyedül a termeknek lenne lehetősége, ami talán több kárt okozna, mint hasznot.

  9. #59
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és a kérdésem, h a segédeszközöknél mi a határ az ember és a gép között, mikor veszi át a gép már az irányítást, mi az ami még szabályos és mi az ami már nem? teszem azt írok egy programot ami megmondja h mikor mit tegyek, mivel a hd alapján kiszámolja ő maga h mi a helyes lépés az már csalásnak számít vagy sem? mert az a kifogás h így lehet 20 asztalon tolni, számomra nem meggyőző. a megírt programmal lehetne 200-on játszani mert csak kattintgatni kéne, na ugye h nagyon szűk az a határvonal ami még élvezetes de kevésbé nyerő, vagy a szabályos ámbár némi kérdéseket vet fel, és a "csalás" között
    Ha írsz egy egy ilyen szuperhud-ot, akkor az egy manuálisan vezérelt botnak tekinthető. Ha ez a cucc egy jó nyerő reg szintjén van, rohadt sok pénzt kereshetnél vele. De valószínűleg még mindig jóval egyszerűbb nyerő reggé válni tanulással, mint megírni ezt a szuperhudot.

    Ha kapható lenne a progid és a legjobb regeket is elgyepálná, akkor mindenki megvenné és meghalna az online poker, mert egy idő után csak a szuperhudok tolnák egymás ellen és mindenki bukna a rake-n. Ergo a termek megpróbálnák betiltani.
    kiscash likes this.

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet Kamanduk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha írsz egy egy ilyen szuperhud-ot, akkor az egy manuálisan vezérelt botnak tekinthető. Ha ez a cucc egy jó nyerő reg szintjén van, rohadt sok pénzt kereshetnél vele. De valószínűleg még mindig jóval egyszerűbb nyerő reggé válni tanulással, mint megírni ezt a szuperhudot.

    Ha kapható lenne a progid és a legjobb regeket is elgyepálná, akkor mindenki megvenné és meghalna az online poker, mert egy idő után csak a szuperhudok tolnák egymás ellen és mindenki bukna a rake-n. Ergo a termek megpróbálnák betiltani.
    Pont, hogy az lenne a teremnek a legjövedelmezőbb Sosem tiltanák be azt az állapotot.

Oldal: 6 / 17 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •