Oldal: 7 / 17 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (168) összesen
Like Tree189Likes

Téma: Be kellene tiltani a HUD-ot? - szavazás

  1. #61
    Fanatikus tag Kamanduk avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 02.
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Ha látnák, hogy meghal az online poker -totálisan kiürülnek a termek , szerintem megpróbálnák betiltani.

  2. #62
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 29.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Idézet Sai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amióta megláttam a kérdést azon gondolkozok, hogy mégis hogyan lehetne ezt megvalósítani...
    Én meg azon, hogy lehetne kijátszani.
    Ha letiltják a hh-kat, szerintem akkor is lehetne trackelni a handeket képfelismerő progival, többé-kevésbé (bár sok asztalnál, mikor egymásba érnek, már elég kérdéses). Az anonim asztal viszont elég jó (valószínüleg a legjobb) megoldás a HUD-ok ellen.
    Utoljára módosítva: Fonky által: 2013. 08. 16. 21:15

  3. #63
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    a betiltás technikailag gyakoraltilag lehetetlen, nem kell über pro programmernek lenni ahhoz, hogy valami alapot összedobjon az ember. ha meg a hh-k sem lennének elérhetők emg semmi, az meg a csalások (összejátszás) felderítését nehezítené, ami egy sokkal nagyobb problémává válna.

    viszont sokan félreértették a kérdést egy kicsit
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #64
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ennek a topiknak is kb annyi értelme volt, hogy lehetett anyázni kicsit
    Az ilyen topikokból látszik, hogy van még bőven pénz az online pókerben

  5. #65
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Nagy a vita, kozben 50-50 szazalek akarja betiltatni es megtartani. Aki matekbol jo, millio hendet tolt az akarja a tobbi meg vakarja (a fejet). Nekem nem hianyzik speciel

  6. #66
    Lelkes újonc bfkerek avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Először a HUD-ot beépíti mindegyik cég a saját szoftverébe, aztán letiltja a Hand history naplózást a játékos gépén, így kiiktatja a konkurenciát PT4/ HM2, ezt követően bevezeti a pókerkliensen belüli HUD használatért a havi díjat, és hogy ezt senki ne sérelmezze csak az használhatja aki a saját statjait megossza, aki pedig nem fizet rá elő, kap valami juttatást (pár cent havonta vagy magasabb rakeback), hogy az övét láthassák azok akiknek van előfizetése...

  7. #67
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Mindig megdöbbenek, hogy a pro játékosok milyen szinten fikázzák, lehurrogják a fisheket holott belőlük élnek! A kérdéshez pedig csak annyit, a kutyát nem érdekli hogy xyz többet vagy kevesebbet nyer HUD nélkül. A nagy kérdés az hogy magának az online pókernek jót tenne-e ha betiltanák.

  8. #68
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És akkor ha az akkor mi van? Mindenkinek 3 diplomásnak kellene lennie? CSak azért mert akkor mindenki a f@szát verné az irodában, közbe meg senki nem gazdálkodna, építkezne stb.


    jaja, horn gyula is megmondta, hogy nem értelmiség kell a hazának, hanem szakmunkás!

    szerk.: [on] remélem, nem tiltják be, mert akkor jön az, hogy:



    [/on]
    Maxxxika and balu999 like this.

  9. #69
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Sambenez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha választani kell, akkor inkább ezeket kellene betiltani.
    Kicsit érdekes az érvelésed. Ahol azokról tudsz infót szerezni akikkel sosem játszottál az mehet, de amivel csak a saját magad által lejátszott statisztikákat látod azt meg betiltanád.

    Vicces.
    szerintem ez annyira képmutató érvelés! a saját adataidat nézed a hudon? ja, nem? azokét, akikkel történetesen egy asztalnál ültél? de az meg miért érdekes, hiszen emlékszel rájuk! ja, nem figyeltél a játékukra... de akkor meg miért nem mindegy, hogy ott ültél-e velük vagy sem?
    a hud mellett az az érvelés, hogy bárki hozzáférhet. (vásárolhat magának) ugyanezzel a logikával bárki vehet handhistoryt is. mindkét esetben olyan infót használ fel, ami a fejében nincs meg. úgyhogy én azt várnám, hogy valaki vagy leteszi a voksát teljes vállszélességgel a szerzett infó mellett, vagy nem.

  10. #70
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    BélaKecske:"....A hud igazából semmi más, mint az egyébként is meglévő képességed szükséges fejlesztése azért, hogy a valósághoz közelebb legyél."
    Nekem ez nagyon naívnak tűnik

Oldal: 7 / 17 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •