Oldal: 8 / 17 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (168) összesen
Like Tree189Likes

Téma: Be kellene tiltani a HUD-ot? - szavazás

  1. #71
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fu: A pokert penzre jatszak es nem elismeresre.Ha en most elkezdenek hud nelkul jatszani es csokkenne a bb/100am 2bb vel a hud hianya miatt, de posztolnam h en milyen faxa vok mert hozok meg igy is 8bb/100at szted mennyien rohognenek ki?obv profit kieses es magas ivben lesz@rnam h masok mit mondanak.
    toma1 likes this.

  2. #72
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Bélakecske:"...A hobbi játékos tisztában van azzal, hogy valószínűleg bukni fog, de legalábbis hátrányban van a profikkal szemben."
    Na neee......Kicsit kijavítalak, remélem nem haragszol meg érte.
    A hobbi játékos valszeg tisztában van vele, hogy profikkal ül le játszani, és hogy hátrányban van,de nyerni szeretne,ezért is ül le játszani. Ha tudná, hogy bukni fog, akkor nem így tenne.
    Vagy, ha mégis, akkor az nem hobbi játékos, hanem a Máltai Szeretetszolgálat!

  3. #73
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás




    Picsába a huddal!

    szépen érveltem?!
    kiscash and pszibu like this.

  4. #74
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Ingyen kéne adni a HUD-okat, akkor nincs problem.

  5. #75
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet lussef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ingyen kéne adni a HUD-okat, akkor nincs problem.
    létezik ingyen hud, szóval ez nem lehet problem.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #76
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    - aki szerint az online és az élő póker ugyanaz, az legalább az egyiket még sosem próbálta
    - mivel a kettő teljesen más képességeket, koncentrációt igényel és eleve teljesen más a dinamikájuk, így ha lehet, ne hasonlítsuk össze őket
    - aki egyenlő esélyekről beszél, az elfelejti, hogy mindenki nulláról kezdte: azóta én beleöltem több száz órát koncentrált tanulással, a fish pedig nem. Hogy ezt lustaság, vagy tudatlanság miatt nem tette, nem tudom és nem is érdekel. Más célok, más esélyek.
    - én a HM-et elemzésre is használom, ahogy egy sportoló is edz, és nem csak tétmeccset játszik. Én is "felkészülök" az ellenfélről, vagy éppen fejlesztem a saját képességeimet. Akkor most tiltsuk be a HoldemManagert is, mert nem egyenlőek az esélyek?
    - a Real Madrid játékosai egy multifunkciós edzőközpontban készülnek fel, ahol adva vannak a legjobb eszközök, gyúrók, elemzőszoftverek. Eközben a megye 3-as csapatnak még labdája sincs. Hol itt a fair play, kérem? A megoldás pedig nyilván az, hogy a Real Madridnak kell lesüllyednie a megye 3-as, mellesleg AMATŐR (tehát fish) csapat szintjére, közben pedig szégyelljék már magukat, hogy ők ebben a játékban esetleg többet láttak egy hobbinál és "véletlenül" meggazdagodtak!
    - már a HUD betiltásának felvetése is nevetséges: ha megtörténne, kb megszűnne a multitabling játék, kevesebb asztal pedig kevesebb raket termel, ergo az irodák óriási profittól esnek el. A tracker programokat gyártó cégek teljesen legálisan vannak jelen a piacon, meglepő módon szintén a minél nagyobb profit reményében. Kinek az érdeke egyáltalán a betiltás? A fisheknek, akik azt sem tudják mi az? És ezt most nem rossz indulatból mondom, egyszerűen nem is akarják tudni, hidegen hagyja őket. Mint írtam feljebb is, ők eleve más céllal depozitoltak, de egyébként is találhatnak/találhatnának rengeteg anonym asztalt, vagy olyan termet, ahol alapból nincs HUD.
    - egyébként sem azért csökken a fishek száma, mert tudják, hogy mi HUD-ot használunk és ők eleve legyőzve érzik magukat, ezért meg sem próbálják. Furcsa, de sosem olvastam még olyat a cheatben, hogy "könnyű neked, mert te segédszoftvert használsz", olyanokat viszont igen, hogy "burn alive", meg " csalik az RNG" és még sorolhatnám (ettől persze én még imádom őket). A legtöbbjüknek még csak fogalma sincs az egyébként vitathatatlanul létező hátrányukról, azt viszont nézzék el nekünk most az egyszer, hogy mi ezt pont leszarjuk.
    - a csökkenés oka sokkal inkább az elszeparálás, a külön piacok megteremtése, a fishek folyamatos regfish-é képzése, stb. Majd jön az amerikai és ázsiai piac, mi pedig újra örülhetünk. Vagy nem, de ne legyünk negatívak.

    A szavazás állásához pedig: no offense, de mindig is tudtam, hogy rengeteg fish látogatja ezt az oldalt (lásd érdekes leosztások topik szavazásai)

  7. #77
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    Starson egyébként van beépített Fish jelző HUD Úgy hívják, hogy VIP státusz. A bronzstátusz mellett ott lapul még 57BB, 99%, hogy fish

  8. #78
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Az online pokert nem a HUD teszi tönkre, hanem az abból profitáló hármas (állam, terem, regek). Mind a három annyira telhetetlen, és kompromisszum képtelen ami szépen lassan megöli a játékot.

    Az sem meglepő, hogy mostanság egyre gyakrabban merül fel a téma ( a fiatalok tiszteletlensége, a szeparált piacok forgalomcsökkenése, a mostani kérdés, a handek vásárlása stb.). Ez sztem mind mind egy szög volt az online poker koporsójában, csak az első jó pár évben senki nem foglalkozott ezzel, csak örült a könnyű pénznek és próbált belőle minél hamarabb minél többet szerezni. Ezzel igazából nincs is semmi baj, csak utána nem kéne sírni meg a másikra mutogatni, hogy de az állam de a termek de a regek...
    Gowriel and Jeeeee88 like this.

  9. #79
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    a VIP státuszt kéne mindenkinél kijelezni, és kész. persze ettől még lehet hogy a bronz star jól tolja, a platinum meg nyommer. ugyanígy előfordulhat, hogy a HM f@szságokat mutat...

    aki jó játékos annak tökmindegy, hogy HUD-al vagy anélkül tolják ellene.
    a nyomikat viszont könnyen kifingatják, egyből ráülnek 7en a 9es asztalnál stb...

    azok iránt pedig akik csak a pénz miatt nyomják, mélységes szánalmat érzek!

    Isildur és társai is pötyöghetnének a tuti pénzért $10/$20 vayg $5/$10 téten hud nélkül, de nem teszik, miért nem?!

  10. #80
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a VIP státuszt kéne mindenkinél kijelezni, és kész. persze ettől még lehet hogy a bronz star jól tolja, a platinum meg nyommer. ugyanígy előfordulhat, hogy a HM f@szságokat mutat...

    aki jó játékos annak tökmindegy, hogy HUD-al vagy anélkül tolják ellene.
    a nyomikat viszont könnyen kifingatják, egyből ráülnek 7en a 9es asztalnál stb...

    azok iránt pedig akik csak a pénz miatt nyomják, mélységes szánalmat érzek!

    Isildur és társai is pötyöghetnének a tuti pénzért $10/$20 vayg $5/$10 téten hud nélkül, de nem teszik, miért nem?!
    Isildur nem használ HUD-ot, azt sem tudja mi az

Oldal: 8 / 17 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •