Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (42) összesen
Like Tree24Likes

Téma: nl100fr JJop vs mw ss rr

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    legközelebb !

  2. #12
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ha bb jó, akkor is csinálhat ilyet fd-kkel meg overpárokkal, a fish ellen mindig jó lesz, ellened is van FE-je valamennyi, dobhatsz overpárt is néha akár, még ennyi pénzért is. Főleg ugye mert bb-ről sokadiknak siman bejöhet sok egyszínű lappal is, nem mondom h kva boldog lennék ha itt visszaemel, de ha nem nagyon passzív akkor sztem ezt nem lehet dobni. ha meg bb fish, vagy gyenge short akkor nyilván nincs kérdés.

  3. #13
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    látom nem lesz itt több hsz, szóval dobtam mert nagyon passzívnak tűnt postflop, pedig várható volt hogy csak torz a mintám egy ilyen arctól, meg ez a nagy r is furcsa
    mindenesetre kicsit fishnek éreztem magam mutatásnál





    $0.50/$1 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    hero (UTG) ($106.85) 107bb
    UTG+1 ($163.32) 163bb
    MP1 ($126.34) 126bb
    MP2 ($103.81) 104bb
    MP3 ($46.48) 46bb
    CO ($100) 100bb
    BTN ($120.12) 120bb
    SB ($98.97) 99bb
    BB ($40) 40bb

    Pre-Flop: ($1.50, 9 players) hero is UTG
    hero raises to $2.50, 3 folds, MP3 calls $2.50, CO calls $2.50, 2 folds, BB calls $1.50

    Flop: ($10.50, 4 players)
    BB checks, hero bets $7.50, MP3 calls $7.50, 1 fold, BB raises to $27, hero folds, MP3 calls $19.50

    Turn: ($72, 2 players)
    BB goes all-in $10.50, MP3 calls $10.50

    River: ($93, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $93
    MP3 shows a pair of Threes

    BB shows two pair, Nines and Threes


    BB wins $90.20 (net +$50.20)

    MP3 lost $40
    CO lost $2.50
    hero lost $10
    Abszolút nem vagy fish, és ne is érezd magad annak. Éppenséggel, legközelebb hasonló szituban levágod mindkettőt, ha AA-val, vagy szettel játszol ugyanígy.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha bb jó, akkor is csinálhat ilyet fd-kkel meg overpárokkal, a fish ellen mindig jó lesz, ellened is van FE-je valamennyi, dobhatsz overpárt is néha akár, még ennyi pénzért is. Főleg ugye mert bb-ről sokadiknak siman bejöhet sok egyszínű lappal is, nem mondom h kva boldog lennék ha itt visszaemel, de ha nem nagyon passzív akkor sztem ezt nem lehet dobni. ha meg bb fish, vagy gyenge short akkor nyilván nincs kérdés.
    mondjuk az kicsit meglepett hogy op-val csinálja, hiszen ss-ek ellen nem nagyon szoktak dobni op-t szóval nem sok FE-re számíthatott draw ellen kb flippet megy, de a fish miatt bevállalta, és nekem is pont a fish miatt kellett volna bevállalnom

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Abszolút nem vagy fish, és ne is érezd magad annak. Éppenséggel, legközelebb hasonló szituban levágod mindkettőt, ha AA-val, vagy szettel játszol ugyanígy.
    ha a JJt dobom akkor az AAt is dobnám, főleg ha van A színem is
    BelaKecske likes this.

  6. #16
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha a JJt dobom akkor az AAt is dobnám, főleg ha van A színem is
    Az, hogy valaki dob JJ-t, azt nem lehet egy lapon említeni AA játékával. Ég meg a föld a kettő! A színes dologgal meg nem-igazán értem mire gondolsz

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Sírok...
    Tir-X and forexnub like this.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy valaki dob JJ-t, azt nem lehet egy lapon említeni AA játékával. Ég meg a föld a kettő! A színes dologgal meg nem-igazán értem mire gondolsz
    ami ellen hátul vagyok JJ-vel az ellen hátul leszek AAval is, szóval ha erős rangere teszem akkor minden 1 párt dobok,
    ha A színem van, akkor az meg azt jelenti hogy egy csomó combo (majd a range fele) ki fog esni és maradnak az erős lapok ami ellen már tuti hátúl leszek
    BelaKecske, Tir-X and peraspera like this.

  9. #19
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet bubucmester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sírok...
    Én is...

  10. #20
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ami ellen hátul vagyok JJ-vel az ellen hátul leszek AAval is, szóval ha erős rangere teszem akkor minden 1 párt dobok,
    ha A színem van, akkor az meg azt jelenti hogy egy csomó combo (majd a range fele) ki fog esni és maradnak az erős lapok ami ellen már tuti hátúl leszek
    AA játéka teljesen más mint JJ-jé. Pre is, és post is, de szerintem ezzel tisztában vagy . JJ felett jó pár olyan kombó van még, amit slow play-elhetnek ellened pre. és post is. A fentebb példa is remekül illusztrálja, hogy míg JJ lehet dobó, addig AA már sokkal inkább nem.
    Eléggé sematikus ahogyan játszol szerintem, ha úgy vagy vele, hogy ha JJ dobsz, akit valszeg AA-t is.
    U.i.: Én azért örülnék, ha A színem is lenne, mer egy és két out között is van különbség, ha mindkét lapot látni szeretném. És általában pre. Én arra törekszem, hogy spekulatív lapok ne nagyon jöjjenek be, ergo már az elején szűkítem a range-üket. Ha multiway alakul ki,azt nem szeretem, és annak függvényében játszom.
    Utoljára módosítva: Ice-pocó által: 2013. 08. 17. 08:41

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •