Oldal: 9 / 17 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (168) összesen
Like Tree189Likes

Téma: Be kellene tiltani a HUD-ot? - szavazás

  1. #81
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    úgy értettem a dolgot, hogy nem hudol, mégis rommá veri a hudosokat...

  2. #82
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a VIP státuszt kéne mindenkinél kijelezni, és kész. persze ettől még lehet hogy a bronz star jól tolja, a platinum meg nyommer. ugyanígy előfordulhat, hogy a HM f@szságokat mutat...

    aki jó játékos annak tökmindegy, hogy HUD-al vagy anélkül tolják ellene.
    a nyomikat viszont könnyen kifingatják, egyből ráülnek 7en a 9es asztalnál stb...

    azok iránt pedig akik csak a pénz miatt nyomják, mélységes szánalmat érzek!

    Isildur és társai is pötyöghetnének a tuti pénzért $10/$20 vayg $5/$10 téten hud nélkül, de nem teszik, miért nem?!
    én elsősorban a pénz miatt tolom, ebből élek.
    köszönöm a szánalmat, de annyira nem szükséges...
    ja a kérdésre visszatérve: bocsánat, de én élek a hud
    adta lehetőségekkel is. most szégyeljem magam?
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  3. #83
    Lelkes újonc kiscash avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Egyértelmű, hogy a hud nem árt a pokernek. Hatással van a pokerre. Aki nyitott rá, lehetőséget kap, hogy tanuljon belőle, fejlődjön általa.
    Emlékszem az első mttmen amin pénzbe értem, FT-re is kerültem Pedig ekkor még azt hittem, hogy a flöss erősebb, mint a full. Ráadásul rebuyos verseny volt. Mondanom sem kell, hogy se rebuyt, se addont nem vettem. Közben meg nem értettem, hogy minek írogatnak nekem anyámról olyanokat a chatbe.
    Aztán amikor PS-en kiejtettem AA-szal egy supernovát, nahát az baromi jó érzés volt! Nyilván ő már akkor is használt hudot, és tudta, hogy kb 97%ban dobok stealre. Hát peche volt.
    Ezek a dolgok történtek ritkábban. Online és élőben is anyagi lehetőségeimen felül buktam. Aztán az ember csak rájön, hogy valamit nem csinál jól. Megtalálja a fórumokat. Látja, hogy leosztásokat elemeznek emberek. Statisztikákról beszélnek. Ennek hatására beszerez egy HUDot, és tovább veszít, mert attól hogy van hud az nem garancia a nyerésre... Viszont már van lehetőséged kijavítani a hibáidat, és érdekes módon élőben is tudsz nyerni, ahol nincs előtted hud, de tudod, hogy mire kell figyelni.

    Ismerek olyan játékost, aki olvas fórumokat, átgondolja a stratégiai cikkekeket, mellette van élő tapasztalata, de sosem használt HUD-ot, így nem tud több asztalon játszani (nem is érzi a hiányát), ezért kb 4-5 évbe telt míg lejátszott 2000 MTT-t, és sikerült kipörgetni a nagy nyereményt. A top regek, kb 2 hónap alatt játszanak le ennyit, amire nyilván képtelenek lennének HUD nélkül.
    Jeeeee88 likes this.

  4. #84
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    De az isten szerelmére HUD nélkül is levágom ugyanúgy a halt mert nekem csalik !!
    Utoljára módosítva: erikkke által: 2013. 08. 17. 03:35
    forexnub likes this.

  5. #85
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a VIP státuszt kéne mindenkinél kijelezni, és kész. persze ettől még lehet hogy a bronz star jól tolja, a platinum meg nyommer
    elég sok platinumstar fisht látni aki 1-2asztalon játszik gondolom munka után pár órákat majdnem minden nap, persze őket nem hiszem hogy érdekli milyen a vip szintjük, mert valószínű nem $ fogják kiváltani az fppket
    tehát ez se lenne jó módszer

  6. #86
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    mindenki fishként kezdi csak vki pro akar lenni ....

  7. #87
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    amugy sztem az hülyeség, hogy a hud miatt több asztalon lehet játszani, ha nem lenne hudom sztem tuti 24 asztalon tolnám az fr-t, de így hogy van sokkal több információt kell feldolgoznom és csak 18asztalig kényelmes, meg ugye a levelingre is sokkal több idő elmegy, mert ha látom hogy valaki 15% 3betel co vs btn akkor már a 4bet sizeon gondolkodom, míg amúgy valószínű simán dobnék
    balu999 likes this.

  8. #88
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindenki fishként kezdi csak vki pro akar lenni ....
    nyugaton élnék havi 5-6kt keresnék, biztos nem jutna eszembe hogy profivá váljak

  9. #89
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Az emberi érték nem abban van, hogy kinek mi a végzettsége. Egy diplomás ember hamarabb megy el egy nincstelen mellett segítségnyújtás nélkül,mint egy olyan, aki hasonló cipőben jár, vagy járt.

  10. #90
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Le a kalappal 1-2 regular,meg pro team tag előtt,ez aztán a hozzáállás!
    Miért nézitek le a hobbi játékosokat?
    Eléggé el vagytok tévedve,ha nem látjátok be,hogy ha ők nem lennének akkor ti nem élnétek meg.
    Több helyen olvastam már ezt a féle hozzászólást: "A teremnek jó,hogy én sok raket termelek"
    Ez nagy osotbaság.Az tény,hogy csinálsz nagy forgalmat,de pénzt veszel ki a rendszerből,amit valakinek bekell tennie.Egy teremnek összehasonlíthatatlanul többet ér egy hobbijátékos aki eljátszik havi 100-200$-t,mint egy regular aki kitermel 2000+ raket havonta,de nemhogy nem fizet be hanem épphogy kivesz a rendszerből.
    Biztosan rossz hatással vannak a pókerre a segédprogramok,csak már túl késő tenni ellene.
    kidelpiero and toma1 like this.

Oldal: 9 / 17 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •