Oldal: 15 / 17 ElsőElső ... 51314151617 UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (168) összesen
Like Tree189Likes

Téma: Be kellene tiltani a HUD-ot? - szavazás

  1. #141
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    En azt mondom, kulonitsek a termek el a prokat meg a fisheket, a hud tiltasa erre nem megoldas, de javitja a fishek nyeresi eselyet. A versenysportban ez az elkulonites megtortenik, kepzeljuk el mi lenne ha az utanpotlas penzben focizna az "A" valogatottal. Kihalna az utanpotlas... Talan foci helyett box lenne az igazi jo pelda

  2. #142
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En azt mondom, kulonitsek a termek el a prokat meg a fisheket, a hud tiltasa erre nem megoldas, de javitja a fishek nyeresi eselyet. A versenysportban ez az elkulonites megtortenik, kepzeljuk el mi lenne ha az utanpotlas penzben focizna az "A" valogatottal. Kihalna az utanpotlas... Talan foci helyett box lenne az igazi jo pelda
    Te ennyire sötét vagy? Nem szoktam trollkodni, de akkora baromságokat írsz folyamatosan hogy az valami elképesztő és már nem bírom szó nélkül hagyni.
    rockett, Arsen, danfiu and 4 others like this.

  3. #143
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Játszunk dupla boardon, max 30bbs buy innel? Garantált esélykiegyenlítő És tiltsuk be a nyert potokat,de a kifejezést is,mert nyertes van,akkor vesztes is és ez lelki sérülést okozhat.

  4. #144
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    1 perc alatt meg lehetne oldani az egészet!

    Anonim asztalokat mindenhova... Player 1, Player 2 stb

  5. #145
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En azt mondom, kulonitsek a termek el a prokat meg a fisheket, a hud tiltasa erre nem megoldas, de javitja a fishek nyeresi eselyet. A versenysportban ez az elkulonites megtortenik, kepzeljuk el mi lenne ha az utanpotlas penzben focizna az "A" valogatottal. Kihalna az utanpotlas... Talan foci helyett box lenne az igazi jo pelda
    Hiába nevezik szellemi sportnak, attól még az átlag sportokhoz semmi köze! Nem a tudásszinted, hanem a pénztárcád határozza meg hol játszol. Ez az elkülönítős baromság az egyik legkárosabb dolog amit valaha kitaláltak, nézd meg a partypoker állománya mennyit zuhant vele.

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1 perc alatt meg lehetne oldani az egészet!

    Anonim asztalokat mindenhova... Player 1, Player 2 stb
    Másik sötét komment Most már tényleg zárolhatnák ezt a topikot.
    Arsen likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #146
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    anonim asztalt nem értem, ha egyszer az az egyik érv, hogy a segédprogikkal kevésbé valóságos a póker.
    az anonim asztalok vannak a lehető legmesszebb a valóságtól, élő pókerben is látod az emberke fejét és felismered később, ha megint eljön játszani, vagy látott ott ülni egy 500/500 asztalon.
    szerintem az anonim asztal a fisheknek sem tetszik, ők is szeretnek ősellenségeket gyűjteni az asztaloknál, hogy lehessen örülni ha lehúzzák meg személyre szóló chat szöveget írni.ráadásul ez is a hud-hoz hasonlóan okot adhat a "csalnak ellenem" gondolatoknak.

    btw az online pokinak a szabad piacok tennének jót és ha elismernék sportként mindenhol, vállalható és tiszta adózással, , nem azért változott az elmúlt x évben sok minden, mert hudok vannak, hanem mert más szintre jutott már a játék illetve rengeteg oktatóanyagok lehet már találni ahhoz, hogy az alapokat még a fishek is megismerjék.

    A teljes reg/fish szeparáció pedig annyira működne, hogy a regek nem játszanának egyhamar, az is cool idea.
    Arsen, feketeparduc and Rumjack like this.

  7. #147
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Pedig kizaroag a fishek hozak be a penzt az online pokiban. Nehany nagyarcu fiucska javasolhatna valamit.. A partyn meg a regek mentek el ertheto modon. Vicces hogy mindenki retteg a fishek eltunesetol kozben meg igyekeznek minel tobb eszkozt adni a regek kezebe hogy meggyorsabban elvehessk a fishek penzet. Az online poki mar reg nem vonzo a fisheknek, vege az aranykornak, ebreszto...
    Gowriel likes this.

  8. #148
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig kizaroag a fishek hozak be a penzt az online pokiban. Nehany nagyarcu fiucska javasolhatna valamit.. A partyn meg a regek mentek el ertheto modon. Vicces hogy mindenki retteg a fishek eltunesetol kozben meg igyekeznek minel tobb eszkozt adni a regek kezebe hogy meggyorsabban elvehessk a fishek penzet. Az online poki mar reg nem vonzo a fisheknek, vege az aranykornak, ebreszto...
    Attól hogy te nem tudsz nyerni/nem tudod használni a HUD-ot még nem kell hülyeségeket írni.

    Maradok továbbra is:
    Nagyarcú fiúcska.
    danfiu likes this.

  9. #149
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Eddig csak nyomtam a liket most szeretnék én is okoskodni 1- kicsit , volt 1 kérdés rosszat tesz a Hud a pókernek ? a másik kérdés be kellene tiltani ? akkor mirre is szavaztam . Mert lehet hogy roszat tesz de azért ne tiltsák már be mert tényleg sokan éveket tanultak finomitották a játékukat mig idáig elértek . De ha azt meg tudták csinálni hogy csak az engedélyel lehessen látni az eredményeit a játékosoknak ezt nem lehet meg csinálni ? ( mig nekem nem estek az enyém engedélyezet , már az aszony is mondja apád te 1 fish vagy. ) Sok nagy nyerő öszetett erdményei védve vannak hogy miért nem részletezném és nem is érdekell akkor én kis halacska is szeretnék valamilyen védelmet. Szerintem is az anonim és az elkülönités az 1-nagy hűlyeség ( ja de az olaszok a franciák és spanyolok azok jöhetnek, csak regek ne.) Ha a termek vagyis a PokerStars akkar valamit lépni akkor ugy is kitaláll valamit na lehet vitázni szép napot mindenkinek. Ja és az se igaság hogy aki anyit ir hogy GL kap 0.5 pontot én meg vén fejemel 30 perce gépelek ugyan csak 0.5 pontért. Lehet hogy nem volt anyi de ezt a lóditást ugyse tudjátok elenőrizni .
    Utoljára módosítva: feketeparduc által: 2013. 08. 18. 11:57

  10. #150
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Kb 10 oldalon keresztül azt hittem, hogy mindenki csak viccel! Elképedek magamon, hogy még mindig bízok az emberekben.

    Ez egy nagyon egyszerű kérdés, pusztán csak 2 aspektusból kell megvilágítani. Játékos szempontból egyértelműen hasznos és jó dolog minden, ami segíti a felkészültséget, szolgáltató és marketing szempontból pedig egyértelműen rossz.

    Kb ennyi.

    Egyébként meg Breeth nyert megint!
    pszibu likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •