Oldal: 16 / 17 ElsőElső ... 614151617 UtolsóUtolsó
Eredmény: 151 - 160 (168) összesen
Like Tree189Likes

Téma: Be kellene tiltani a HUD-ot? - szavazás

  1. #151
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól hogy te nem tudsz nyerni/nem tudod használni a HUD-ot még nem kell hülyeségeket írni.

    Maradok továbbra is:
    Nagyarcú fiúcska.
    Latom fiucska, az erto olvasas hianyzik az arzenalodbol.

  2. #152
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Latom fiucska, az erto olvasas hianyzik az arzenalodbol.
    Neked meg a pokertudás kispajtás.

  3. #153
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Erdekes kommenteket birtak krealni itt egyesek az tuti..

    A velemenyem fuggetlenul attol hogy kell-e hud vagy nem a kovetkezo:
    Minden olyan ember aki az eselyegyenlosegre torekszik egyszeruen csak tul gyenge ahhoz hogy kulso segitseg nelkul barmit elerjen az eletben!
    Ezek az emberek nem fejlodesre torekszenek hanem arra hogy a maguk szintjere visszarantsak azokat akik tetrekeszek es neadjisten meg gondolkodni es a legfontosabb cselekedni is mernek hogy javitsanak a sajat es ezaltal a korulottuk levok eletkorulmenyeiken!
    Ezeknek az embereknek a sirankozas es az irigyseg mellett tanulni kellene a sikeres emberektol nem pedig arra torekedni hogy hogyan tudnank letorni a masik szarnyait!
    OldRknight and Relax* like this.

  4. #154
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Ezt a gondolatomatt még szeretném megosztani veletek, mivel a PokerStarson játszom mikron mi volna ha mikkor bekapcsolom a gépet ez fogadna : MTT 2.20 $ versenyen TILOS A HUD vagy SNG versenyek Hud nélkűl,menyien indulnának el a versenyen vagy a SNG milyen hamar telnének meg , és persze lennének olyanok akik megpróbálnák kijátszani ezt a szabályt ? ( na ez már szemétség volna hogy tudod hogy nem szabad és mégis indulnál rajta ) Én azt mondom nagyon nehéz a döntés és azért se lép a Stars mert nem akkar roszat 1-félnek sem mind a 2-re szűksége van , regre is halra is. A halaknak jönnek az ingyenes versenyek ha befizetnek ( ami sz@rt se ér ) én sajnálom hogy már nem léteznek a KözépKeletEuropai bajnokságok amin lehetett néhány $ nyerni. Mikkor megszüntették ujatt jobbatt igértek MAGYARUL HAZUDTAK mert nem lett semmi , most lehet Dél amerikát etettik .
    Utoljára módosítva: feketeparduc által: 2013. 08. 18. 12:49

  5. #155
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet feketeparduc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a gondolatomatt még szeretném megosztani veletek, mivel a PokerStarson játszom mikron mi volna ha mikkor bekapcsolom a gépet ez fogadna : MTT 2.20 $ versenyen TILOS A HUD vagy SNG versenyek Hud nélkűl,menyien indulnának el a versenyen vagy a SNG milyen hamar telnének meg , és persze lennének olyanok akik megpróbálnák kijátszani ezt a szabályt ? ( na ez már szemétség volna hogy tudod hogy nem szabad és mégis indulnál rajta ) Én azt mondom nagyon nehéz a döntés és azért se lép a Stars mert nem akkar roszat 1-félnek sem mind a 2-re szűksége van , regre is halra is. A halaknak jönnek az ingyenes versenyek ha befizetnek ( ami sz@rt se ér ) én sajnálom hogy már nem léteznek a KözépKeletEuropai bajnokságok amin lehetett néhány $ nyerni. Mikkor megszüntették ujatt jobbatt igértek MAGYARUL HAZUDTAK mert nem lett semmi , most lehet Dél amerikát etettik .
    Jeszoké!

  6. #156
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Komolyan felüdülés volt végigolvasni a hozzászólásokat, ennyi baromságot nagyon rég láttam, még a könnyem is kicsordult röhögés közben.

    A témához:
    Vki felvetett vmi marhaságot, hogy a reg nem objektív a témában, mert a betiltáshoz/engedélyezéshez anyagi érdeke fűződik. Drága barátom, a hobbijátékos (mint te), aki pénzben játszik szted mi a tetves istennyiláért akarja hogy csökkenjen a jobb játékosok előnye? Azért, mert k*rvára anyagi érdeke fűződik hozzá. Ahogy a focit gólra játsszák, úgy a pókert pénzre. Aki mást mond az nemes egyszerűséggel hazudik, ha el is hiszi amit hadovál, akkor még saját magának is. Persze a pénz helyett lehet másmilyen tét is (pl csillogó-villogó medálok a zynga pókeren, sosem játszottam rajta, de gondolom vmi hasonló van), akinek nincs pénze az játsszon ilyesmiken.

    Én másképp tenném fel a kérdést: Miért kéne betiltani a HUD-ot?
    - Mert egyes játékosoknak előnye származik belőle? - Más is használhatja, nem jó érv.
    - Mert így a vesztő játékosokat jobban elp*csázzák a regek? - Egy fisht HUD nélkül is rohamtempóban kopasztanak meg az asztalnál, ki merem jelenteni, hogy HUD nélküli ellenfelek ellen pont ugyanannyi idő alatt bukná el a pénzét a 60/0-s Ivey, mint mocskos-csaló HUD-ot használók ellen. Szóval ez az érv sem állja meg a helyét.
    - Mert így a regek több asztalon tudnak játszani? - MRCSALÓRNG_X ugyanúgy 1-2 asztalon fog játszani, ha a a regek kevesebb asztalon tudnak játszani, az annyiban változtatja meg a dolgot, hogy az asztalok összetétele valószínűleg kicsit felhígul, ergo az asztalokon kicsit kevesebb reg lesz átlagosan. No de ha kevesebb reg van az asztalokon, akkor az asztalon levő kevesebb reg pont hogy többet és könnyebben fog nyerni, hisz 1-2 fish helyett lesz 2-3 fish ellene, így nyilván nagyobb edge-e lesz az asztalon, mintha az egyik fish helyett reg ülne, s mivel az előzőekben megbeszéltük, hogy a fishek pénzének elnyeréséhez a HUD-nak sok köze nincs, így az a paradox helyzet állt elő, hogy a változtatás által a regnek magasabb lesz a bb/100-a. Egyébként meg egy új egyensúlyi helyzet áll elő az asztalnál, amiben lehet, hogy a leggyengébb játékos eredménye tovább romlik, az is lehet javul, az asztal összetételétől függ, általánosan véve mivel a fish többször tud így nálánál kevésbé jobb játékossal játszani, így minden bizonnyal lasabban fognak bukni. A teremnek a regek így kevesebb rake-t termelnek óránként, mely visszaesés nyilvánvalóan nagyobb, mint amennyivel a fishek így több jutalékot termelnek. Viszont valóban nőhet a játékélmény. Ugyanakkor ezen változtatáshoz nem kell a HUD-ot betiltani, csupán a maximális megnyitható asztalszámot kell korlátozni.

    Más okot nem láttam említve a betiltást pártolók oldaláról, de lehet figyelmetlen voltam. Számomra egyértelmű, hogy semmi értelme betiltani a HUD-ot, mivel semmiféle káros hatása nincs.
    rockett, OldRknight, chau and 5 others like this.

  7. #157
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet feketeparduc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt a gondolatomatt még szeretném megosztani veletek, mivel a PokerStarson játszom mikron mi volna ha mikkor bekapcsolom a gépet ez fogadna : MTT 2.20 $ versenyen TILOS A HUD vagy SNG versenyek Hud nélkűl,menyien indulnának el a versenyen vagy a SNG milyen hamar telnének meg , és persze lennének olyanok akik megpróbálnák kijátszani ezt a szabályt ? ( na ez már szemétség volna hogy tudod hogy nem szabad és mégis indulnál rajta ) Én azt mondom nagyon nehéz a döntés és azért se lép a Stars mert nem akkar roszat 1-félnek sem mind a 2-re szűksége van , regre is halra is. A halaknak jönnek az ingyenes versenyek ha befizetnek ( ami sz@rt se ér ) én sajnálom hogy már nem léteznek a KözépKeletEuropai bajnokságok amin lehetett néhány $ nyerni. Mikkor megszüntették ujatt jobbatt igértek MAGYARUL HAZUDTAK mert nem lett semmi , most lehet Dél amerikát etettik .
    Idézet feketeparduc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MAGYARUL .
    !!!

    Fail.

  8. #158
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Olvastam olyat hogy tegyük fel a fish befizett 1000 $ ez vagyok én és jösz te jó reg nem irok nevet és elnyered a pénzem milyen jó ez a teremnek. Rézben igazad van mert termelsz raket de ott a hol van sportfogadás meg kaszinó le se sz@rják nem jobb ha 1,2,3,4- nap alatt átt paszolom nekik az öszes pénzemet. Ezért lépték meg azt amit , ha nem müködne akkor már visza álitották volna rég ez csakis a regeknek rosz ezért is léptek le sokan.
    Utoljára módosítva: feketeparduc által: 2013. 08. 18. 13:33

  9. #159
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 11.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Ma már szinte mindenki hallott pókeres botrányokról, becsődölt oldalakról (UB,FTP). Az elmúlt pár hónapban több site is bezárt,valamint nem fizette ki a játékosait. Ha ehhez még hozzáadjuk azt, hogy "látod a lapokat", emelési tendenciákat etc. nem csoda hogy egyre kevesebb az új hobbyjátékos.

    Az én véleményem szerint a regeknek jó - de a pókernek rengeteget árt.
    Gowriel likes this.

  10. #160
    Tag Charlie avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Azzal, hogy lehetőség van a hud használatára, csak a jövőbeni regek dolgát nehezítik meg. A fish le se szarja mi az a hud, csak beül arra a limitre amelyikre ippen van mani, azt játszik egy jót.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •