Oldal: 65 / 84 ElsőElső ... 1555636465666775 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 641 - 650 (833) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Melyik Terembe menjek??

  1. #641
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    csak starson van szerintem reggel asztal, ipoki néha szokott menni még ilyen 4-5-6 körül hajnalban, de délelőtt nem hiszem, h túl nagy akció lenne bárhol is.

  2. #642
    Újonc sonashi avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 02.
    Hely
    Berlin
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    jo mondjuk ez az utolsok kozott van mint kriterium. boven jo ha delutantol megy az action, es gond nelkul talalni megfelelo asztalszamot. szoval?

  3. #643
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    stars 200,100 tök zsír reggel gondolom 20,50en ilyen aranybánya feeling lehet.

  4. #644
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    keress rá, vannak oldalak ahol kiírják az aktuális forgalmat...

  5. #645
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 17.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás termek

    sziasztok tudtok nekem egy jó termet ajánlani cg szeretnék játszani valami jó termet keresek ahol van elég asztal ps -töl besokalltam,full tilt meg partypokeren peddig alig van asztal választék

  6. #646
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Mitol sokaltal be?Talald ki miert kerdezem!

  7. #647
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet aranyhal01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok tudtok nekem egy jó termet ajánlani cg szeretnék játszani valami jó termet keresek ahol van elég asztal ps -töl besokalltam,full tilt meg partypokeren peddig alig van asztal választék
    asztalválaszték máshol sem lesz nagyobb mint a fulltilten mivel ez a terem második a Ps után a forgalmi rangsorban.
    Nagyobb hálózat még az ipoker, meg a 888 network

  8. #648
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 17.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    zoom pókert játszom másodszor csinálja csinálja meg velem 3-4 nyerek és egy nap alatt olyan tilt-re vág a gép hogy akár mivel játszom biztos hogy riveren elbukom,2 héten belül megcsinálta 2 szer elegem lett ennek így nincs értelme hogy amit összenyerek azt egy nap alatt elviszi semmit nem lehet ellene csinálni!

  9. #649
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    zoom-ot játszottam én is nagyon nagy a variancia hiszen szinte mindenki pocket párokkal és broadway-el játszik. Ha nem jó neki a flop dob, ha jó és megad akkor meg nagy rá az esély hogy lejött neki a set vagy overpárja van.
    PS-ről átmentem 888-ra bónuszt kijátszani, rake magasabb de nagyon, (de tényleg) nagyon sok a 70+ VP-s játékos ami PS-en már alig van, szerintem jobban megéri itt játszani.

  10. #650
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Szoval a 2. hszemet idezve, nekem ugy tunik, h frusztralt vagy, nem tudod kontrollalni az erzeseidet es mar kiakadsz egy bad beaten is.Ilyenkor az emberek automatikusan azt gondoljak h "nah jo ez a kurv@ poker nem adta PS-en, majd biztos adja mashol. A mentalis leakek minden teremben ugyanott lesznek es a frusztraltsag nem fog eltunni.Meg egybol azt kijelenteni h csal az online poker az nagy badarsag.Persze, voltak csalasok,osszejatszasok,mindig is lesznek, csak egyre kevesebb es kevesebb.

    Abba gondolj bele, nem tudom h milyen teten jatszol es mit de a tippem nl 6max cg es nl10 kornyeken 2 asztal vagy nl100 1 asztal.A botokat nem azokon a teteken fogjak ugysem alkalmazni.Kar ezen aggodni.Annyi a lenyeg,, ahogy en latom, hogy nagyon nagy bajaid vannak a mentalis reszevel a pokernek es ezen probalj meg valtoztatni eloszor.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •