Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (48) összesen
Like Tree39Likes

Téma: Újabb kevéssé etikus húzás a PartyPokertől

  1. #31
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet svajcifiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez ok várható volt, de a netelleren miért van fee?
    Ez jogos és ugye elvileg a Party több fee-t is szed, mint amennyibe neki maga a művelet kerül, szóval elég rendesen "büntet". Azt hogy ezt miért csinálja, már számomra is érhetetlen ahogy a Neteller fee is (ami elvileg nincs összefüggésben a skrill-es játékkal...)


    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért buknak azon ha valaki be vagy kifizet? Max nem nyernek rajta de az nem egyenlő a bukással.
    A ki/be fizetéseknél a termek TRX díjakat fizetnek.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  2. #32
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 10.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért buknak azon ha valaki be vagy kifizet? Max nem nyernek rajta de az nem egyenlő a bukással.
    Mert az,hogy te betolsz 2K-t a terembe, azért ők keményen fizetnek a Skrillnek, kifizunál ugyanez

  3. #33
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    áháá. Gondolom úgy voltak vele hogy 10 leosztás alatt ezt ugyis visszaveszik tőled alapon...
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...Ha a nyerő regek eltűnnek akkor a BE játékosok válnak nyerővé, és ők fogják kiutalni a zsét...
    Akiket ezekkel a "intézkedésekkel" gyakorlatilag elüldöznek a teremből, azok nem a havi néhány ezer leosztást generáló játékosok. BE regek nem tolnak le egy hónapban 50-100k leosztást és nem fognak annyit nyerni ezután sem a 10-20k leosztásuk alatt, mint az előbb említett fajta . Szóval ez túlzás, hogy mindenkinek átvehető a szerepe.
    Miért élnek több éve a piacon olyan termek, ahol hasonló elvet követnek, hogy nem a nyerő regek a legfontosabbak?! Tracker programok tiltása, maximalizált asztalszám...
    Nem azt mondom, hogy ez biztosan így van, hanem azt, hogy nem nagyon láttam még logikusabb magyarázatot arra, hogy miért hoznak ilyen "reg ellenes" döntéseket. Egy több mint 10 éve futó teremről nekem pedig nem az az első gondolatom, hogy szimplán hülyék.

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    A ku#&@ @#&átokat, nem elég hogy csaltok, még loptok is? Akkor inkább átbukom.
    fejes1988 likes this.

  6. #36
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek a többi terem meddig nézi majd tétlenül a Skrill-es játékosok ki/be fizetős "játékát" amin ők folyamatosan pénzt buknak?
    csak ettől a random fishnek is elmegy a kedve, meg mindenki másnak is
    1000$-t kiutalni 34$? annyiért a világ másik végére elküldöm vmi rendes futárszolgálattal 1 dolláros címletekben, csomagban...
    Gabbbbb, kiscash, Relax* and 7 others like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem azt mondom, hogy ez biztosan így van, hanem azt, hogy nem nagyon láttam még logikusabb magyarázatot arra, hogy miért hoznak ilyen "reg ellenes" döntéseket. Egy több mint 10 éve futó teremről nekem pedig nem az az első gondolatom, hogy szimplán hülyék.
    Valahogy így vagyok én is ezzel hogy azért csak tudják hogy mit csinálnak, jó lenne ha valaki bennfentes részletesen elmagyarázná hogy miért jó ez nekik.
    Közben a Stars meg csökkenti a rake-et, egymást érik a millió dolláros promóciók, stb, mégsem akarnak tönkremenni. Bár ha jól emlékszem akkor ott is volt valami kavarás nemrég HUSNG-nál.
    Ha én osztok, szorzok, akkor arra jutok hogy van pár érv amellett hogy próbálják leépíteni a regeket, de több dolog szól ez ellen.
    Nem mintha tanulmányokat végeztem volna ez ügyben, aláírom ha tévedek, de jó lenne ha valaki levezetné és kimondaná a végső igazságot.

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Mondjuk akkor már ejtsünk szót a Mybetről is, aminél szintén hasonlóan horrorisztikus költségek merülnek fel a pénzkivétnél, én csak ámultam, és bámultam, mikor legutóbb vettem ki lóvét, ezt skubizzátok meg: "For withdrawals in non-EURO Zone countries, a fee of 9,50 € will be charged for withdrawal amounts up to 250 €, and 14,50 € for larger amounts. Extra conversion fees of 3,00 € will also be charged."

    Szóval ha 20 eurót akarnál kivenni, akkor több mint felét benyelnék, de ha 249 eurót, akkor is az 5%-át bukod.
    Remélem nem ez lesz a jövő tendenciája, mert akkor végleg abbahagyom.

  9. #39
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 17.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valahogy így vagyok én is ezzel hogy azért csak tudják hogy mit csinálnak, jó lenne ha valaki bennfentes részletesen elmagyarázná hogy miért jó ez nekik.
    alapvetően hibás a logikátok, a stars-sal nem érdemes versenyezniük, ha fejreállnak se tudják behozni a lemaradásukat, ezért más stratégiát érdemes követniük(réspiacok..)
    az hogy a regek termelik a bevételt, h a regeket kell a termeknek odacsalogatni egy túlhaladott nézet, az új cél h a rekreációs játékosokat csábítsák be, és nekik létesítsenek minél barátságosabb környezetet(csak egy minimális számú reg kell a likviditás megőrzéséhez )
    legjobb példa a Bodog, sikeresen alkalmazták ezt a filozófiát, nagyon jó mutatókat produkálnak, nézzetek utána ha érdekel
    a Partyval a probléma az h az újításaik mindenkit riasztanak, rengeteg problémájuk van az összeolvadás óta, nem látom mivel akarnak új rec. játékosokat szerezni
    a fű alatt bevezetett módosításokat pedig meglehetősen etikátlannak tartom

  10. #40
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    játsszatok NL10 felett, akkor már megéri kivenni a pízt
    L.T. likes this.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •