Oldal: 18 / 36 ElsőElső ... 8161718192028 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (351) összesen
Like Tree132Likes

Téma: Az ördög nem alszik .SH 100/200/???

  1. #171
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sandokan, forexnub légyszi indokoljátok meg miért egyenlő a turn ch/r range a river pushéval, mert én nem értem.

    Köszi!
    Egyrészt ha value-ból játsza ezt nuts közeli lapokkal, ami érzésből AA/KK/66/22 és AK/A6s lapok lehetnek (de lehet én vagyok túl nitty), akkor várhatóan a riveren sem fog slowolni ezekkel. Hogy jó legyen ez villain-nak (érzésből), ahhoz hero-nak legalább a gyengébb 2 párokkal tartania kellene - A6/A2/K6s/K2s. Ha hero még véletlen Ax 1 pár szerű lapokkal is catch-el, akkor nem kérdés.

    Ha szintén value-ból játszik AQ/AJ szerűséggel, akkor valóban nem feltétlen fog pusholni, de a lényeg ugyanaz, hogy verve vagyunk..

    Amennyiben meg blöffön van, amiről feltételezem, hogy nem random Kx / TT szerűség lesz (bár sok játékosnál ezt sem zárnám ki), hanem értelmesebben balanszolt lapok, ami a blokker hatást és "draw eq-t" figyelembe véve Kdxd, Kdx, 2dx (ez utóbbi nem lesz nála), továbbá QdJd, QdTd, JdTd, esetleg Alow lapok lehetnek, akkor az Alow-on kívül (amelyekkel lehet inkább catch-en lennék) mindegyiket blöffölném a riveren is 3 okból:

    - mivel az ellenfél csak tartott ezért pár kombónyi nuts-ot kizárnék (mert lehet turn-ön néha tovább emel setekkel pl.)
    - minimális balansz
    - AKxx típusú boardon szerintem a caller jobban izzad ha sok pénz kerül be, mint a pfr.


    Visszatérve a kérdésedre: nem, szerintem nem lesz egyenlő, hanem egy kicsit szűkebb és (részben) ezáltal polarizáltabb lesz.
    Utoljára módosítva: Satukan által: 2013. 08. 22. 17:54
    misirulez and erikkke like this.
    Let's play! No risk no fun!

  2. #172
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás



    3hetet pihentem a nyáron , kb kényszerből elég szarul játszottam . Visszatértem sokat tanultam tetszik


    weaktight | Hand | 99 - $1/$2 No Limit Holdem mit gondoltok ?

    weaktight | Hand | QAo - $1/$2 No Limit Holdem ellen reg 15% utgr1st gondolkoztam h rá kéne tolni a nut blocker miatt h dobbjon AK t KK t stb

  3. #173
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    az online póker vége topicosoknak ez a bb/100 elég szép üzenet

  4. #174
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    igen csak azt nem értem h mióta megy a sárhányás a nevét sem mondom ki topikban a kutya nem jár ide tisztelet a kivételnek ! lehet át kéne ballagnom a pirosra :/

  5. #175
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem járnál ott sem jobban sztem, legalábbis engem nem győzött meg sosem az ottani handelemzés, akkor már 2+2 inkább, de itt is elég jó még. azt a topikot meg csak zárolják már.
    A grafod meg szép, koncentrálj nagyon a hibáid javítására mert nagyon szépen tudnál nyerni ha fejlődnél még.
    erikkke likes this.

  6. #176
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Én megnéztem a handeket már tegnap, de őszintén szólva nagyon kevésnek érzem magam a véleményezéshez.

    A másodikat legtöbbször szerintem BE-re lehet kihozni egy ilyen textúrán, szóval nem rossz. Mert gondolom egy regnél nem ez a standard line közepes lapokkal (ATo, KQ), viszont minden monstert végigtol, na meg a blöfföket. Egyébként egy 15%-os EP RFI-ben ez nagyon nem kéne, h benne legyen

    Az elsőre meg csak pislogtam. Nice. Jól elbaszta a turn-t, és felismerted.
    erikkke likes this.

  7. #177
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    az első sztem jó, mondjuk csak akkor betelnék flop ha végig akarom tolni, mert valószínű hogy xc-on lesz 1-2útcát miután nem cbetelt ilyen floppot
    másodiknál sztem tök felesleges lett volna a blöff mert úgyse dobott volna el semmit ami jobb sztem, ha idióta azért nem, ha jó player akkor meg azért nem
    melyik a piros oldal?
    erikkke likes this.

  8. #178
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


    3hetet pihentem a nyáron , kb kényszerből elég szarul játszottam . Visszatértem sokat tanultam tetszik


    weaktight | Hand | 99 - $1/$2 No Limit Holdem mit gondoltok ?

    weaktight | Hand | QAo - $1/$2 No Limit Holdem ellen reg 15% utgr1st gondolkoztam h rá kéne tolni a nut blocker miatt h dobbjon AK t KK t stb

    F@sza a graf.

    1. hand: Nem calloznék pf. Gondolom arra alapoztad, h UTG-vel deepek vtok, de mivel ő még nem adott meg, ehhez stat/info kell, h megadd. A 3b skáláját szépen eltalálja ez a flop, de ha már ch-el, akkor b,b,f a line.

    2. hand: Őőőő. Superstandard calldown, de mi ez a T3s?

  9. #179
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    na végre forex nub + 1 vagy végig tolom vagy feladom flop egykét barrelnek nincs értelme pénzégetés , elfelejtettem közölni h fish az utg

    2 . sztem nem mert pl így játszom az AK m amit riveren betfoldolni fogok mert nem feltételezem h ilyen pozok mellet vissza tolná rosszabb ezért merül fel bennem a kérdés + NUTBLOCKER

    pedig nagy nyerö reg lehet ivott picit

    @ Béla rajta vagyok

    @ flush67 nyugodtan írd meg a véleményed ( nyugodtan bárki )nem hinnéd milyen kis morzsákból mennyit lehet fejlődni ( mellesleg jó észrevételeid vannak legtöbbször )
    forexnub likes this.

  10. #180
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    Idézet erikkke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 . sztem nem mert pl így játszom az AK m amit riveren betfoldolni fogok mert nem feltételezem h ilyen pozok mellet vissza tolná rosszabb ezért merül fel bennem a kérdés + NUTBLOCKER
    és magad ellen is betfoldolnád az akt? nagyon jó lehetőség blöffbefordulni itt sztem és ezt ő is tudhatja, set sor valószínű már valahol r-elt volna, van aki a Afdt is r-elné flop vagy turn, sztem túl sok megadást kapnál AK+ tól de lehet én vagyok túl nagy leveling cs xD

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •