Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (35) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Faraz Jaka interjú - 1. rész

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Faraz Jaka interjú - 1. rész


  2. #2
    Őstag fairlane12 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.413

    Alapbeállítás

    várom a folytatást....

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    "A legtöbb ember megtalálja a helyes egyensúlyt az élő és online póker között és így folyamatosan pénzt tudnak termelni"

    Ez nem fedi a valóságot, mert a nyerő regek-re igaz, de nem a "legtöbb emberre" Nyilván kell valakitől nyerni is, és az a legtöbb ember

    Én is kíváncsi vagyok a folytatásra, de nem okozott meglepetést, hogy egy pókerprofinak nem annyi pénze van, amennyit össznyereményként feltüntetnek a neve mellett.
    My Daddy can bluff your Daddy

    "Mivel én jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren"

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 19.
    Hozzászólások
    254

    Alapbeállítás

    Nagyon jó interjú!

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Jó cikk, le a kalappal a PA előtt, hogy ilyeneket is közöl. Sokkal lényegesebbek az ilyen írások, mint hogy Isildur1 milyen sok millió dollárt mennyit nyert éppen márciusban.

    Egyébként is ki az az Isildur? Nem is ismerem...
    tRomf29 and Csuhi81 like this.

  6. #6
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Ja, ezt mondjuk sose értettem miért az össznyereményt tüntetik csak fel a különböző listákban, miért nem vonják le a buyineket legalább?? Nekem is szép szám az össznyeremény a trackerben csak az a baj, hogy a buyin egy kicsit nagyobb szám mellette...
    naggeri likes this.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Jó cikk!
    Ugyan ez igaz a heti mtt összefoglalókra Attól h vki behúz 10-20k-t még nem biztos hogy pluszos a hónapja

  8. #8
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Annyiban én is kezdek hasonlítani a Jakara, hogy nekem is van már gyenge évem...:-)
    tRomf29 and kapitany10 like this.

  9. #9
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Mellette ültem egy EPT-n, kicsit beszélgettünk. Teljesen jó arc, jó fej, mindenkivel kedves volt. Előtte is szimpi volt nekem de azóta meg főleg.

    Amúgy szerintem a high roller-eket leszámítva egy EPT vagy WPT beülőre nem vesznek igénybe backelést a legtöbben. WSOP ME-re gondolom igen de az csak 1x van 1 évben.

    Én is csak akkor megyek EPT-re ha online kijutok. Eszembe se jut, hogy kérjek rá vkitól lóvét. Ha nincs meg, nem megyek.

    Taxira meg szállodára költeni kell sajnos. Az tényleg qrva sok lóvé. Nem tartom életszerűnek, hogy egy reptéren tömegközlekedéssel evickéljek be a szállodába. Persze a 4-5 nap alatt a városban lehet hanyagolni a taxit.

    Jó cikk amúgy, érdekes dolgokat feszeget.
    kapitany10 likes this.

  10. #10
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Taxira meg szállodára költeni kell sajnos. Az tényleg qrva sok lóvé. Nem tartom életszerűnek, hogy egy reptéren tömegközlekedéssel evickéljek be a szállodába. Persze a 4-5 nap alatt a városban lehet hanyagolni a taxit.
    Elég sokfelé utaztam már de olyan városban még nem jártam ahol 4-5 nap szállást nem tudtam volna intézni 1000 euro alatt. Két személyre. És most nem lepukkant kamionos motelről beszélek, általában belváros környéki aparthotelekbe megyek. Repjegy szintén megvan max 1000-ből, szóval nem tudom hogy jön ki utazásra az 5-6 számjegy...

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •