Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 27 (27) összesen
Like Tree19Likes

Téma: ha már flopot nézek, avagy egy quads története :D :D

  1. #21
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    fish ellen jó az overbet, nem fog rá dámát dobni valszeg lehet 88at se. reg ellen nyilván otromba sz.r lenne.

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    BelaKecske: először is köszi hogy szakmailag szóltál hozzá, nem úgy mint néhányan másrészt, mivel hagytak partyba kerülni "ingyen", eleve esélyes hogy az ellenfél nem reg, bár sok quads-ot így játszom meg, amikor valszeg ellenfélnek fullja van, nyílván nem dobatok overbettel, hacsak nem gondolatolvasó

  3. #23
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bár sok quads-ot így játszom meg, amikor valszeg ellenfélnek fullja van, nyílván nem dobatok overbettel, hacsak nem gondolatolvasó
    most nem azért de ha egy minimálisan is gondolkodó ellenféllel szembenezen ezen a runouton overbet AI mész, konkrétan easy fold számára, világgá dobja a Q-t is.
    És ez nem hinném hogy egy NL100 as koncepció amit leirtam.
    Esetleg tudnál betenni egy graphot? NL100-an mennyit toltál és milyen eredménnyel? Csak hogy elhallgattasd a kétkedőket, -köztük engem-akik nem hiszik hogy közöd lenne a limithez
    danfiu, Krono, pszibu and 2 others like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #24
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    most nem azért de ha egy minimálisan is gondolkodó ellenféllel szembenezen ezen a runouton overbet AI mész, konkrétan easy fold számára, világgá dobja a Q-t is.
    És ez nem hinném hogy egy NL100 as koncepció amit leirtam.
    Esetleg tudnál betenni egy graphot? NL100-an mennyit toltál és milyen eredménnyel? Csak hogy elhallgattasd a kétkedőket, -köztük engem-akik nem hiszik hogy közöd lenne a limithez

    szerintem ez csak olaj a tűzre

  5. #25
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esetleg tudnál betenni egy graphot? NL100-an mennyit toltál és milyen eredménnyel? Csak hogy elhallgattasd a kétkedőket, -köztük engem-akik nem hiszik hogy közöd lenne a limithez

    meg aztán, lehet tudnánk a grafból tanulni is vmit
    Krono, balu999, Ollie and 2 others like this.
    ikaszápól dolan!


  6. #26
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    te világgá dobnád a Q-t?

  7. #27
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    rakj ki te grafot NL100-ról, ami alapján bekóstolsz üzenem a többinek is. pot limit omahások mit kerestek a topicomban? facepalm.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •