Oldal: 4 / 22 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (217) összesen
Like Tree205Likes

Téma: Figyelmeztetés - Lehúzás

  1. #31
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Csak azt nem értem, hogy ha a munkássága és eredményei alapján ő egy olyan játékos, akinek ennyi ember ad pénzt, akkor hogy a picsába nincs pénze?!
    iKeksz likes this.

  2. #32
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet Pistapapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy ez a topic remek lehetőséget szolgáltat a trollkodásra ezért további hozzászólásaim nem lesznek a témában. Amire Tüsi megkért teljesítettem, plusz remélem tudtam segíteni azoknak is akik élnek ezzel a lehetőséggel és írnak Tüsinek a megadott címre.

    Igazad van a trollkodás csúnya dolog de nem vetekszik azzal hogy valaki kicsal másoktól pénzt, eltűnik, és másokkal üzenget

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Amúgy nem rosszindulatból, hanem szimpla elővigyázatosságból, de érdemes lenne ezt megosztani a piros és az o-betűs konkurens oldalon is.

    Mindenesetre én írtam egy emailt a Pistapapa által megadott címre, hátha. Veszteni már nem vesztek vele semmit, ti is próbálkozzatok, hátha.

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hozzászólások
    568

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ide sorolnám régi kedves cimborám VW Tdi alias Bozóki Zolika.
    Idézet darklol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1

    detto
    Részleteket tudtok írni? Affil vagy más pénzzel lépett le?
    Utoljára módosítva: plusevHUN által: 2013. 08. 24. 13:23

  5. #35
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Nekem nem tartozik, de írok neki én is hátha már nem tudja számon tartani...

  6. #36
    Újonc vannakszabályok avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 30.
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Idézet Pistapapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Tüsi megkért, hogy írjam ki ide az e-mail címét, ezért kérek minden embert akinek jogos vagy vélt igénye van Tüsi/Rally felé az alábbi e-mail címre küldjön egy levelet, hogy Tüsi fel tudja venni veletek a kapcsolatot és rendezni tudjátok a dolgokat!

    rally@page.hu

    újabb nagy kamuszagot érzek,a piros oldalon is forr a téma,érdekes,oda ezt miért nem üzente meg?szar****ú gerinctelen féreg,ne üzengessen,hanem ő maga álljon ki azok elé,akiket átbaszott!

    arról már nem is beszélek,hogy valószínűleg folyamatosan nyújtják be hozzá az arcok a "kárigényüket",miért van erre szükség?akkora kamu,mint maga az ember.

  7. #37
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    No,gondoltam,hogy akkor már én is hozzászólok.Velem is csinált egy OPHU-s "oktatóvideó"-t,és coachingot is vettem tőle,így volt szerencsém több hónapos online napi kapcsolatot kialakítani vele.Nekem is ragadt bent pénzem nála(az elmaradt coaching ára).Anno tőlem is akart kérni még + lóvét,mert vmi másfajta biznisze volt,amikor konkrétan rákérdeztem,hogy mi ez,akkor ködösített.Amikor felajánlottam neki,hogy csak úgy adok,hogy személyesen szeretnék találkozni vele,akkor is ködösített.InnentőL aztán már gyanús volt.Nálam is eltűnt egy időre,majd amikor újból sikerült beszélnem vele,akkor azt a választ kaptam tőle,hogy ugye nem képzelem azt komolyan,hogy le akarja nyúlni a lóvét.........hát azóta sem sikerült elérnem.
    OPHU-ra szerintem teljesen felesleges kiírni,mert ott még mindig istenítik.Lásd. amikor Dánfiú is beírt oda,hogy a videóiból ne tanuljunk,mert nem lehet.Egész nagy vita generálódott ott,ami -és a velem csinált videóanyag-azóta valami "véletlen" folytán nem elérhető.
    Én nem akarnék senkit sem elkedvteleníteni,de nyilván azokból a pénzekből már nem sokat fogunk visszalátni.Ha eddig akarta,vagy tudta volna visszafizetni,már régen megtehette volna.(Állítólag FTP-én volt bentragadt pénze.Ha ez igaz,akkor abból miért nem tette?) Én áldom a Jóistent ,hogy nem adtam neki semmi komolyabb összeget. Végül egy utsó költői kérdés: ha komolyan gondolja amit üzent,akkor miért nem ő személyesen írt ide be a fórumra?

  8. #38
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Dehogy fog ő ideállni...
    Amikor annó a dán betámadta,hogy szar fos 1.0 amit csinál és semmit nem ér,akkor sem írt kb semmit.
    Hanem lelkes padavanjai/akkor is pont pistapapa/ védték,mert ő nem tudott semmi érdemlegeset válaszolni...
    Meg ő nem is ér rá,lovakat figyelni kell,dóziban van a pénz,az a jövő,proli pókereseknek nem fog írni

  9. #39
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lenne hülyeség létrehozni egy főoldalról elérhető gyűjtőhelyet ezeknek az embereknek a nick-jeivel, nevével, hozzátartozó sztorival mert ezek a témák gyorsan elsüllyednek, aztán nyugodtan mehet tovább a lehúzás. Lehetne egy hely ahová mindenki bepillanthat mielőtt különböző dealeket kötne és megnézhetné hogy másnak volt-e rossz tapasztalata az illetővel, ezzel csökkenne kis mértékben a kockázata.
    Teljesen egyetértek, létre lehetne hozni egy kvázi fekete listát, bár ők mindig váltogatják a nickeket is...

  10. #40
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem lenne hülyeség létrehozni egy főoldalról elérhető gyűjtőhelyet ezeknek az embereknek a nick-jeivel, nevével, hozzátartozó sztorival mert ezek a témák gyorsan elsüllyednek, aztán nyugodtan mehet tovább a lehúzás. Lehetne egy hely ahová mindenki bepillanthat mielőtt különböző dealeket kötne és megnézhetné hogy másnak volt-e rossz tapasztalata az illetővel, ezzel csökkenne kis mértékben a kockázata.
    Eléggé kivitelezhetetlen. Például ott a bia által felvetett nick váltás, de az is könnyen előfordulhatna, hogy valaki - mondjuk valami más jellegű sérelme miatt, akár egy fórumtaggal lejátszott rossz session után - alaptalanul megvádol valakit. Ennek kiszűrése pedig gyakorlatilag lehetetlen. Itt a fórumon teret adunk az ilyen ügyeknek, de egy "feketelista" összeállításának felelősségét nem hiszem, hogy felvállalhatnánk. Ez egyébként a személyes véleményem, ne hivatalos állásfoglalásnak tekintsétek.

Oldal: 4 / 22 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •